Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla nowych abonentów Polsat Box


Łukasz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Bronek89

Potwierdzam, że Nat Geo Wild działa w pakiecie "Rodzinnym" co najmniej od 2013r. i nic nie zapowiada się aby to zmienili.
Jakiś czas temu robili porządki i przełączyli ten kanał na stałe w tym pakiecie do wersji HD.

Także jak będziesz miał "Rodzinny" to możesz być spokojny o ten kanał ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie.

 

Przeglądam oferty z CP (Cyfrowy Polsat) dla nowych klientów i mam pytanie.

 

Jakie tak naprawdę są kanały w "Familijny HD"?

 

Pytam bo na stronie CP w tej opcji m.in Rodzinny HD + Cinemax HD dają na 3 msc 30 kanałów gratis z pakietu Familijny HD. 

Później niby po tym czasie można wiadomo zrezygnować lub zostawić i płacić łącznie 40 zł zamiast standardowych 20 zł.

 

Wchodząc w tzw "żarówkę", czy jak to tam nazwać, wymieniają kanały które niby dostajemy. Znajdują się tam także kanały "powtarzane" tzn. SD + HD

Więc de facto dostajemy wg mnie nie 30 kanałów tylko o połowę mniej biorą pod uwagę tylko opcję HD w powtarzanych kanałach.

 

Stąd właśnie moje pytanie o te kanały, które wchodzą w ten pakiet.

 

Nie wiem, czy się opłaca w takim razie zostawić po tych 3 msc ten pakiet i płacić te 40 zł, czy wyłączyć.

 

P.s. tak wie, że jest pakiet "Familiny MAX HD+Film HD+Sport HD+Cinemax HD" na ich stronie :)

Ale chodzi mi akurat o tą powyższą sytuację.

 

Dzięki za pomoc i sugestię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bronek89 Kolega bardziej oczekiwał zapewne takiej jasnej podpowiedzi ;)
Oto kanały z pakietu Familijnego HD (sam musisz ocenić, czy warto dopłacać 20zł do nich - parę kanałów ciekawych jednak jest)

Jest ich 23 bez dubli, prawie wszystkie w HD. Oto one:
 

SK_ESP1HD.pngEUROSPORT 1 HD

SK_TVN24HD.pngTVN 24 HD

SK_TVN24BIS.pngTVN 24 BIZNES i ŚWIAT HD

 

SK_TVNSTYLEHD.pngTVN STYLE HD

SK_TVNTURBOHD.pngTVN TURBO HD

SK_TRAVHD.pngTRAVEL CHANNEL HD

SK_NGC.png NATIONAL GEOGRAPHIC CHANNEL HD

SK_DISN.png DISNEY CHANNEL HD

SK_DISNJR.pngDISNEY JUNIOR

SK_CNHD.png CARTOON NETWORK HD

SK_NICKTOONS.pngNICKTOONS HD

SK_AXNHD.png AXN HD

SK_FHD.png FOX HD

SK_DISCHD.pngDISCOVERY CHANNEL HD

SK_DISCSCHD.pngDISCOVERY SCIENCE HD

SK_DTXHD.pngDTX HD

SK_IDHD.pngID DISCOVERY HD

 

SK_DISCLIFE.pngDISCOVERY LIFE HD

 

SK_TLCHD.pngTLC HD

 

SK_KINOMUZ.pngKINO POLSKA MUZYKA

 

SK_TNTHD.png TNT HD

 

SK_KINOTV.png Kino TV HD

SK_WPOLSCE.png WPOLSCEPL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czerstwy

dzięki za odpowiedź.

 

@TOMI2

Tobie również dzięki!

Tym bardziej, że chodziło mi właśnie o takie rozpisanie kanałów, które wymieniłeś. Bo tak na prawdę idzie się pogubić (co gdzie, w co wchodzi) - bynajmniej dla mnie. I do tego czasami dają otwarte okna a tam i takie i takie kanały.

 

Dzięki jeszcze raz. Pozdrowienia ! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma za co @Bronek89 ?

Faktycznie przyszły czasy, że na każdym kroku jest brak przejrzystości i wręcz nachalne sugerowanie ofert. Natomiast to co bardziej korzystne dla klienta, schowane jest w dolny zakamarek (to już norma).

