Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla nowych abonentów Polsat Box


Łukasz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Panowie czy w abonamencie +/- 50 zł, bez multiroomu można ugrać jakiś sensowny pakiet? Abonament ma być docelowo odbierany za granicą, dlatego zależy mi, aby był to pakiet troszeczkę rozszerzony. Dzięki z góry za odpowiedzi, jeśli coś przeoczyłem, bardzo proszę o odesłanie mnie do prawidłowego topicu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet Familijny Max HD ,Film,Sport,ze strony CP cena 60 zł.Masz 24 miesiące umowy w tym 6 gratis i 6 miesięcy przed końcem możesz negocjować nowe warunki.Te 6 miesięcy Ci się skraca,czyli umowa jest faktycznie na 18 miesięcy w tym 6 gratis,czyli płacisz za 12 miesięcy. I teraz wylicz sobie średnią.Mówimy o podstawowym pakiecie sportowym bez Polsatu Sport Premium i bez Elevenów.Sportu w niższym pakiecie nie dostaniesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze możesz powołać się na ofertę ze strony. Miesiąc temu byłem z kimś znajomym podpisać umowę aby czegoś nie dopilnować nie dać wcisnąć więcej sobie nie znającej oferty. Powiedziałem o ofercie na stronie i bierzemy ją w punkcie aby nie czekać na kuriera. To wystarczyło aby sprawnie załatwić i tego wieczora korzystać z oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstaje rano wchodzę na stronę z chęcią podpisania umowy a tutaj zonk. Tylko 3 msc gratis. Jednak na głównej stronie wciąż wielka reklama że tv nawet 6 msc gratis. Konsultantka powiedziała, że niestety pakiet familijny max hd, Polsat sport Premium, eleveny za 80 pln/ msc już są tylko 3 msc free co niestety robi się dużo mniej opłacalne. Jednak Pani powiedziała że oferty zmieniają się bardzo często a ja do końca lutego muszę się zdecydować. Jest szansa, że faktycznie jest coś się zmieni ?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też myślę że to przygotowanie do Wielkanocnej "ofensywy" z promocją 6 miesięcy gratis, ale podoba mi się też że można wziąć PAKIET SPORTOWY za 80zł- jest tam wszystko co mi by pasowało,taniej o dwie dychy i niema HBO,ale niestety- z tego będę mógł skorzystać dopiero na jesieni :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...