Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W tych rozmowach o chuliganach w TVN24 brakuje mi jednego. Komentarzy na ich cześć wypowiadanych przez dziennikarzy tej stacji.

Ciekawe jak by komentowali i opisywali gdy by dotyczyło to Śląska Wrocław?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo trafny i fajnie brzmiący w kontekście tej "burzy", którą dziś rozpętał "TVN" był komentarz w "Teleexpresie", gdzie na koniec materiału zapowiadającego kolejkę padło zdanie: "Jedno jest pewne: w tej kolejce rekord frekwencji na trybunach na pewno nie zostanie pobity..." :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na trybuny wróci policja. Każdy wchodzący na mecz musi być zidentyfikowany. Jeśli kluby nie zadbają wreszcie

o przestrzeganie prawa, stadiony będą nadal zamykane - ogłosił wczoraj premier Donald Tusk

TVN24 jakoś tego specjalnie nie komentuje tak, jak zaraz po zamknięciu stadionu Lecha i Legii.

Ale co tam ja czekam na efekty tych poczynań i aby z dobrym skutkiem - bo ja już chcę iść z dzieckiem na stadion.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś! Był najlepszy od kilku tygodni program "Rozmowy Rymanowskiego" Po prostu świetny! A to za sprawą dwóch głównych "aktorów" Temat był dość trudny. Koniec programu zwieńczyło powiedzenie rosyjskie zacytowane przez Pana Czesława Bieleckiego, że poezja powinna być po rosyjsku: "spotkaliśmy się, jak dwie szklanki wódki i rozeszliśmy się jak wódka na czterech"

 

Niech żałuje ten, kto nie widział i nie słyszał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jakoś tak bez echa przeszło, że mamy nowy program w TVN 24 ;) Program nazywa się "15:00 na żywo" i jak nazwa mówi, emitowany jest o tej samej godzinie. Program prowadzi Anna Kalczyńska. Jest nadawany z wirtualnego studia. Jakby ktoś chciał, to mam zapy (rozmazane, bo taki TV, sorry):

220620111099.th.jpg

220620111100.th.jpg

220620111101.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

Program mega tandetny. Szkoda pisać cokolwiek więcej.

 

Dziwi mnie w TVN24 ciągłe naruszanie nowej ustawy RTV. Cały czas z lewej strony wyświetlany jest box z - jakby nie patrzeć - zapowiedziami programowymi stacji. Dziś przez dłuższą część dnia była tam reklama portalu tvnmeteo.pl, ale teraz znów się pojawiły zapowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komentatorzy podsumowujący najważniejsze wydarzenia i najgorętsze polityczne newsy - w TVN24!

Tak jest, że tak nie jest!

Te niby najważniejsze, to drugi a nawet trzeci "garnitur" – by nie powiedzieć, że marginalny.

Niby taki "dziennik" - w nieco luźniejszej formule. Tak miało być. Tak jest! A jak jest.

Zmanierowanie tego programu sięga już niebios. Już prawie nie zadaje się pytań tylko przerzuca kwestie z rozmówcy na rozmówcę, do tego co zdanie to: tak "naprawdę" - lansując swoją prawdę. I jeszcze to znakomite "samopoczucie" prowadzących.

A co my na to: słuchacze – oglądacze – plebs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś przez cały dzień przewija się

Prawda przeciw prawdzie

Zatańczyły prawdy dwie

I zadana nic nie powiedziała

Jaka będzie następna prawda

Choć, nie od dziś, generalnie wiadomo

Że są trzy - a niekiedy cztery prawdy:

prawda,

tylko prawda,

g.ó.w.n.o. prawda

guzik prawda

Rozebrać prawdę na czynniki pierwsze

Wtedy okazałoby się, że najlepsza jest naga prawda?!

Czyż byłoby więcej prawdy?!

Mocna prawda?

Czy istnieje prawda.

