Jump to content
bart18

Sport na żywo w polskiej TV 13.01-19.01

Recommended Posts

Eurosport:

Spoiler

 

Poniedziałek, 13.01:

 

09:00 E2 TENIS: Turniej ATP w Adelajdzie - mecz 1. rundy gry pojedynczej
10:00 E1 NARCIARSTWO ALPEJSKIE: Zimowe Igrzyska Olimpijskie Młodzieży - Lozanna 2020 - 1. przejazd slalomu giganta mężczyzn
12:45 E1 NARCIARSTWO ALPEJSKIE: Zimowe Igrzyska Olimpijskie Młodzieży - Lozanna 2020 - 2. przejazd slalomu giganta mężczyzn
13:25 E2 KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: VTB United League - mecz: Jenisej Krasnojarsk - Stelmet Enea BC Zielona Góra
14:00 E1 SNOOKER: Turniej Masters w Londynie - 2. dzień (do 17:30)
19:45 E1 SNOOKER: Turniej Masters w Londynie - 2. dzień (do 23:25)

 

Wtorek, 14.01:

 

09:30 E1 NARCIARSTWO ALPEJSKIE: Zimowe Igrzyska Olimpijskie Młodzieży - Lozanna 2020
13:45 E1 NARCIARSTWO ALPEJSKIE: Zimowe Igrzyska Olimpijskie Młodzieży - Lozanna 2020
14:00 E2 SNOOKER: Turniej Masters w Londynie - 3. dzień (do 17:30)
17:30 E2 NARCIARSTWO ALPEJSKIE: Zawody Pucharu Świata we Flachau - 1. przejazd slalomu kobiet
18:45 E2 SNOWBOARD: Zawody Pucharu Świata w Badgastein
19:45 E1 SNOOKER: Turniej Masters w Londynie - 3. dzień (do 23:25)
20:35 E2 NARCIARSTWO ALPEJSKIE: Zawody Pucharu Świata we Flachau - 2. przejazd slalomu kobiet

 

Środa, 15.01:

 

09:00 E1 TENIS: Turniej Australian Open w Melbourne - rozgrzewka (do 11:30)
09:00 E2 TENIS: Turniej ATP w Adelajdzie - mecz 2. rundy gry pojedynczej
12:50 E1 SNOWBOARD: Zawody Pucharu Świata w Badgastein
14:00 E2 SNOOKER: Turniej Masters w Londynie - 4. dzień (do 15:50)
14:15 E1 BIATLON: Zawody Pucharu Świata w Ruhpolding - bieg sprinterski kobiet
15:50 E1 SNOOKER: Turniej Masters w Londynie - 4. dzień (do 17:30)
19:45 E1 SNOOKER: Turniej Masters w Londynie - 4. dzień (do 23:25)
19:50 E2 KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga Mistrzów - mecz: Anwil Włocławek - Hapoel Jerusalem B.C.

 

Czwartek, 16.01:

 

14:00 E2 SNOOKER: Turniej Masters w Londynie - mecz ćwierćfinałowy (do 15:50)
14:20 E1 BIATLON: Zawody Pucharu Świata w Ruhpolding - bieg sprinterski mężczyzn
15:50 E1 SNOOKER: Turniej Masters w Londynie - mecz ćwierćfinałowy (do 17:35)
19:45 E1 SNOOKER: Turniej Masters w Londynie - mecz ćwierćfinałowy (do 23:25)

 

Piątek, 17.01:

 

10:20 E1 NARCIARSTWO ALPEJSKIE: Zawody Pucharu Świata w Wengen - zjazd do kombinacji mężczyzn
12:00 E1 SNOWBOARD: Zawody Pucharu Świata w Laax
13:30 E1 NARCIARSTWO ALPEJSKIE: Zawody Pucharu Świata w Wengen - slalom do kombinacji mężczyzn
14:00 E2 SNOOKER: Turniej Masters w Londynie - mecz ćwierćfinałowy (do 17:30)
15:00 E1 BIATLON: Zawody Pucharu Świata w Ruhpolding - sztafeta kobiet
17:55 E1 SKOKI NARCIARSKIE: Zawody Pucharu Świata w Titisee-Neustadt - kwalifikacje (+ studio od 17:25 i 19:15)
18:20 E2 KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: VTB United League - mecz: Stelmet Enea BC Zielona Góra - Uniks Kazań
19:50 E1 SNOOKER: Turniej Masters w Londynie - mecz ćwierćfinałowy (do 23:30)