Nie tak dawno CP jeszcze podawało oficjalnie cenę i konkretny skład pakietu Familijnego HD, teraz zostało to usunięte mimo, że ten pakiet cały czas funkcjonuje i jest dostępny również dla nowych klientów. Tak samo ukrywają sam pakiet Familijny Max HD, bez dodatków, za 50 zł. Wolą od razu wkręcić klientowi do tego pakietu SPORT FILM i CINEMAX, no i zawołać 60 zł. Tak to niestety działa, to w 100% celowe działanie.
Jednak tak do końca nie martw się o CP, to jeszcze jest nic w porównaniu z innymi jak kombinują .. ;)

Tutaj pewne rzeczy ukrywają, ale jak już je dostaniesz, to nie ma jakiegoś rozczarowania ;)

Z tym pakietem Rodzinnym HD+Cinemax, dopisali, że jest 30 kanałów gratis, a faktycznie jest ich 23 (z pakietu Familijnego HD). Więc tylko 7 dubli sztucznie dopisali aby ładniejsza cyferka była przy ofercie dla nowych klientów. Na te czasy można powiedzieć, że to super "czysta sprawa", a ten gratis jest całkiem przyzwoity ;)

Później będziesz mógł ten Cinemax ewentualnie odłączyć przy następnej umowie i pojawią Ci się jeszcze inne, ciekawe rozwiązania, godne przemyślenia.

Pozdrawiam również gorąco i się nie oglądaj, bo lepszych warunków jak w CP nie znajdziesz nigdzie. Sam dojdziesz do takich wniosków za jakiś czas - nie masz czego się obawiać ;)
Do usłyszenia :cool:

 

 

 

Edytowane przez TOMI2
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

 

Przeprowadzam się na dom niedługo i myślę nad zakupem CP. Aktualnie posiadam kablówkę z MM i moduły CAM co jest dla mnie super bo nie potrzebuję dodatkowych pudełek.

 

Wiem, że w przypadku CP tak dobrze nie będzie. W domu do podłączenia będzie maks 3 tv (minimum 2). Najważniejsze kanały bajkowe dla dzieciaków (CN musi być). Nie potrzebuje PVR.

 

Co powinienem zakupić od CP lub samodzielnie, żeby mieć sygnał w 3 tv i jaki pakiet byłby tutaj najbardziej odpowiedni? Czy da się mieć tylko moduły CAM? Każdy tv ma wbudowany tuner satelitarny.

 

Jakie są opłaty za multiroom? Gdzie szukać najkorzystniejszej oferty. Na stronie CP czy w jakimś punkcie?

 

PS. Jeśli ten wątek jest w złym miejscu to proszę moderację o przeniesienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do modułów, to tylko na główne "samodzielne" umowy bez opcji multiroom. To jest ten minus Cyfrowego Polsatu. Skoro nie myślisz o funkcjonalności pvr, to w twoim przypadku najlepiej dobrać 2-3 dekodery Evobox Lite na WiFi w opcji multiroom żeby nie latać z kartami w tą i we wtą. Do tego antena minimum 90 na własną rękę lub od operatora i konwerter quad. Co do kanałów z bajkami to pakiet Familijny Max HD. 

No i masz kompletny zestaw. 

Edytowane przez ARTIPAPK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ARTIPAPK dziękuję za odpowiedź. Na stronie CP jest Evobox HD (to jest ten lite?). Ta antena od nich jest dobra? Czy kupić jakiegoś Televesa czy coś podobnego? Konwenter quad od nich czy jakiś z rynku? Jak tak to jaki?

 

I jeszcze pytanie instalacyjne. Jak w domu są wyprowadzone gniazda w pokojach z wyjściem sat to normalnie do niego wystarczy dekoder podpiąć bez ciągnięcia dodatkowego kabla do pokoju?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, na stronie CP po wybraniu dekodera pod spodem masz możliwość dobrania dodatkowych dekoderów do zestawu multiroom. Ten zestaw antenowy co oni oferują tj. antena i konwerter są wystarczające co do potrzeb przeciętnego Kowalskiego. No chyba że ktoś ma większe wymagania, to można na wolnym rynku większą czaszę zakupić i innej marki konwerter. Co do instalacji okablowania, to nie wiem jak jest u ciebie to rozłożone tj. z miejsca docelowego do poszczególnych pomieszczeń. Jeżeli np. kable idą bezpośrednio z dachu, to zakładam, że masz tam możliwość zamontowania anteny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość marekpolek

Czy przy nowej umowie na Rodzinny HD za 5 zł, przy umowie 24/3 można włączyć próbnie bezpłatnie na miesiąc HBO?

Edytowane przez marekpolek
Przeniesiono post do odpowiedniego wątku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...