Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla nowych abonentów Polsat Box


Łukasz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Proszę o opinie i rade – która propozycja wg Was jest lepsza dla abo przechodzącego z cyfry+:

 

1. familijny MAX HD za 49zł + multiroom gratis – na 15 miesięcy (3 miesiące gratis – płatne 12 miesięcy),

2. familijny MAX HD za 49zł + multiroom gratis na 29 miesięcy (6 miesięcy gratis – płatnie 23)

 

wg mnie biorąc na 29 miesięcy zyskamy gwarancję bezpłatnego multroomu i ceny 49 zł za abo, a jak za 15 miesięcy nie będzie oferty dla przechodzących z innej platformy, a jak nawet będzie to nie będę miał rachunku do pokazania :] choć z drugiej strony wiązać się na 29 miesięcy :read: ….. już sam nie wiem … :roll:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem - od niezawodnego kolegi lucass to MR za 0 zł możesz dostać podpisując umowę w APS (nawet 15 miesięczną), natomiast nie dostaniesz w APS Ipla MIX w pakiecie , za to przy zamowieniu przez net dostajesz Iplę ale za MR już płacisz (w zależności od pakietu). co do wiązania się na 29 miesięcy to dla mnie są plusy i minusy, plus to właśnie gwarancja ceny a minus to długi czas, ale myślę że w ciągu ponad dwóch lat będzie sytuacja w której będzie można wypowiedzieć umowę (np. zmiany programowe).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Witam. Proszę o opinie i rade – która propozycja wg Was jest lepsza dla abo przechodzącego z cyfry+:

 

1. familijny MAX HD za 49zł + multiroom gratis – na 15 miesięcy (3 miesiące gratis – płatne 12 miesięcy),

2. familijny MAX HD za 49zł + multiroom gratis na 29 miesięcy (6 miesięcy gratis – płatnie 23)

 

wg mnie biorąc na 29 miesięcy zyskamy gwarancję bezpłatnego multroomu i ceny 49 zł za abo, a jak za 15 miesięcy nie będzie oferty dla przechodzących z innej platformy, a jak nawet będzie to nie będę miał rachunku do pokazania :] choć z drugiej strony wiązać się na 29 miesięcy :read: ….. już sam nie wiem … :roll:

 

Pozdrawiam

Ja wybrałam 15 miesięcy na tzw. przeczekanie. Poza tym z tego co mi mówiono (@lucass, potwierdź proszę) to jeśli nie wypowiem umowy to z automatu przechodzi na takich samych warunkach na kolejne 12 miesięcy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

A co w tym smutnego??? Podpisujesz papier, wiesz jakie masz obowiązki, żeby wypowiedzieć, a jak nie wypowiesz to w leci dalej... dobrze, że nie drożej, bo jest gwarancja ceny.

Za gapiostwo się płaci. Jakby na to nie spojrzeć to my będziemy chcieli utargować lepsze warunki przy wypowiadaniu niż platforma biznes w przypominaniu nam, że coś wygasa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Czy w promocji dla abonentów innych telewizji mogę wziąć pakiet Rodzinny HD do własnego dekodera Samsung DSB-H370G, który obecnie posiadam w formule pre-paid?

2) Jeśli nie ma takiej możliwości to czy w ogóle mogę skorzystać ze swojego w/w Samsunga przy jakimś innym pakiecie w ramach tej promocji dla abo innych opów?

3) Jakie dekodery i w jakiej cenie mogę ewentualnie dobrać do pakietu Rodzinny HD w promocji dla abonentów innych telewizji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wybrałam 15 miesięcy na tzw. przeczekanie. Poza tym z tego co mi mówiono (@lucass, potwierdź proszę) to jeśli nie wypowiem umowy to z automatu przechodzi na takich samych warunkach na kolejne 12 miesięcy.

 

 

niestety o prawda :(

Żartujesz. W Cyfrze jak minął okres minimalny to ceny szybowały o kilkadziesiąt złotych w górę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja już .urwa całkiem zgłupiałem - dziś chciałem zamówić, ale okazało się że przez www jaki pisał kol. Lukass nie ma możliwości wyboru tunera, ale mi gość powiedział że jest duże prawdopodobieństwo trafienia w sagema - co to .urwa toto-lotek :crazy: ale mi powiedział że można przez infolinię zamówić ale cena taka jak w aps-ie i dekoder się wybiera samemu, dalej już go nie wypytywałem bo dla mnie to chore jest. Chciałem wziąć premium ale jak tak kombinują to wezmę chyba ten za 79

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@musiolek własnego dekodera nie uzyjesz przy podpisaniu nowej umowy. Jeżeli chodzi o dostępność dekoderów to przy pakiecie rodzinnym HD przy umowie na 18 mc (14,90 za miesiąc) dekoder HD 3000 otrzymasz za złotówkę.

Dzięki za odpowiedź. A czy można wziąć jakiś inny dekoder do pakietu Rodzinny HD w tej promocji dla abonentów innych operatorów? Jeśli tak, to za ile?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wybrałam 15 miesięcy na tzw. przeczekanie. Poza tym z tego co mi mówiono (@lucass, potwierdź proszę) to jeśli nie wypowiem umowy to z automatu przechodzi na takich samych warunkach na kolejne 12 miesięcy.

To na ile miesięcy umowa mi przejdzie po upływie 29 miesięcy? Też na rok jeśli nie wypowiem 3 miesiące przed końcem? Czy to aby jest zgodne z prawem i czy nie było już kiedyś kar za takie coś (chyba Cyfra)?

W "n"-ce mi przeszło na czas nieokreślony, ale miałem 3-miesięczny okres wypowiedzenia, a teraz się zagapię i muszę być jeszcze rok bez możliwości wypowiedzenia (bo kary)? Normalnie poczytam umowę, ale nie wierzę w takie cuda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...