 

Sobota, 18.01:

 

08:25 E1 TENIS: Turniej ATP w Adelajdzie - mecz finałowy gry pojedynczej
09:35 E2 BIEGI NARCIARSKIE: Zawody Pucharu Świata w Nowym Mieście na Morawach - bieg na 10 km stylem klasycznym kobiet
10:50 E2 BIEGI NARCIARSKIE: Zawody Pucharu Świata w Nowym Mieście na Morawach - bieg na 15 km stylem klasycznym mężczyzn
10:55 E1 NARCIARSTWO ALPEJSKIE: Zawody Pucharu Świata w Sestrieres - 1. przejazd slalomu giganta kobiet
12:30 E1 NARCIARSTWO ALPEJSKIE: Zawody Pucharu Świata w Wengen - zjazd mężczyzn (+ studio od 12:00)
14:00 E1 NARCIARSTWO ALPEJSKIE: Zawody Pucharu Świata w Sestrieres - 2. przejazd slalomu giganta kobiet
14:00 E2 SNOOKER: Turniej Masters w Londynie - mecz półfinałowy (do 17:30)
16:00 E1 SKOKI NARCIARSKIE: Zawody Pucharu Świata w Titisee-Neustadt (+ studio od 15:30 i 17:45)
17:30 E2 SNOWBOARD: Zawody Pucharu Świata w Laax
19:45 E2 SNOOKER: Turniej Masters w Londynie - mecz półfinałowy (do 23:30)
20:00 E1 FORMUŁA E: ePrix Chile

 

Niedziela, 19.01:

 

09:15 E2 SANECZKARSTWO: Zawody Pucharu Świata w Lillehammer
10:05 E1 NARCIARSTWO ALPEJSKIE: Zawody Pucharu Świata w Wengen - 1. przejazd slalomu mężczyzn
11:00 E2 BIEGI NARCIARSKIE: Zawody Pucharu Świata w Nowym Mieście na Morawach - bieg na 10 km stylem dowolnym kobiet
11:45 E2 NARCIARSTWO ALPEJSKIE: Zawody Pucharu Świata w Sestrieres - slalom gigant równoległy kobiet
12:05 E1 BIATLON: Zawody Pucharu Świata w Ruhpolding - bieg na dochodzenie kobiet (+ studio od 11:50)
12:55 E2 BIEGI NARCIARSKIE: Zawody Pucharu Świata w Nowym Mieście na Morawach - bieg na 15 km stylem dowolnym mężczyzn
13:15 E1 NARCIARSTWO ALPEJSKIE: Zawody Pucharu Świata w Wengen - 2. przejazd slalomu mężczyzn (+ studio od 13:00)
14:00 E2 SNOOKER: Turniej Masters w Londynie - mecz finałowy (do 17:00)
14:30 E1 BIATLON: Zawody Pucharu Świata w Ruhpolding - bieg na dochodzenie mężczyzn
15:10 E1 SKOKI NARCIARSKIE: Zawody Pucharu Świata w Titisee-Neustadt (+ studio od 17:00)
17:00 E2 NARCIARSTWO DOWOLNE: Zawody Pucharu Świata w Moskwie
19:45 E1 SNOOKER: Turniej Masters w Londynie - mecz finałowy (do 23:30)

 

Polsat Sport:

Spoiler

 

Wtorek, 14.01:

 

17:30 PS   SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: Puchar Polski - mecz ćwierćfinałowy: Lechia Tomaszów Mazowiecki - VERVA Warszawa ORLEN Paliwa
17:45 PSE KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Turkish Airlines Euroliga - mecz: CSKA Moskwa - Real Madryt
18:00 PSN HOKEJ: Liga Mistrzów - rewanżowy mecz półfinałowy: Mountfield HK - Djurgarden IF
20:30 PS   SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: Puchar Polski - mecz ćwierćfinałowy: PGE Skra Bełchatów - Indykpol AZS Olsztyn

