Skocz do zawartości

Dekoder Vectry – logowanie się przez Telnet


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, balanga napisał:
Czy jest mozliwosc zalogowac sie na dekoder Vectry przez telnet lub ssh? Chce skopiowac nagrania na inny sprzet.

 

A da się telnetem?

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, balanga napisał:

Czy jest mozliwosc zalogowac sie na dekoder Vectry przez Telnet lub ssh? Chce skopiowac nagrania na inny sprzet.

 

Dekodery dedykowane operatorów telewizyjnych raczej nie oferują takiej możliwości. Nagrania na ich dyskach dodatkowo są też szyfrowane i ich późniejsze odtwarzanie, np. na komputerze, nie jest w ogóle możliwe.

Obawiam się, że w przypadku Vectry jest podobnie.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Polsce owszem,w Sky można nagrania dekodera ściągnąć na tablet. Niestety nasi operatorzy oferują niskiej jakości dekodery z marnymi usługami stad popularność własnych dekoderów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, vizir said:

 

A da się telnetem?

Jak jest telnet to moze jest mozliwosc skopiowac na USB. Chyba dekoder uzywa Linux....

1 hour ago, umek said:

W Polsce owszem,w Sky można nagrania dekodera ściągnąć na tablet. Niestety nasi operatorzy oferują niskiej jakości dekodery z marnymi usługami stad popularność własnych dekoderów ;)

Mam dekoder ZGEMMA H7S ale bym chcial skopiowac nagrania z Vectry zaniem abonament sie skonczy za dwa tygodnie... Skopiowalem pliki z twardego dysku, ale nie wiem jak ich przeczytac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Niestety nagrania są szyfrowane i można je odtworzyć tylko i wyłącznie na sprzęcie, na którym zostały nagrane.
Ja też pewnego czasu męczyłem się z tym długo i z marnym skutkiem. Tyle, co udało mi się zaobserwować to to, że dysk z usługi PVR USB jest zaszyfrowany w formacie RAW i dałem sobie z tym spokój.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...