Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla nowych abonentów Polsat Box


Łukasz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@lucass a jak sprawa wygląda z osobami które nie dostawały faktur; papierowych;z nki ? Chciał bym skorzystać z ;promocji; Polsatu ale czy do niej wystarczy że wydrukuję z mojego konta w ICA rozliczenia za marzec 2013r?

 

W eNce jest możliwość zamówienia ostatniej faktury w formie papierowej.... na infolinii :!: Sam to uczyniłem :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym skorzystać z promocji dla przechodzących z Nki. Wybrałem pakiet premium+multiroom. Powiedzcie mi czy główny dekoder mogę sobie wybrać (zależy mi na nagrywaniu) tak, aby nie musieć płacić comiesięcznego czynszu za sam dekoder?

Który model dekodera można mieć z twardym dyskiem?

Czy wtedy za ten dodatkowy dysk muszę coś zapłacić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwitków żadnych nie trzeba mieć, wystarczy na facebooku skorzystać z promocji

https://www.facebook.com/cyfrowypolsat/ ... 2601364232

po czym na maila zostanie wysłana wiadomość i ta wiadomość trzeba pokazać a APSie, dodatkowo w galeriach handlowych były rozdawana kupony rabatowe z tą samą promocją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dzis wzialem cp tv +net i mam pare pytan. Dekoder 3000 do multiroom zwiesza sie nie mozna plynnie operowac pilotem,czy macie jakis sposob na to, czy musze go wymienic? Sagecom chodzi ok ale denerwuje mnie takie cykanie dzwieku przy przełaczaniu kanałów czy mozna to wyeliminowac?. A drugi problem, nie dziala mi modem mf 669, pokazuje mi brak karty sim, bylem juz w APS i sprawdzili karte jest ok,powiedzieli ze wymienia mi go w czwartek jak umowa sie aktywuje. CZy za to bede cos placil? Wzialem go na udostepnienie 1 zl na caly okres umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj byłem w APS CP i powiedziano mi że jak przyniosę potwierdzenie opłaty za konkurencyjną telewizję mogę dostać umowę na 15 miesięcy w tym 6 darmowych i multiroom gratis, do tego w APS można podpisać umowę na Premium w cenie 89.90 zł bez dodatkowego HBO GO i iplaMIX.

 

Więc jak to jest na prawdę? Na forum ludzie piszą że nie ma takiej oferty jak 6 mc gratis z umową na 15 mc i że w APS nie można dostać Premium za 89.90 zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za HD6000 z dyskiem w pakiecie Familijny Max HD płaci się jednorazowo 49 zł i potem już nic się nie płaci. Więc nie wprowadzaj ludzi w błąd. Sam w tamtym tygodniu brałem ten dekoder wraz z zewnętrznym dyskiem USB w Familijnym Max HD i jedyna opłata, to wspomniane 49 zł płacone jednorazowo. Nie ma żadnej comiesięcznej opłaty za wynajem dekodera, czy dysku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...