Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla nowych abonentów Polsat Box


Łukasz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Podpisałem umowę w APSie. Familijny Max HD, Sport HD, Film HD, Cinemax HD, do tego Eleven Pack i Evobox PVR. 

Na stronie to koszt 60zł i 3 miesiace gratis + 15zł Eleven Pack, ten jest na miesiąc gratis.

W punkcie te pakiety, łąćznie z Eleven to koszt 70zł miesięcznie i wszystko na 3 miesiące gratis więc wychodzi taniej.

Evobox oczywiście za 49zł jednorazowo bez czynszu no i pakiet VOD też 3 miesiące gratis.

Tedraz pozostaje czekać aż zostanie 6 pełnych okresów rozliczeniowych.

Pozdrawiam miłą Panią z punktu w Galerii Ostrovia w Ostrowie Wielkopolskim :wink:.

Edytowane przez sebap
Literówki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choć zabrzmi absurdalnie to nie do końca jest taniej: 

W opcji za 75 to  pakiet Familijny Max HD, Sport HD, Film HD, Cinemax HD+ pakiet Eleven za 15 zł, gdzie pakiet Minimalny to Familijny Max HD, Sport HD, Film HD, Cinemax HD i jego cena 60 zł

W opcji za 70 za pakiet Familijny Max HD, Sport HD, Film HD, Cinemax HD+ pakiet Eleven za 0 zł, gdzie pakiet Minimalny to Familijny Max HD, Sport HD, Film HD, Cinemax HD i jego cena 70 zł

 

W obu opcjach możesz wyłączyć Eleven ale w wybranej wersji będzie płacił wtedy więcej niż w opcji nr 1

Teraz, rotalplus napisał:

 

 

Edytowane przez rotalplus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, sebap napisał:

Podpisałem umowę w APSie. Familijny Max HD, Sport HD, Film HD, Cinemax HD, do tego Eleven Pack i Evobox PVR. 

Na stronie to koszt 60zł i 3 miesiace gratis + 15zł Eleven Pack, ten jest na miesiąc gratis.

W punkcie te pakiety, łąćznie z Eleven to koszt 70zł miesięcznie i wszystko na 3 miesiące gratis więc wychodzi taniej.

Evobox oczywiście za 49zł jednorazowo bez czynszu no i pakiet VOD też 3 miesiące gratis.

Tedraz pozostaje czekać aż zostanie 6 pełnych okresów rozliczeniowych.

Pozdrawiam miłą Panią z punktu w Galerii Ostrovia w Ostrowie Wielkopolskim :wink:.

Trochę się spóźniłeś. Jeszcze kilka dni temu miałbyś 6 darmowych miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie. Mam CP od grudnia i od marca zabiorą mi kanały z pakietu Film HD oraz Sport HD. Mam na stałe pakiet Familijny HD i chodzi mi o TNT HD. Ten kanał jest w pakiecie Familijnym HD oraz w Film HD. Czy w marcu jak zabiorą mi Film HD to czy TNT HD zostanie jeśli jest także dostępny w Famillijnym HD? Ta sama sytuacja bodajże z kanałem Polsat Sport Extra, ale mogę się mylić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TNT HD jest promocyjnie dostępny od Familijnego HD i za jakiś czas może przestać być tam dostępny - ale na razie jest i po promocji będziesz go jeszcze odbierał. :) Zaś Polsat Sport Extra HD na stałe został przypisany do pakietu Rodzinnego HD i jego również będziesz odbierał. :)

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cyfrowy Polsat nie ma już od wielu lat dekoderów w umowach na sprzedaż. Dekodery które CP ma aktualnie w ofercie są na chwilę obecną tylko i wyłącznie na udostępnienie. Abonent przy podpisaniu dokonuje opłaty aktywacyjnej za dekoder,oraz płaci miesięczny czynsz za odbiornik ,lub wcale nie płaci w zależności od posiadanego abonamentu,lub warunków umowy.Dotyczy to także dekoderów multiroom.Kwoty aktywacji dekodera lub czynszu/najmu są podane na stronie operatora. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 2017 promocja weszła 20 marca (Wielkanoc wypadała 16 kwietnia), w 2018, gdy Wielkanoc była 1 kwietnia, to Polsat wprowadził nową ofertę już na Walentynki plus 30 marca dorzucił miesięczne otwarte okno.

Zatem ja obstawiam marzec. Coś pewnie będzie, bo z 2 miesiące temu wycofali promkę "6 miesięcy gratis", by pewnie niedługo z nią wrócić. Też czekam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.03.2019 o 15:06, promilus napisał:

W 2017 promocja weszła 20 marca (Wielkanoc wypadała 16 kwietnia), w 2018, gdy Wielkanoc była 1 kwietnia, to Polsat wprowadził nową ofertę już na Walentynki plus 30 marca dorzucił miesięczne otwarte okno.

Zatem ja obstawiam marzec. Coś pewnie będzie, bo z 2 miesiące temu wycofali promkę "6 miesięcy gratis", by pewnie niedługo z nią wrócić. Też czekam :)

Według tego co piszesz ,wychodzi na to ,że promocja pojawia się miesiąc przed świętami. Czyli powinna się już pojawić lub najpóźniej na początku kwietnia. Te kilka dni można poczekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie słychać o powrocie promocji 6 miesięcy za darmo :?:

Zięć z córką kupili dom i na dniach się będą przeprowadzać, znają CP ode mnie i też mają zamiar zainstalować, łudziłem ich że może na Wielkanoc wróci ta atrakcyjna opcja a tu cisza :(

Jak myślicie- CP coś jeszcze zaszaleje przed świętami :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam czy istnieje możliwość pakietu. Mini HD dla nowych klientów?. 

Ew jeżeli można mini HD to czy da się Dobrać do niego eleven. Zasadniczo interesuje mnie najtańsza opcja aby mieć kanały eleven. U konkurencji to jest 35, 90zl za start+ i pakiet eleven sport

Edytowane przez kentron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...