Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla nowych abonentów Polsat Box


Łukasz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dni dzisiejszym pojawiły się nowe oferty w CP oraz zwiększono dostępność dekodera PVR Sagemcom.

 

Umowa na pakiet Familijny Max HD + Film HD + Sport HD +HBO Cinemax HD za 99,90 zł. (minimalny obowiązek to Familijny Max HD + HBO Cinemax HD za 79,90 zł.)

umowa na 29 m-cy - 3 m-ce gratis

umowa na 15 m-cy - 1 m-c gratis

 

Oferta bez rachunku, nie ma tej opcji w promocji "trafny wybór" dla przechodzących z innych platform.

 

Do ofert "trafny wybór" dołączyła promocja z umową na 29 m-cy na pakiet Familijny HD za 39,90 zł.(6 m-cy gratis) z minimalnym obowiązkiem na pakiet Rodzinny HD za 24, 90zł.

 

Od dzisiaj również przy nowych umowach dekoder PVR Sagemcom można dostać przy umowie z minimalnym obowiązkiem na Familijny Max HD i umowie na 29 m-cy., aktywacja 49 zł. + czynsz 10 zł./m-c.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest teraz w APSach? To pocisnęli ostro :)

Sprawdzałem przed chwilą na stronie www CP i tam jeszcze jest ta promocja z 3ma miesiącami gratis przy 15to miesięcznej umowie. Ciekawe, czy tego też nie zmienią.

 

To teraz kicha, jak ktoś będzie chciał umowę z modułem CI, no to przez neta nie zamówi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oho, czyli CP zczaił, że i tak masa ludzi do nich przechodzi z N-ki i C+, więc zmodyfikowali nieco ofertę na swoją korzyść i usunęli 2 darmowe miesiące z umowy na 15 miesięcy. Pewnie doszli do wniosku, że ludzie i tak będą woleć to jak NC+. Dobrze, że nie czekałem do końca kwietnia, aż mi umowa z Nk-ą wygaśnie i wziąłem CP już teraz. Przynajmniej załapałem się jeszcze na te 3 darmowe miesiące. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

No to teraz już nie czaję.

 

@lucass, jako najbardziej zorientowany napisał, że stara oferta nadal obowiązuje (m.in. Family Max HD, 15 miesiecy, 3 free, MR za free w APS), a czytam powyżej, że już nie.

Jak więc jest, bo dla odmiany w APS mówiono, że w/w oferta będzie min. do 24.04?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stare promocje są cały czas, doszła oferta na Familijny Max HD + HBO CInemax HD za 79,90 zł., dostępna na ładne oczy również z 3 miesiącami gratis w APS w umowie na 15 m-cy. Reszta tak jak wcześniej napisałem. W CP promocje trwają do odwołania i nic mi nie wiadomo o dacie 24.04, ponieważ równie dobrze w poniedziałek możemy dostać informację o zakończeniu promocji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie

 

Planuje przejść z nki do cp

Czy mogę otrzymać w punkcie taka ofertę

Po okazaniu wpłat do nki

 

Familijny hd(39.90)

 

+3 miesiące gratis+multiroom gratis?

 

Czy muszę wziąć minimum familijny max hd (49.90)by dostać 3 miesiące free i multiroom free?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do ofert "trafny wybór" dołączyła promocja z umową na 29 m-cy na pakiet Familijny HD za 39,90 zł.(6 m-cy gratis) z minimalnym obowiązkiem na pakiet Rodzinny HD za 24, 90zł.

 

Czyli rozumiem, że teraz w promocji "Trafny wybór" na 15 miesięcy trzeba wziąć min. pakiet Familijny Max HD, a przy umowie na 29 miesięcy min. pakiet Familijny HD i ma się odpowiednio 3 i 6 miesięcy gratis oraz Multiroom gratis?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...