Skocz do zawartości
Łukasz

PROMOCJE, oferty dla nowych abonentów CP

Rekomendowane odpowiedzi

Przechodząc obok APS zapytałem czy są dostępne moduły CAM dla nowych klientów i miły Pan stanowczo odradzał moduł:

-" na pewno będzie Pan miał problemy z jego dzialaniem".

Polecał Evobox Lite, jak spytałem czy nagrywa bo mój telewizor tak i poza tym obsługuje moduły CI+ nie wiedział co powiedzieć. Jedynie stwierdził  że nie można anulować umowy jeżeli będzie problem w działaniu modułu w telewizorze.

Dzięki temu forum wiem o ofercie więcej niż ten pracownik, takie było moje wrażenie gdy wychodziłem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja już wielokrotnie pisałem, że dzisiejsi pracownicy tego typu punktów (i nie tylko dotyczy to CP) są wyłącznie od wyrabiania norm sprzedaży. Tam rzadko kiedy dowiesz się o szczegóły techniczne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakby takiemu pracownikowi czy APS płacili za obsługę takiego klienta to i by się w kwestiach technicznych szkolił. A że dzisiaj płacą za nową sprzedaż to po co ma się szkolić. Tak to teraz wygląda. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy w punkcie APS można otrzymać lepszą ofertę od tej, która jest na stronie? Włączą mi np. HBO na miesiąc? Jestem zainteresowany pakietem sportowym za 60zł.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

Panowie czy w abonamencie +/- 50 zł, bez multiroomu można ugrać jakiś sensowny pakiet? Abonament ma być docelowo odbierany za granicą, dlatego zależy mi, aby był to pakiet troszeczkę rozszerzony. Dzięki z góry za odpowiedzi, jeśli coś przeoczyłem, bardzo proszę o odesłanie mnie do prawidłowego topicu. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podaj jakie kanały Cię interesują,wtedy ktoś Ci pomoże.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najbardziej mi zależy na sporcie, nie interesują mnie za to żadne HBO, Cinemaxy. Oferta jest skierowana dla mojego taty, więc też nie potrzeba żadnych "bajerów". 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pakiet Familijny Max HD ,Film,Sport,ze strony CP cena 60 zł.Masz 24 miesiące umowy w tym 6 gratis i 6 miesięcy przed końcem możesz negocjować nowe warunki.Te 6 miesięcy Ci się skraca,czyli umowa jest faktycznie na 18 miesięcy w tym 6 gratis,czyli płacisz za 12 miesięcy. I teraz wylicz sobie średnią.Mówimy o podstawowym pakiecie sportowym bez Polsatu Sport Premium i bez Elevenów.Sportu w niższym pakiecie nie dostaniesz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Dzięki wielkie za pomoc! :)

Edytowane przez Peki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W punktach dostanę taka ofertę jak na stronie? Chodzi mi o pakiet za 60 zł. Dadzą też 6 miesięcy gratis z dekoderem Evobox PVR?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zawsze możesz powołać się na ofertę ze strony. Miesiąc temu byłem z kimś znajomym podpisać umowę aby czegoś nie dopilnować nie dać wcisnąć więcej sobie nie znającej oferty. Powiedziałem o ofercie na stronie i bierzemy ją w punkcie aby nie czekać na kuriera. To wystarczyło aby sprawnie załatwić i tego wieczora korzystać z oferty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Za ile można mieć pakiet podstawowy Familijny + potem dokupić pakiet Sport? Wedle cennika 20 zł + 20 zł (z tym, że to cena bez zobowiązania na SPORT HD), ale może się da coś ugrać niżej. Proszę o pomoc, bo w ofertach Polsatu jestem zielony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Familijny HD za 20 zł plus Sport za 20 zł ?Możesz pokazać ten cennik?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sorry chodziło mi o RODZINNY HD za 20 zł i dokupienie SPORT HD. Za ile można mieć SPORT HD. W cenniku za 20 zł, a w promocji?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sport HD można dokupić do pakietu Familijnego Max HD w normalnej cenie, tj. 50zl plus 20 za Sport HD.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gdzie można kupić pakiet Familijny Max HD za 50 zł. Na stronie jest tylko zakupu za 60 zł ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W każdym APS albo infolinia sprzedaży CP, jak zauważyłeś na stronie nie ma wszystkich pakietów jakie są dostępne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wstaje rano wchodzę na stronę z chęcią podpisania umowy a tutaj zonk. Tylko 3 msc gratis. Jednak na głównej stronie wciąż wielka reklama że tv nawet 6 msc gratis. Konsultantka powiedziała, że niestety pakiet familijny max hd, Polsat sport Premium, eleveny za 80 pln/ msc już są tylko 3 msc free co niestety robi się dużo mniej opłacalne. Jednak Pani powiedziała że oferty zmieniają się bardzo często a ja do końca lutego muszę się zdecydować. Jest szansa, że faktycznie jest coś się zmieni ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Faktycznie, tylko 3 miesiące a miałem brać w tym tygodniu...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Do "strashak"

Proponuję jeszcze poczekać do Wielkanocy. Wtedy jak wiadomo są najczęściej lepsze promocje na telewizję. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Te promocje wyglądają tak, że jest to samo tylko znowu 6 m-cy gratis

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gdzie widzisz 6 miesięcy gratis?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Post @rotalplus zapewne odnosił się do postu @ARTIPAPK odnośnie lepszych promocji na Wielkanoc (w sensie, że się nie różnią od obecnej, tylko będzie zapewne 6mcy gratis). 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też myślę że to przygotowanie do Wielkanocnej "ofensywy" z promocją 6 miesięcy gratis, ale podoba mi się też że można wziąć PAKIET SPORTOWY za 80zł- jest tam wszystko co mi by pasowało,taniej o dwie dychy i niema HBO,ale niestety- z tego będę mógł skorzystać dopiero na jesieni :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi