Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla nowych abonentów Polsat Box


Łukasz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Podpisałem wczoraj umowę na pakiet Premium Max za 100zł/24miesiące i 6miechów gratis z uwagi na przejście z NC+. Tylko pamiętajcie, żeby trafić na dobrego konsultanta na infolinii, który podpowie jak szukać tego pakietu w APS i trzeba też trafić na współpracujący APS, któremu chce się szukać tej oferty. Średnia wychodzi 75zł/24miesiące więc jest git. Żal mi będzie trochę C+ i AleKino+, ale za tą cenę nie dostałbym w NC+ HBO/GO/Cinemax/Eleven. Od pół roku dostawałem takie same oferty bez cienia negocjacji.

Zrobiłem dokładnie to samo + założyłem konto w plusbanku. Namówił mnie sprzedawca. Za każde wydane 500 zł na miesiąc na prepaidowej karcie masz 10 zł zwrotu za rachunek telewizyjny. Czyli suma sumarum na miesiąc wyjdzie nie 75 zł a 65 zł. Bo 500 zł to paliwo i zakupy lekko wyjdzie.

A przez 6 miesięcy gratis uzbieram do pierwszego rachunku z 40 zł rabatu. Więc pierwszy miesiąc po gratisach wyjdzie tak na prawdę 25 zł za telewizję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Podpisałem wczoraj umowę na pakiet Premium Max za 100zł/24miesiące i 6miechów gratis z uwagi na przejście z NC+. Tylko pamiętajcie, żeby trafić na dobrego konsultanta na infolinii, który podpowie jak szukać tego pakietu w APS i trzeba też trafić na współpracujący APS, któremu chce się szukać tej oferty. Średnia wychodzi 75zł/24miesiące więc jest git. Żal mi będzie trochę C+ i AleKino+, ale za tą cenę nie dostałbym w NC+ HBO/GO/Cinemax/Eleven. Od pół roku dostawałem takie same oferty bez cienia negocjacji.

Czyli żeby dostać te 6 miesięcy wystarczy wydrukować ten e-rachunek w pdf co jest dostępny w moje nc+ ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poważnie zastanawiam się nad opcją Familijny HD + Cinemax HD za 40zł z możliwością zejścia do Rodzinny HD + Cinemax HD za 20zł. Umowa na 24 miesiące i w tym za 6 miesięcy za 0zł. Oferta jest tym bardziej interesująca, że w ofercie jest przewidziany dekoder z nagrywarką za 49zł jednorazowo bez czynszu.

Trochę mnie jednak martwi ta niepewność co z Ligą Mistrzów u nich.

 

Czy taką ofertę otrzymam też w APS jeśli się na nią powołam? Pytam, bo zależy mi na tym dekoderze, a w ofertach umieszczonych w tym wątku jest zapisane, że oferty z tym dekoderem są wycofane z APS.

 

Czy jednak lepiej poczekać jeszcze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo to tego dekodera (SAGEMCOM ESI-88) nie dostaniesz w żadnym APS-ie. osobiście pytałem się w jednym z APS z Bielska-Białe i szanowna Pani, powiedziała mi, że jak zależy mi na dekoderze z nagrywarką to mogą mi zaoferować PVR-7000. Ale z tego co się orientuje, to on też przecież miał już być wycofany z oferty, czy się mylę? Niech Ktoś, kto się orientuje lepiej, tę informację potwierdzi lub zdementuje.

Jeżeli faktycznie go wycofali, to dlaczego wciąż go oferują? Oto jest pytanie? Ktoś może zna na nie odpowiedź?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poważnie zastanawiam się nad opcją Familijny HD + Cinemax HD za 40zł z możliwością zejścia do Rodzinny HD + Cinemax HD za 20zł. Umowa na 24 miesiące i w tym za 6 miesięcy za 0zł. Oferta jest tym bardziej interesująca, że w ofercie jest przewidziany dekoder z nagrywarką za 49zł jednorazowo bez czynszu.

Trochę mnie jednak martwi ta niepewność co z Ligą Mistrzów u nich.

 

Czy taką ofertę otrzymam też w APS jeśli się na nią powołam? Pytam, bo zależy mi na tym dekoderze, a w ofertach umieszczonych w tym wątku jest zapisane, że oferty z tym dekoderem są wycofane z APS.

 

Czy jednak lepiej poczekać jeszcze?

 

W którym miejscu aktualnej rozpiski znajduje się opisana przez Ciebie oferta? Link do aktualnej oferty: https://forum.satkurier.pl/topic/314-promocje-oferty-dla-nowych-abonent%C3%B3w-cp/?p=1355873

 

 

Z tego co mi wiadomo to tego dekodera (SAGEMCOM ESI-88) nie dostaniesz w żadnym APS-ie. osobiście pytałem się w jednym z APS z Bielska-Białe i szanowna Pani, powiedziała mi, że jak zależy mi na dekoderze z nagrywarką to mogą mi zaoferować PVR-7000. Ale z tego co się orientuje, to on też przecież miał już być wycofany z oferty, czy się mylę? Niech Ktoś, kto się orientuje lepiej, tę informację potwierdzi lub zdementuje.

