Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla nowych abonentów Polsat Box


Łukasz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Premium + multiroom HD za 5 zł.

I moje pytanie, czy za sprawą multiroom-u HD na drugim telewizorze obejrzę te same kanały co na pierwszym? Czy też to będzie jakaś wersja skrócona?

Obejrzysz to samo, kiedyś jak istniał jeszcze katalog sVOD był on dostępny tylko na głównym dekoderze. Teraz wszystkie pakiety z głownego są również dostępne na dodatkowym.

To wobec powyższego i bez [beep]owania mam alternatywę za ewentualne nC+

Jako że to mój tysięczny post, nie chciałbym go umieszczac w NC+

Alternatywnie też jestem zainteresowny ofertą CP, głównie dla tego ze przynajmniej mam gwarantowane Eurosporty i z MR za 5 zł razem za przyzwoitą cene, a że abonentem CP tez jestem w DVB-T mobilnej i jako posiadcz modułu CAM pre-paid za Canal+ nie bedę tęsknił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Potrzebuję Waszego wsparcia, gdyż CP ma najbardziej niejasny system wyboru oferty.

 

Potrzebuję:

1. Familijny Max HD + Film HD

2. Multiroom (mam dowody wpłat z telewizji "n")

a. Dekoder główny HD 6000 na użyczenie (podłączony przez HDMI)

b. Dekoder dodatkowy HD 6000 + dysk zewnętrzny na użyczenie (podłączony przez SCART - Eurozłącze).

 

Umowa na 29 miesięcy (na wszelki wypadek, bo nc+ otworzyło drogę do wzrostu cen)

 

Ile za to wszystko zapłacę, tj. aktywacja + ostateczny abonament w A. APS, B. przez Internet?

Chcę płacić jak najmniej, dodatkowe pakiety są zbędne aczkolwiek mile widziane jeśli nie powodują wzrostu abonamentu.

 

PS. Dlaczego do pakietu Premium na siłę wciskają iplaMix w APS za dodatkowe 10zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Podpisujesz umowę na familijny max hd + film hd + sport hd z możliwością rezygnacji z tego ostatniego i po 6 miesiącach płacisz 59,90 zł.

2. Multiroom masz za 0 zł. przez cay okres umowy.

a) akywacja 49 zł. za HD 6000 + zewnętrzny dysk twardy (inaczej się nie da bo dysk można dostać tylko do dekodera głównego, ale równie dobrze do dodatkowego możesz go podłączyć)

B) aktywacja 79 zł.

 

W APS i przez WWW są te same opłaty aktywacyjne i za abonament z wyjątkiem tego nieszczęsnego Premium.

 

Nie wciskają tyko takie są oferty na Premium w APS, trzeba zostawić HBO GO lub ipla mix.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jako, że wypisuje się z tworzenia brudnej i chorej platformy nc+ chciałbym przejśc definitywnie do CP. Interesuje mnie full pakiet w CP.

Ile kosztuje dla abonenta Nki? Jakie ceny? Interesuje też mnie dekoder PVR i multiroom.

 

Dlaczego CP? Prosty rachunek. W CP mam Filmboxy w ofercie, Sundance Chanel, History, Viasaty i Polsaty Sport, a w głupiej nc+ Filmbox 15 zł, Cinemax 15 zł, HBO 25 zł, Sundance 3 zł, History 2 zł.

Wychodzi na to, ze CP daje za darmo i temu chce full pakiet.

 

Jak przedstawiają się ceny? Podkreślam, interesuje mnie cały full.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to się nazywa promocja :)

Podobno taniej będzie przez 2 miesiące? To prawda?

Canal+ mnie kompletnie nie interesują, ta ten badziew chcą by ludzie płacili krocie.

A po za tym nc+ ma mniej kanałów od CP, zdecydowanie mniej, a za Domo nie będe dopłacał dla jeleni.

 

Chyba Pana Zygmunta wyściskam za takie ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po raz kolejny dla zainteresowanych przejściem z innej paformy i zawarciem umowy w APS.

 

Przypomnienie dla osób chcących przejść z C+ lub n ;)

 

Promocje trafny wybór (po okazaniu rachunku nie starszego niż 3 miesiące za TV od poprzedniego usługodawcy. Minimum pakiet familijny max HD za 49,90 zł.

