Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla nowych abonentów Polsat Box


Łukasz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Obecnie nie mam żadnej umowy na TV SAT ani z Canal+ ani z CP. 

Chciałbym zapytać się czy telefonicznie można wynegocjować trochę lepsze oferty z CP? Wymagań nie mam sporo, nie chciałbym płacić więcej niż 60 zł, Multiroomu nie potrzebuje, jedyne co chciałbym uzyskać to 6 msc 0 na start, zamiast proponowanych na stronie 3. Wolałbym podpisać umowę z Polsatem, ale jeśli się nie uda nic utargować to podpiszę umowę z Canal+, do 2.12 mają 6 msc za free.

Oferte Polsatu kojarzę dość dobrze, bo rodzice od 8 lat są klientami.

 

Z góry dziękuje każdemu za pomoc.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet Familijny HD -40 zł ,tutaj nie ma Discovery Historia, kanały Discovery nie są gwarantowane ale działają od bardzo dawna. Pakiet Familijny Max HD - 50 zł. Pełna paczka Discovery. Zadzwoń na infolinię Polsatu zapytaj o szczegóły umowy ,długość ,aktywację ,czynsz za dekoder i inne opłaty ukryte. Zanotuj sobie wszystko, poproś o numer rozmowy - każda rozmowa jest nagrywana i posiada swój numer w celu ewentualnej reklamacji. Następnie telefon do Canal + i tak samo wypytaj o wszystkie szczegóły ,zanotuj ,potem porównaj na spokojnie oferty.

Jeżeli chodzi o Polsat w przypadku umowy 15 miesięcznej ,po 9 miesiącach możesz już negocjować nową umowę. Jeżeli nic się nie zmieni to przy przedłużeniu  umowy na  24/3 możesz dostać Familijny HD za 20 zł miesięcznie a  Familijny Max HD 30 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, wuzel napisał:

Pakiet Familijny HD -40 zł ,tutaj nie ma Discovery Historia, kanały Discovery nie są gwarantowane ale działają od bardzo dawna. Pakiet Familijny Max HD - 50 zł. Pełna paczka Discovery. Zadzwoń na infolinię Polsatu zapytaj o szczegóły umowy ,długość ,aktywację ,czynsz za dekoder i inne opłaty ukryte. Zanotuj sobie wszystko, poproś o numer rozmowy - każda rozmowa jest nagrywana i posiada swój numer w celu ewentualnej reklamacji. Następnie telefon do Canal + i tak samo wypytaj o wszystkie szczegóły ,zanotuj ,potem porównaj na spokojnie oferty.

Jeżeli chodzi o Polsat w przypadku umowy 15 miesięcznej ,po 9 miesiącach możesz już negocjować nową umowę. Jeżeli nic się nie zmieni to przy przedłużeniu  umowy na  24/3 możesz dostać Familijny HD za 20 zł miesięcznie a  Familijny Max HD 30 zł.

Chyba wstrzymam się do końca roku, pewnie coś odpalą przed nowym rokiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie tak zrobiłem, oferta jest taka jak pisałeś wyżej. 

Zadzwonił konsultant ponownie i nie dałem się na nic namówić. Powiedziałem, że jak będzie na prawdę jakaś ciekawa oferta to mogą się odezwać, powiedział że zadzwoni 18.12 także może rzucą jakąś krótką promocję przed Nowym Rokiem, więc jeśli ktoś też się zastanawia to można zaryzykować i poczekać, albo brać co jest :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba faktycznie nic nie pozostaje tylko poczekać do okresu świąteczno-noworocznego. Canal+ w ostatnim czasie to "wulkan aktywności" w porównaniu do CP jeśli chodzi o oferty, gdyż w CP totalna cisza. Na szczęście mam umowę w C+ do końca roku więc na razie czekam cierpliwie ;-)

Edytowane przez Marcin_M
uzupełnienie treści
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, Koleżanki potrzebuje dorady odnośnie zamówienia cyfrowego Polsatu. Teściu wprowadza się do nowego domu i chciałby podpisać umowę. Przede wszystkim potrzebuje kanał TVN Turbo, a żeby go mieć to trzeba zamówić pakiet familijny HD. W pakiecie rodzinnym go nie ma. Czy najlepszą opcją to jest podpisanie umowy na pakiet familijny za 40 zł (3/24miesiace) a po 18 miesiącach wypowiedzieć umowę i podpisać go za za 20 zł? Czy jest lepsza alternatywa?

 

A drugie pytanie, czy jakby podpisał umowę miesiąc lub 2 miesiące temu to załapałby się na tą akcję z "CBS Action" ?? Aktualnie chyba nie można podpisać umowy i ją zerwać przez ten kanał ?? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Rok temu dowiadywałem się w APS CP i była oferta dla przechodzących np. z NC+ . Po okazaniu dwóch opłaconych faktur od konkurencji można było otrzymać 6msc. za darmo (dla wszystkich było 3msc.). Teraz nie wiem czy nadal przewidują coś dla przechodzących więc napisałem te pytanie tutaj. Ale sądząc po żadnej ofercie świątecznej pewnie już i z tego zrezygnowali.

Edytowane przez Ozzy666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mają tyle abonentów, że już się zbytnio nie muszą starać ;). Inna sprawa, że rynek tvsat jest wysycony i długoterminowa perspektywa to tak czy inaczej spadki - stąd OTT, podwyżki dla kablówek, planowany nowy serwis streamingowy z Playerem itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skracanie umów nawet o pół roku to drugi atut. Odnośnie zapowiadanych podwyżek ,to ich może nawet nie być. Wystarczy właśnie ,że zlikwidują gratisy i doliczą do nowych umów pozostały okres starej umowy i zamiast średniej ceny pojawią się stałe.Poza tym oferta platformy stoi w miejscu ,więcej ubywa jeden kanał a w zamian abonenci nic nie dostaną. Także podwyżka cenowa zubożonego pakietu ,to trochę dziwne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...