Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla nowych abonentów Polsat Box


Łukasz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, wuzel napisał:

Bo według ostatniego regulaminu ,po przekształceniu umowy na czas nieokreślony  ceny idą w górę.Także to może być hak na abonentów. A jak będzie faktycznie zobaczymy w przyszłym roku.

Stosuja już ten inny cennik w czasie nioznaczonym?Czy dajlej jest to martwy zapis w umowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam.

Krótkie pytanie.

Czy dzwoniąc na infolinię lub idąc do punktu stacjonarnego jesteśmy w stanie uzyskać lepsze warunki zawarcia nowej umowy, niżeli obecne, które są dostępne na stronie CP? 

Czy np. biorąc taki Rodzinny HD za 20 zł nic więcej się nie ugra, oprócz tych 3 miesięcy free, jak jest napisane?

 

Dzięki za odpowiedź.

Edytowane przez Barti
Przeniesiono post do właściwego wątku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Bronek89 napisał:

Czy dzwoniąc na infolinię lub idąc do punktu stacjonarnego jesteśmy w stanie uzyskać lepsze warunki zawarcia nowej umowy, niżeli obecne, które są dostępne na stronie CP? 

 

Najlepsze warunki na przedłużenie umowy oferuje Dział Utrzymania Klienta, którego konsultant zadzwoni do ciebie, gdy złożysz wypowiedzenie swojej umowy z Cyfrowym Polsatem.

Innych "dróg" na przedłużenie umowy nie polecam, gdyż warunki są wówczas zazwyczaj mniej korzystne, niż te, które oferuje właśnie Dział Utrzymania Klienta (tzw. DUK).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Barti dokładnie tak, jak @wuzel napisał.

 

Chodzi mi o całkiem nową umowę. Dla osoby do tej pory nie związaną z CP.

 

Czy to, co mają obecnie to max dla nowych, czy może dzwoniąc/idąc do sklepu coś się ugra jeszcze. Np. dłuższy czas za free lub dłużej wyższy pakiet itp.

3 godziny temu, OlafS napisał:

No tak... pewnie za te dwie dychy chciałbyś jeszcze PSP albo HBO gratis i zgrzewkę piwa co miesiąc.

 

Niekoniecznie. Piwa nie piję :-)

Luźno zapytałem, więc bez spiny.

Dłuższy czas byłem związany z C+ swojego czasu, więc nie wiem jak to w CP działa w przypadku kompletnie nowych umów. 

Czy brać to co jest i siedziec na tym 2 lata czy ewentualnie zapytać/pogadać a nóż coś dodadzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Bronek89 napisał:

@Barti dokładnie tak, jak @wuzel napisał.

 

Chodzi mi o całkiem nową umowę. Dla osoby do tej pory nie związaną z CP.

 

@Bronek89

:idea:

No to w takim razie w swoich postach proszę wyrażać się precyzyjnie!

Skoro sprawa tyczy się nowej umowy, dla nowego abonenta Cyfrowego Polsatu to przeniosłem dyskusję do właściwego wątku.

Swoje posty należy zamieszczać we właściwych dla nich działach forum i wątkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Witam.

Mam pytanie:

Na stronie Cyfrowego Polsatu w pakiecie pierwszym, czyli Rodzinny HD + cinemax HD przez 3 msc ma się teraz gratis....30 kanałów. Kiedyś bylo ich ok. 28? Nie ważne.

 

Zauważyłem, że widnieje tam teraz kanał Nat Geo Wild. Gdzie do tej pory widniał jako kanał pakietu (oczywiście z gwiazdką, że mogą tak samo postąpić kiedyś, jak np. z kanałem TLC).

 

Rozumiem, że teraz dla nowych klientów kanał Nat Geo Wild po tych 3 msc wyłączą? Jak tak to zaraz utną wszystko

...

 

Dzięki za odpowiedź.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź.

 

Bardziej mi chodziło o to, czy biorąc pakiet podstawowy, który mają, czyli Rodzinny HD i tam wyraźnie pisze że na 3 msc gratis określone kanały. To zakładam, że po tych 3 msc tych kanałów po prostu nie będzie (wyłącza je) lub tak jak napisałeś, mogę je zostawić z tym że będzie się płaciło stosunkowo więcej.

 

Pytam bo ten kanał widnieje w tych określonych na 3 msc a do tej pory go tam nie było. Tylko był/widniał jako kanał podstawowy tego pakietu (bez opcji że go sami wyłączą?).

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...