 

Umowa na 29 m-cy - 6 m-cy gratis

 

Umowa na 15 m-cy - 3 m-ce gratis

 

Multiroom gratis przez cały okres umowy.

 

Aktywacja dekodera głównego :

 

PVR Sagemcom - 49 zł. + 5 zł. czynszu ( przy umowie na 29 m-cy dostępny od familijny max hd + film hd/sport hd, a przy przy umowie na 15 m-cy dostępny od familijny max hd + film hd + sport hd)

HD z dyskiem zewnętrznym - 49zł.

HD - 1zł.

 

AKtywacja dekodera dodatkowego:

przy familijnym max hd - 29zł.(HD2000/HD3000)lub 79zł. (HD5000/HD6000)

przy wyższym niż familijnym max hd - 1zł.(HD2000/HD3000)lub 79zł. (HD5000/HD6000)

 

CENY PAKIETÓW (umowę podpisuje się na wyższy pakiet - w nawiasach podałem minimalny pakiet jaki można zostawić po okresie darmowym)

 

familijny max hd + sport hd + film hd (minimum familijny max hd) - 49,90 zł.

familijny max hd + sport hd + film hd (minimum familijny max hd + sport hd) - 59,90 zł.

familijny max hd + sport hd + film hd (minimum familijny max hd + film hd) - 59,90 zł.

familijny max hd + sport hd + film hd (minimum familijny max hd + sport hd + film hd) - 69,90 zł.

Premium tj. familijny max hd + sport hd + film hd + HBO Cinemax HD + ipla mix + HBO GO (minimum familijny max hd + sport hd + film hd + HBO Cinemax HD + ipla mix lub HBO GO) 99,90 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wezmę multiroom. Wezmę jeden dekoder PVR, drugi HD z dyskiem. Będe mógł tak? :D

6 miesięcy za friko? nie wierze w to :D

 

Biorę full pakiet na 29 miesięcy i multiroom i HBO GO i ipla mix

dekoder PVR

HD z dyskiem zewnętrznym - 49zł

 

Będe mógł nagrywac i tu i tu :) to mi się podoba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że na udostępnienie.

Dysk i tak tyle samo kosztuje więc mała cena.

Coraz bardziej mi się oferta podoba :)

A VOD zaśmieca dysk dekodera jak w nboxie? Bo te VOD to [beep]o jednym słowem.

 

Wychodzi na to, że multiroom CP jest lepsze od nc+ :) Tam nie możesz na 2 dekoderach nic nagrywac, a tu możesz ;)

Możesz kupić PVR i drugi z podłączanym dyskiem :)

 

I jeszcze jedno. Co ile godzin trzeba biegać z kartą by przesłać uprawnienia w multiroom? Jak 4 godziny to lipa trochę, jak kilka godzin to ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się jak to jest z częstotliwością zmiany oferty w CP.

W sumie mam rachunek i potwierdzenie wpłaty już wydrukowane żeby skoczyć do APSu i podpisać umowę o Abo z darmowym multiroomem dla przechodzących z innej TV. Tylko czasu trochę brak a muszę jechać kilkanaście km do innego miasta.

 

Z kolei boję się, że po 31 marca 2013r. może już tej umowy nie być :( Wtedy będę sobie pluł w brodę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już tłumaczyłem. Przez www masz iplę mix w cenie już, ale ile w tym prawdy nie wiem bo znam przypadek gdzie Klient zamówił, a przy rozmowie z konsultantem przy weryfikacji okazało się, że jednak 99,90 zł. będzie. Osobiście wolę mieć HBO GO czy iplę, ale darmowy multiroom co będzie miało znaczenie przy przedłużeniu umowy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w punkcie też mi kobieta tłumaczyła że ipla jest w cenie i hbo go za 109,90 czy jakoś tak a po trzech miesiącach można zrezygnować z hbo go i mieć za 99,90 i ipla stale jest, myślałem że wała ze mnie robi

(a moglem tak sądzić bo szukała w ulotce mini-mini)

bo jej mówię że na www jest za 89,90 ale to jednak prawda - nie widzę w tym żadnej logiki chyba że aps-ów się chcą pozbyć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...