Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla nowych abonentów Polsat Box


Łukasz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Rachunek z kablówki podobno też może być. Kurcze szkoda, że się nie pokazało im rachunku za Vectrę... Jeżeli miałbyś u nas w Żarach podpisać umowę a potrzebujesz anteny i ew. Multiroomu HD - to tylko w punkcie na ul. Ułańskiej. Tutaj mają anteny z podwójnym konwerterem. W punkcie na ul. Podchorążych wykombinowali 70 zł za sam TWIN + 28 zł za antenę.

A i pamiętaj, że przy umowie na 15 mies. w APS-ie masz tylko 1 mies. gratis zamiast 3 mies. (promocja przez internet).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lucass: owszem, zapomniałem. Bo ja niestety, nie wiedziałem o tym, że można też dać rachunek z kablówki (w moim przypadku Vectra).

Jacor: promocja na VOD w przypadku zamówienia przez internet to zaznaczasz że chcesz skorzystać z tej promocji. Jak konsultant zadzwoni w celu ustalenia warunków umowy, to wtedy on to zaznacza. Ale radzę przypomnieć :). W przypadku umowy w APS-ie to moim zdaniem trzeba poinformować przy podpisywaniu umowy. Zaznaczam jednak, że umowa w APS-ie jest nieco inna niż przy zamówieniu przez internet i np. nie dostaniesz pakietu online Ipla Mix. Ale za to Multiroom HD jest za 0 zł :).

 

EDIT: Lucass: przy podpisywaniu umowy pani w APS-ie nie pytała mojej mamy czy jest klientem Plusa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Jestem abonentem "n" i zamierzam przejść na cyfrowego polsatu. Słyszałem że po okazaniu opłaty nie krótszej niż 3 miesiące moge skorzystać z multiroom za 0zł przez cały okres umowy. Mam 2 umowy z n. Czy po okazaniu w APS dwóch wydruków opłat będe mógł podpisać 2 umowy z CP i na każdej bede miał multiroom za 0zł?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Zmobilizuj się lepiej na czekanie na włączenie kanałów bo to jest jakaś parodia... ;) Wczoraj podpisałem umowę, miałem zostawić dekoder na kanale 59 był włączony gdzieś...5 godzin i nic :D Dzwonie do nich okazało się że czegoś w APS nie zatwierdzieli, dzisiaj już wszystko gra ;)
Dziś podpisałam dwie umowy. Kanały ruszyły na 4 dekach w ciągu godziny :D

 

BTW. troszkę więcej za aktywację zapłaciłam. Miało być 2x50 (49+1), ale w rezultacie poszło 2x78. Przede mną facet brał Familijny Max HD + Sport HF+D i miał pierwszą opcję. Ja brałam tylko Familijny Max HD i system nie chciał niżej za dwa deki niż 78. Ale i tak się opłaciło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Już wszystko śmiga.

Co do aktywacji to podobno zmieniła się cena jakoś od 03.04. Przeżyłam... I tak przy tym co oglądam taka cena mnie satysfakcjonuje,

Łukasz, dzięki za podpowiedzi. Szkoda, że tak daleko jesteś to byś zyskał dwie umowy ;)

Idę wystawiać splitter z kartami na Allegro :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie!

 

Mój tata, po siedmiu latach wypowiada umowę z Cyfrą+. Pójdzie z rachunkiem do APS. Chce zamówić pakiet Familijny Max HD + Film HD. Czy jest możliwość na wzięcie modułu CAM jako dekoder główny oraz dekodera HD6000 jako dekoder do Multiroom'u i na jakich ewentualnie warunkach.

 

Cezi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...