Jeżeli faktycznie go wycofali, to dlaczego wciąż go oferują? Oto jest pytanie? Ktoś może zna na nie odpowiedź?

 

Wystarczy uważnie przeczytać kilka wpisów wcześniej: https://forum.satkurier.pl/topic/314-promocje-oferty-dla-nowych-abonentów-cp/?p=1361625

Edytowane przez swojadroga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że pisałeś, że dekoder jest wycofany z oferty, ale zamawiając przez www cały czas ten dekoder widnieje w ofercie z wyżej opisaną opcją. A dopytałem czy mogę taką ofertę otrzymać w APS, bo kiedyś pisałeś, że jeżeli chce się oferty ze strony w punkcie to trzeba się na nie wyraźnie powołać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Infolinia daje oferty ze strony www. Z rozpiski wiesz jakie są dostępne oferty w APS-ach. W CP maksymalnie można mieć 3 dekodery dodatkowe w usłudze MR. Ale to wszystko już doskonale wiesz. ;)

Czasy totalnie bezpłatnego MR w nowych ofertach CP odeszły już dawno do działu wspomnień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli mam rację za Premium Max+VOD nie ma szans za 90 zł bo ten pakiet kosztuje 110 nie wspominajac o VOD.A tu twierdzi że jest inaczej http://... wprowadza w błąd i jeszcze twierdzi że ktoś niby kłamie twierdząc że nie ma takiej oferty.

Edytowane przez swojadroga
Usunąłem link do forum wymagającego zalogowanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie, to tamten delikwent pisze o ofercie:

 

Premium + HBO GO + sVOD przez 6 miesięcy GRATIS

Od 7 miesiąca abonament:

  • Premium + HBO GO + sVOD za 100zł
  • Premium + HBO GO za 90zł

Od 7 miesiąca abonament za Multiroom HD:

  • Za jeden dekoder 5zł
  • Za dwa dekodery 5zł
  • Za trzy dekodery 5zł

Dekoder (główny):

  • HD za 1zł
  • EVOBOX za 49zł 

Dekoder (Multiroom):

  • HD2000/3000/5500s za 29zł

Katalogi Online dostępne

ON THE GO za 5zł/m-c

Moduł Wi-Fi za 1zł

Antena Twin za 49zł

Antena + Konwerter Unicable + 2 Legacy za 129zł (do dekoderów Evobox i HDxx00)

 

 

Tylko zamiast czynszu za dekoder, ma opłatę za MR 5zł. I całkiem możliwe, że działają mu Eleven Sports, bo ma wydany aktywny dekoder (nadanie techniczne/serwisowe). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witajcie. Jestem zainteresowany promocja z pakietem rodzinnym + cinemax 6mcy bez oplat potem 20zl. Na stronie CP moge wybrac dekoder Sagemcom za 49zl lub dekoder za 1 zl (z informacja ze posiada dysk 320gb)... Kiedy rozmawialem z konsultantem CP jakies 2 tyg temu powiedzial mi ze dekoder Sagemcom jest wycofany a dekoder za 1 zl nie ma zadnego dysku . Wg informacji konsultanta HD 7000 rowniez nie jest juz oferowany. Jaki wec otrzymam dekoder jesli zaznacze ze chce Sagemcoma za 49zl ? Czy ktos z Was skorzystal moze z tej promocji z dekoderem za 49zł ? Dlaczego CP tak dlugo posiada mylne informacje na stronie ?

 

Moje drugie pytanie dotyczy okresu rozliczeniowego. Jesli np podpisze umowe na wspomniana wyzej promocje 10go czerwca to okres rozliczeniowy zacznie mi sie 10go czerwca czy od 1go lipca. Czy wspomniane bezplatne 6 miesiecy (ktore zawieraja rowniez kanaly z wyzszego pakietu) zakoncza sie 10 grudnia czy 1 stycznia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje drugie pytanie dotyczy okresu rozliczeniowego. Jesli np podpisze umowe na wspomniana wyzej promocje 10go czerwca to okres rozliczeniowy zacznie mi sie 10go czerwca czy od 1go lipca. Czy wspomniane bezplatne 6 miesiecy (ktore zawieraja rowniez kanaly z wyzszego pakietu) zakoncza sie 10 grudnia czy 1 stycznia ?

To pierwsze, czyli 10 czerwca. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

jaki pakiet trzeba wybrać aby mieć dostęp do kanałów sportowych Polsatu z Ligą Mistrzów włącznie?

Zapytaj Tobiasa - my nie wiemy. :P

 

Wiadomo już na jakich kanałach LM będzie pokazywana?

● Polsat Sport Premium 1-2 Super HD

● Polsat Sport Premium 3-6 HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...