 

Środa, 15.01:

 

14:20 PSE BIATLON: Zawody Pucharu Świata w Ruhpolding - bieg sprinterski kobiet
17:30 PS   SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: Puchar Polski - mecz ćwierćfinałowy: Jastrzębski Węgiel - Trefl Gdańsk
17:45 PSE KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Turkish Airlines Euroliga - mecz: Zenit Sankt Petersburg - Kirolbet Baskonia Vitoria-Gasteiz
20:30 PS   SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: Puchar Polski - mecz ćwierćfinałowy: BBTS Bielsko-Biała - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

 

Czwartek, 16.01:

 

14:20 PSE BIATLON: Zawody Pucharu Świata w Ruhpolding - bieg sprinterski mężczyzn
17:30 PS   SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: KRISPOL 1. liga - mecz: AZS AGH Kraków - SPS Chrobry Głogów
18:30 PSN KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Turkish Airlines Euroliga - mecz: Fenerbahce Beko Stambuł - Barca
20:30 PSE SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga włoska - mecz: Vero Volley Monza - Itas Trentino

20:45 PS   SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga włoska - mecz: Calzedonia Werona - Sir Safety Conad Perugia

20:55 PSN PIŁKA NOŻNA: Puchar Francji - mecz 1/16 finału: Pau FC - Girondins Bordeaux

 

Piątek, 17.01:

 

10:00 PSE SKELETON: Zawody Pucharu Świata w Innsbrucku - 1. i 2. przejazd mężczyzn (do 13:10)
14:00 PSN SKELETON: Zawody Pucharu Świata w Innsbrucku - 1. i 2. przejazd kobiet (do 17:00)
14:20 PSE BIATLON: Zawody Pucharu Świata w Ruhpolding - sztafeta kobiet
17:30 PS   SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: PlusLiga - mecz: MKS Ślepsk Malow Suwałki - Asseco Resovia Rzeszów
17:45 PSE KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Turkish Airlines Euroliga - mecz: Zenit Sankt Petersburg - Valencia Basket
20:30 PS   SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: PlusLiga - mecz: Indykpol AZS Olsztyn - Aluron Virtu CMC Zawiercie

21:05 PSE PIŁKA NOŻNA: Puchar Francji - mecz 1/16 finału: US Granvillaise - Olympique Marsylia

 

Sobota, 18.01:

 

10:00 PSE BOBSLEJE: Zawody Pucharu Świata w Innsbrucku - 1. i 2. przejazd dwójek kobiet (do 13:00)
11:30 PSN NARCIARSTWO DOWOLNE: Zawody Pucharu Świata w Seiser Alm

13:00 PSN SNOWBOARD: Zawody Pucharu Świata w Rogli
14:00 PSN BOBSLEJE: Zawody Pucharu Świata w Innsbrucku - 1. i 2. przejazd dwójek mężczyzn (do 17:00)
14:05 PSE BIATLON: Zawody Pucharu Świata w Ruhpolding - sztafeta mężczyzn
14:45 PS   SIATKÓWKA KOBIET: Liga Siatkówki Kobiet - mecz: Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz - Developres SkyRes Rzeszów
17:30 PS   KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Energa Basket Liga - mecz: Anwil Włocławek - Legia Warszawa
17:30 PSE SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: PlusLiga - mecz: MKS Będzin - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
18:40 PSF SPORTY WALKI: Gala FEN 27 w Szczecinie - waga lekka: Mateusz Rębecki - Magomed Magomedov (od 20:00 również w Super Polsacie i Polsacie Sport Extra!)
19:40 PSN PIŁKA NOZNA: Liga holenderska - mecz: Feynoord - sc Heerenveen
20:30 PS   SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: PlusLiga - mecz: VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - BKS Visła Bydgoszcz

20:55 PSP1 PIŁKA NOŻNA: Puchar Francji - mecz 1/16 finału: FC Nantes - Olympique Lyon

 

Niedziela, 19.01:

 

