Jump to content
Łukasz

PROMOCJE, oferty dla nowych abonentów CP

Recommended Posts

Pamiętać należy tylko, że obecnie biorąc moduł CAM zamiast dekodera dedykowanego, nie możemy już w ogóle dodatkowo dobrać usługi Multiroom.

Kiedyś taka możliwość była, jednak od dłuższego już czasu nie jest to możliwe.

Witam dostałem ofertę: Pakiet Familijny max Hd z Eleven i Ligą Mistrzów za 80zł/ mies. 4 miesiące za darmo. W tym multiroom za 5 zł dek Evobox i HD 6000 za 78zł jednorazowej opłaty bez aktywacji. Czy jest szansa ugrać coś więcej?

To chyba nie jest oferta dla nowych ale przedłużających klientów, bo nie widzę ofert z 4-mies. gratis i multiroomem w zestawie za 80 zł (jest wersja 80 + 5 zł za multiroom)

Jeśli chodzi o multiroom napisałem, że 5 zł/ mieś. czyli 85 zł za pakiet. Cztery mieś. gratisowe po konsultacji dostałem. Można ugrać coś jeszcze? czy oferta ze strony jest ostateczna dla nowych?

Edited by ronnie84

W dniu 16.10.2018 o 11:00, ronnie84 napisał:

Jeśli chodzi o multiroom napisałem, że 5 zł/ mieś. czyli 85 zł za pakiet. Cztery mieś. gratisowe po konsultacji dostałem. Można ugrać coś jeszcze? czy oferta ze strony jest ostateczna dla nowych?

Jest 6 miesięcy gratis, twardo się targuj.

Korzysta ktoś z oferty Plus Banku w połączeniu z abonamentem w CP ?Przez pierwsze 12 miesięcy można sporo zaoszczędzić.Jak to wygląda w praktyce ?Plus Bank regularnie wypłaca premię na konto ?

Najpierw założyć konto w banku czy w pierwszej kolejności zakupić usługę ?Czy bez różnicy ?

Ja korzystam, wszystko załatwiłem podczas jednej wizyty w punkcie "Plus-a". pierwsze dwa miesiące musiałem składać reklamacje, ale od trzeciego już wszystko OK.

Oferta na stronie w ogóle jakaś niepełna.Pakiet Rodzinny za 20 zł i od razu przeskok na taki za 60.Chciałbym zrezygnować z multiroomu nc+ i dobrać coś z CP ale w Rodzinnym brakuje mi kilku kanałów.Być moze w Familijnym by były ale takiego brak na stronie.Jest tylko razem z "dodatkami".

Na stronie w pakiecie rodzinnym masz też kanały z pakietu familijnego (oznaczone bodajże gwiazdką) i to jest oferta elastyczna. Po pół roku darmowym możesz zostawić rodzinny za 20 zł ale jeśli chcesz familijny to zostawiasz familijny i płacisz wtedy 40 zł. 

Jeszcze pytanko o model dekodera, jaki oferowany jest np. w pakiecie Rodzinnym. Do wyboru jest Evobox Lite i Dekoder HD. Ten drugi to jakiś konkretny, czy jaki im wpadnie w ręce? ;)

Edited by Barti
Zdanie pytające kończymy znakiem zapytania, a nie kropką. Poprawiono post.

Czy do multiroomu można dobrać jako dekoder dodatkowy Evoboxa Lite?

Edited by Barti
Nazwy własne piszemy wielką literą. Poprawiono post.

Czy po wysłaniu zamówienia internetowego ktoś z CP kontaktuje się w sprawie zamówienia w celu, np. ustalenia godzin odbioru, czy wybranego dekodera itp.?

Witam. Podpisując umowę nową na pakiet Familijny Max HD + Film HD + Sport HD + Cinemax HD + Eleven Sport HD + Polsat Sport Premium w kwocie 80 zł i biorąc Evobox PVR,  czy do tej ceny muszę jeszcze doliczyć najem tego dekodera? Jeśli tak to ile?

Nie ma najmu, z tego co widzę, przeklikując ofertę. Jest opłata jednorazowa 49 zł.

Ktoś się orientuje, czy do pakietu Rodzinny HD + Cinemax HD + Eleven Sports HD + Polsat Sport Premium (60 zł) w ramach nagrody Graliga (12/24) można wziąć Evoboxa PVR? 

Witajcie. Czy moze mi ktos napisac, jaka jest w chwili obecnej oferta "Trafny wybor" dla osob przechodzacych z konkurencji?

Przechodząc obok APS zapytałem czy są dostępne moduły CAM dla nowych klientów i miły Pan stanowczo odradzał moduł:

-" na pewno będzie Pan miał problemy z jego dzialaniem".

Polecał Evobox Lite, jak spytałem czy nagrywa bo mój telewizor tak i poza tym obsługuje moduły CI+ nie wiedział co powiedzieć. Jedynie stwierdził  że nie można anulować umowy jeżeli będzie problem w działaniu modułu w telewizorze.

Dzięki temu forum wiem o ofercie więcej niż ten pracownik, takie było moje wrażenie gdy wychodziłem.

Ja już wielokrotnie pisałem, że dzisiejsi pracownicy tego typu punktów (i nie tylko dotyczy to CP) są wyłącznie od wyrabiania norm sprzedaży. Tam rzadko kiedy dowiesz się o szczegóły techniczne.

Jakby takiemu pracownikowi czy APS płacili za obsługę takiego klienta to i by się w kwestiach technicznych szkolił. A że dzisiaj płacą za nową sprzedaż to po co ma się szkolić. Tak to teraz wygląda.