Jump to content
Łukasz

PROMOCJE, oferty dla nowych abonentów CP

Recommended Posts

Skracanie umów nawet o pół roku to drugi atut. Odnośnie zapowiadanych podwyżek ,to ich może nawet nie być. Wystarczy właśnie ,że zlikwidują gratisy i doliczą do nowych umów pozostały okres starej umowy i zamiast średniej ceny pojawią się stałe.Poza tym oferta platformy stoi w miejscu ,więcej ubywa jeden kanał a w zamian abonenci nic nie dostaną. Także podwyżka cenowa zubożonego pakietu ,to trochę dziwne.

27 minut temu, rotalplus napisał:

To po co przedłużać umowę skoro nie będzie gratisów?

Bo według ostatniego regulaminu ,po przekształceniu umowy na czas nieokreślony  ceny idą w górę.Także to może być hak na abonentów. A jak będzie faktycznie zobaczymy w przyszłym roku.

Godzinę temu, wuzel napisał:

Bo według ostatniego regulaminu ,po przekształceniu umowy na czas nieokreślony  ceny idą w górę.Także to może być hak na abonentów. A jak będzie faktycznie zobaczymy w przyszłym roku.

Stosuja już ten inny cennik w czasie nioznaczonym?Czy dajlej jest to martwy zapis w umowie.

Tego akurat nie wiem ale na starym regulaminie w umowie bezterminowej płacę tyle samo ,co w terminowej.

Witam.

Krótkie pytanie.

Czy dzwoniąc na infolinię lub idąc do punktu stacjonarnego jesteśmy w stanie uzyskać lepsze warunki zawarcia nowej umowy, niżeli obecne, które są dostępne na stronie CP? 

Czy np. biorąc taki Rodzinny HD za 20 zł nic więcej się nie ugra, oprócz tych 3 miesięcy free, jak jest napisane?

Dzięki za odpowiedź.

Edited by Barti
Przeniesiono post do właściwego wątku.

1 godzinę temu, Bronek89 napisał:

Czy np. biorąc taki Rodzinny HD za 20 zł

No tak... pewnie za te dwie dychy chciałbyś jeszcze PSP albo HBO gratis i zgrzewkę piwa co miesiąc.

1 godzinę temu, Bronek89 napisał:

Czy dzwoniąc na infolinię lub idąc do punktu stacjonarnego jesteśmy w stanie uzyskać lepsze warunki zawarcia nowej umowy, niżeli obecne, które są dostępne na stronie CP? 

Najlepsze warunki na przedłużenie umowy oferuje Dział Utrzymania Klienta, którego konsultant zadzwoni do ciebie, gdy złożysz wypowiedzenie swojej umowy z Cyfrowym Polsatem.

Innych "dróg" na przedłużenie umowy nie polecam, gdyż warunki są wówczas zazwyczaj mniej korzystne, niż te, które oferuje właśnie Dział Utrzymania Klienta (tzw. DUK).

@wuzel, w sumie to też możliwe. ;)

@Bronek89, napisz tutaj, proszę, czy chodzi ci o zupełnie nową umowę z Cyfrowym Polsatem, czy też o przedłużenie już obecnie posiadanej.

@Barti dokładnie tak, jak @wuzel napisał.

Chodzi mi o całkiem nową umowę. Dla osoby do tej pory nie związaną z CP.

Czy to, co mają obecnie to max dla nowych, czy może dzwoniąc/idąc do sklepu coś się ugra jeszcze. Np. dłuższy czas za free lub dłużej wyższy pakiet itp.

3 godziny temu, OlafS napisał:

No tak... pewnie za te dwie dychy chciałbyś jeszcze PSP albo HBO gratis i zgrzewkę piwa co miesiąc.

Niekoniecznie. Piwa nie piję :-)

Luźno zapytałem, więc bez spiny.

Dłuższy czas byłem związany z C+ swojego czasu, więc nie wiem jak to w CP działa w przypadku kompletnie nowych umów. 

Czy brać to co jest i siedziec na tym 2 lata czy ewentualnie zapytać/pogadać a nóż coś dodadzą.

35 minut temu, Bronek89 napisał:

@Barti dokładnie tak, jak @wuzel napisał.

Chodzi mi o całkiem nową umowę. Dla osoby do tej pory nie związaną z CP.

@Bronek89

:idea:

No to w takim razie w swoich postach proszę wyrażać się precyzyjnie!

Skoro sprawa tyczy się nowej umowy, dla nowego abonenta Cyfrowego Polsatu to przeniosłem dyskusję do właściwego wątku.

Swoje posty należy zamieszczać we właściwych dla nich działach forum i wątkach.

Rodzinny dają w przedłużeniu za 5 zł i tyle jest on wart. Tak więc PSP lub HBO ze zgrzewką piwa akurat dopełniłoby wartości tego pakietu do 2 dyszek.

• Haha 1
  • Upvote 2

Mam takie pytanie? Jak myślicie, wrócą czasy gdzie nowy abonent na wejście miał 6 miesięcy gratis na umowie? Wiem że były te happy hours, ale to dawno i nieprawda. 😁

Taki gratis kiedyś to był standard oczywiście jak ktoś znał oferty bo w punkcie często chcieli wcisnąć coś gorszego.

Jak pojaw się znów trzeci gracz jakim kiedyś była "n" to i takie rarytasy mogą wrócić, ale póki co to raczej marne szanse😕

@Max Taadjen Ja miałem na myśli typowo satelitarne platformy jak CP, PC+ czy śp. "n" a Orange z ziemi dopiero potem poszedł w kosmos odwrotnie niż ci wcześniej wymienieni.

Witam

Czy orientujecie się jak warto teraz "porozmawiać" o ofercie z pakietem familijnym HD tak aby zejsc ponizej 40zl? :)

dzięki!