04:00 PS   SPORTY WALKI: UFC 246: McGregor vs. Cowboy - waga półśrednia: Conor McGregor - Donald Cerrone
11:00 PS   7. STREFA
12:05 PSE BIATLON: Zawody Pucharu Świata w Ruhpolding - bieg na dochodzenie kobiet
12:10 PSN PIŁKA NOZNA: Liga holenderska - mecz: VVV Venlo - PSV Eindhoven
14:20 PSE BIATLON: Zawody Pucharu Świata w Ruhpolding - bieg na dochodzenie mężczyzn
14:25 PSN PIŁKA NOŻNA: Liga holenderska - mecz: AFC Ajax - Sparta Rotterdam
14:45 PS   SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: PlusLiga - mecz: Cerrad Enea Czarni Radom - Trefl Gdańsk
17:30 PS   KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Energa Basket Liga - mecz: Trefl Sopot - Asseco Arka Gdynia
17:30 PSE SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: PlusLiga - mecz: GKS Katowice - PGE Skra Bełchatów
18:00 PSN SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga włoska - mecz: Sir Safety Conad Perugia - Vero Volley Monza
20:30 PS   SIATKÓWKA KOBIET: Liga Siatkówki Kobiet - mecz: DPD Legionovia Legionowo - BKS Stal Bielsko-Biała

20:55 PSN PIŁKA NOZNA: Puchar Francji - mecz 1/16 finału: FC Lorient - Paris Saint-Germain

 

TVP Sport:

Spoiler

 

Poniedziałek, 13.01:

 

19:00 4-4-2
22:00 SPORTOWY WIECZÓR

 

Wtorek, 14.01:

 

01:05 HOKEJ: NHL - mecz: New York Rangers - New York Islanders
06:30 TENIS: Turniej WTA w Adelajdzie - mecz 1. rundy gry pojedynczej
09:00 TENIS: Turniej WTA w Adelajdzie - mecz 1. rundy gry pojedynczej
14:55 PIŁKA NOŻNA: Puchar Włoch - mecz 1/8 finału: SSC Napoli - Perugia Calcio (+ studio od 14:45)
17:55 PIŁKA NOŻNA: Puchar Włoch - mecz 1/8 finału: SS Lazio - US Cremonese (+ studio od 17:05)
20:20 PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN: Mistrzostwa Europy 2020 - mecz fazy grupowej: Polska - Szwecja (+ studio od 20:00)
22:30 SPORTOWY WIECZÓR

 

Środa, 15.01:

 

05:00 TENIS: Turniej WTA w Adelajdzie - mecze 2. rundy gry pojedynczej (do 11:05)
14:55 PIŁKA NOŻNA: Puchar Włoch - mecz 1/8 finału: ACF Fiorentina - Atalanta BC (+ studio od 14:40)
17:55 PIŁKA NOŻNA: Puchar Włoch - mecz 1/8 finału: AC Milan - SPAL 2013 (+ studio od 17:05)
20:40 PIŁKA NOŻNA: Puchar Włoch - mecz 1/8 finału: Juventus FC - Udinese Calcio (+ studio od 20:05 i 22:40)
23:00 SPORTOWY WIECZOR

 

Czwartek, 16.01:

 

01:35 TENIS: Turniej WTA w Adelajdzie - mecze ćwierćfinałowe gry pojedynczej (do 05:50)
06:30 TENIS: Turniej WTA w Adelajdzie - mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
09:00 TENIS: Turniej WTA w Adelajdzie - mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
19:00 RING TVP SPORT
20:40 PIŁKA NOŻNA: Puchar Włoch - mecz 1/8 finału: FC Parma - AS Roma (+ studio od 20:05 i 22:40)
23:00 SPORTOWY WIECZÓR

 

Piątek, 17.01:

 

01:05 HOKEJ: NHL - mecz: Boston Bruins - Pittsburgh Penguins
06:30 TENIS: Turniej WTA w Hobart - mecze półfinałowe gry pojedynczej (do 09:05)
09:05 TENIS: Turniej WTA w Adelajdzie - mecz półfinałowy gry pojedynczej
22:00 SPORTOWY WIECZÓR

 

Sobota, 18.01:

 

03:00 TENIS: Turniej WTA w Hobart - mecz finałowy gry pojedynczej
07:00 TENIS: Turniej WTA w Adelajdzie - mecz finałowy gry pojedynczej
09:15 BIEGI NARCIARSKIE: Ski Classics - La Diagonela (do 13:05)
16:00 SKOKI NARCIARSKIE: Zawody Pucharu Świata w Titisee-Neustadt (+ studio od 15:15) (również w TVP1!)
19:05 HOKEJ: NHL - mecz: New York Islanders - Washington Capitals
21:50 SPORTOWY WIECZÓR

 

Niedziela, 19.01:

 

15:15 SKOKI NARCIARSKIE: Zawody Pucharu Świata w Titisee-Neustadt (+ studio od 14:40) (również w TVP1!)
20:15 SPORTOWY WIECZÓR

 

Canal+ Sport:

Spoiler

 

Wtorek, 14.01:

 

10:00 C+N   RADIO CANAL: Na Wyspach

 

Środa, 15.01:

 

20:25 nS+   SIATKÓWKA KOBIET: Liga włoska - mecz: Saugella Monza - Imoco Volley Conegliano

 

Czwartek, 16.01:

 

10:00 C+  RADIO CANAL: As serwisowy

 

Piątek, 17.01:

 

10:00 C+N   RADIO CANAL: Pod koszem
20:20 C+S   PIŁKA NOŻNA: Liga niemiecka - mecz: FC Schalke 04 Gelsenkirchen - Borussia Mönchengladbach
20:55 C+S2 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: CD Leganes - Getafe CF (również w nSport+!)

 

Sobota, 18.01:

 

03:30 C+S   KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: NBA - mecz: Dallas Mavericks - Portland Trail Blazers
13:25 C+S   PIŁKA NOŻNA: Liga angielska - mecz: Watford FC - Tottenham Hotspur FC (+ GPS od 13:00) (mecz w technologii 4K w Canal+ 4K!)
15:55 C+S   PIŁKA NOŻNA: Liga angielska - mecz: Manchester City FC - Crystal Palace FC (+ GPS od 15:30)
15:55 C+S2 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Real Madryt CF - Sevilla FC (mecz w technologii 4K w Canal+ 4K!)
16:55 C+     SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga Mistrzów - mecz: Zenit Kazań - Jastrzębski Węgiel
18:20 C+S2 PIŁKA NOŻNA: Liga niemiecka - mecz: RB Lipsk - 1. FC Union Berlin
18:25 C+S   PIŁKA NOŻNA: Liga angielska - mecz: Newcastle United FC - Chelsea FC (+ GPS od 18:00 i 20:30)
18:25 C+  PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: CA Osasuna - Real Valladolid
19:00 nS+   SPORT MOTOROWY: Mistrzostwa Świata FIM SuperEnduro - Grand Prix Hiszpanii (do 22:05)
20:25 C+N   SIATKÓWKA KOBIET: Liga włoska - mecz: Banca Valsabbina Millenium Brescia - Igor Gorgonzola Novara
21:30 C+S2 KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: NBA - mecz: New Orleans Pelicans - Los Angeles Clippers

 

Niedziela, 19.01:

 

02:30 C+S   KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: NBA - mecz: Houston Rockets - Los Angeles Lakers
13:55 C+S2 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Real Betis Balompie - Real Sociedad
14:55 C+S   PIŁKA NOŻNA: Liga angielska - mecz: Burnley FC - Leicester City FC (+ Bitwa o Anglię od 14:30)
17:25 C+S   PIŁKA NOŻNA: Liga angielska - mecz: Liverpool FC - Manchester United FC (+ Bitwa o Anglię od 17:00 i 19:30) (mecz w technologii 4K w Canal+ 4K!)
18:25 C+S2 PILKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Athletic Bilbao - Celta Vigo
21:00 C+S   KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: NBA - mecz: San Antonio Spurs - Miami Heat

 

Eleven Sports:

Spoiler

 

Poniedziałek, 13.01:

 

20:40 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: Parma Calcio - US Lecce

 

Wtorek, 14.01:

 

21:00 ES1 PIŁKA NOŻNA: Puchar Anglii - mecz 3. rundy: Tottenham Hotspur FC - Middlesbrough FC

 

Środa, 15.01:

 

20:40 ES1 PIŁKA NOŻNA: Puchar Anglii - mecz 3. rundy: Manchester United FC - Wolverhampton Wanderers FC

 

Piątek, 17.01:

 

20:40 ES1 PIŁKA NOŻNA: 2. liga angielska - mecz: Fulham FC - Middlesbrough FC (również w Eleven Sports 4!)

 

Sobota, 18.01:

 

12:55 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: UD Levante - CD Alaves (również w Eleven Sports 4!)

13:25 ES3 PIŁKA NOŻNA: 2. liga angielska - mecz: Queens Park Rangers FC - Leeds United FC
14:55 ES2 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: SS Lazio - UC Sampdoria
15:25 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga niemiecka - mecz: FC Augsburg - Borussia Dortmund (+ studio od 15:00)
15:25 ES3 PIŁKA NOŻNA: Liga niemiecka - mecz: Fortuna Düsseldorf - Werder Brema
15:25 ES4 PIŁKA NOŻNA: Liga niemiecka - mecz: TSG 1899 Hoffenheim - Eintracht Frankfurt
17:55 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: US Sassuolo Calcio - Torino FC (+ studio od 17:30) (mecz również w Eleven Sports 4!)
20:40 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: SSC Napoli - ACF Fiorentina (+ studio od 20:00 i 22:40) (mecz również w Eleven Sports 4!)
20:55 ES2 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: SD Eibar - Atletico Madryt
22:50 ES1 ELEVEN GOL

 

Niedziela, 19.01:

 

11:55 ES2 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: RCD Mallorca - Valencia CF (również w Eleven Sports 4!)
12:25 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: AC Milan - Udinese Calcio (+ studio od 12:00)
14:55 ES2 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: US Lecce - Inter Mediolan
14:55 ES4 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: Bologna FC - Hellas Werona
15:25 ES1 PILKA NOŻNA: Liga niemiecka - mecz: Hertha BSC - FC Bayern Monachium (+ studio od 14:30)
15:55 ES3 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Villarreal CF - RCD Espanyol
17:55 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: Genoa CFC - AS Roma (+ studio od 17:30)
17:55 ES2 PIŁKA NOŻNA: Liga niemiecka - mecz: SC Paderborn 07 - Bayer 04 Leverkusen (również w Eleven Sports 4!)
20:40 ES2 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: Juventus FC - Parma Calcio (również w Eleven Sports 4!)
20:55 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: FC Barcelona - Granada CF (+ studio od 20:00 i 23:00)
23:15 ES1 ELEVEN GOL

 

SportKlub:

Spoiler

 

Piątek, 17.01:

 

19:00 SK FUTSAL: Ekstraklasa - mecz: Rekord Bielsko-Biała - Acana Orzeł Jelcz-Laskowice

 

Sobota, 18.01:

 

17:00 SK KOSZYKÓWKA KOBIET: Puchar Polski - 1. mecz półfinałowy

19:30 SK KOSZYKÓWKA KOBIET: Puchar Polski - 2. mecz półfinałowy

 

Niedziela, 19.01:

 

16:00 SK KOSZYKÓWKA KOBIET: Puchar Polski - mecz finałowy
18:30 SK KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga hiszpańska - mecz: Real Madryt - Kirolbet Baskonia

 

Pozostałe:

Spoiler

 

Czwartek, 16.01:

 

21:00 GOLFCHN GOLF: Turniej The American Express - 1. runda (do 01:00)

 

Piątek, 17.01:

 

21:00 GOLFCHN GOLF: Turniej The American Express - 2. runda (do 01:00)

 

Sobota, 18.01:

 

10:00 GOLFCHN GOLF: Turniej Abu Dhabi HSBC Golf Championship - 3. runda (do 14:00)
21:00 GOLFCHN GOLF: Turniej The American Express - 3. runda (do 01:00)

 

Niedziela, 19.01:

 

10:00 GOLFCHN GOLF: Turniej Abu Dhabi HSBC Golf Championship - finał (do 14:00)
21:00 GOLFCHN GOLF: Turniej The American Express - finał (do 01:00)

 

Edited by bart18

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mecz Calzedonia Werona - Sir Safety Conad Perugia jest o 20:45.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...