To deal with in a humiliating, haughty, or oppressive manner

Ad hoc.

gdzie się podziały posty? Bogdan twoje łamiące regulamin mogą być, a nasze nie?

A gdybym w poście napisał tak, że: - "Dziś na wizji Pani Justyna Pochenke była w białej bluzce" – to uznałbyś, że mój post jest erotyczny. Zbyt śmiały?

Uznałeś, że tekst w nim jest polityczny. Post ten nikogo nie lansuje, nikogo nie kreuje, ani też nikogo nie wskazuje. Jest zawołaniem o prawdę. Zawołaniem iście satyrycznym.

 

Dlaczego tu? Bo nikt tej prawdy nie popycha tak, jak to robi TVN24.

 

Tak się składa, że jesteśmy przededniu ogłoszenia tej trzeciej "prawdy" – Po jakiś tam – jak donoszą media – trudnych tłumaczeniach wielojęzykowych.

A jak już będą trzy, to będzie zespół prawd. Prawda!

Lubię zespoły! - Muzyczne! Czasami coś zagrają dla ciała, czasami dla duszy. Innym razem dla ucha. Czy, to jest powód, który musi wkurzać?

Uważam, że stosunek postów leżących w koszu a tym, co tu wcześniej napisałem, jest w tym przypadku niedefiniowalny.

Podobnym sposobem legł mój post o tablicach. Kto pamięta, ten wie o czym piszę. Choć teraz niewidzialny, to jednak istnieje. Życie rychło pokazało, że miałem rację – bo ktokolwiek interesuje się, choć odrobinę życiem politycznym, ten wie – że przyszła, jakby na złość dziejom inna (trzecia) tablica. I by nie powiało polityką, tu ten fakt tablicowy przemilczę.

Jestem tu na Forum prawie od jego zaistnienia. Tu wydoroślałem, tu dojrzałem i pewnie się zestarzałem. Nie tykam się polityki takiej, o którą tak chętnie jestem posądzany. Trudno. Jednakże marzy mi się, aby moje posty były czytane w sposób zrozumiały. A tym userom, którym o to trudno, niech sobie odpuszczą ich komentowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda, to prawda. Miałem to szczęście i pewnie wielu, że akurat oglądali to na żywca. Ja boki zrywałem. Są w TVN24 czasami programy świetne a to za sprawą zaproszonych gości. Prawda! Zresztą oceńcie to sami.

Fakty po faktach - felieton

 

oraz oryginał tej audycji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ten czas leci…

Dziesięciolecie istnienia stacji, to będzie wyjątkowy czas do wspomnień i okazja do wielu wzruszeń.

Myślę, że TVN24 swoje święto będzie tylko świętował – to fajnie.

I aby święto nie zmieniło się w samouwielbienie – to będzie nie fajnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda, to prawda. Miałem to szczęście i pewnie wielu, że akurat oglądali to na żywca. Ja boki zrywałem. Są w TVN24 czasami programy świetne a to za sprawą zaproszonych gości. Prawda! Zresztą oceńcie to sami.

Fakty po faktach - felieton

 

oraz oryginał tej audycji

Obejrzałem i faktycznie pani Richardson na granicy smieszności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja obejrzałem ten pierwszy program wspominkowy w sobotę i aż smutno mi się zrobiło, że "TVN24" nie jest już takie jak kiedyś (ta podniecająca muzyka w stylu amerykańskim w czołówkach i spotach promocyjnych :D )...

 

Teraz BARDZO, BARDZO przeszkadza mi coraz większa ilość reklam na kanale i to reklamy stają się ważniejsze od informacji (przez reklamy są skracane prognozy pogody, czy ciekawe rozmowy z gośćmi) !

 

Wiem, że "TVN24" jest stacją komercyjną, więc musi dawać reklamy, ale przecież był taką stacją od samego początku i wcześniej tylu reklam nie było (skoro tak im zależy na reklamach, to niech odkodują sygnał, to wtedy potencjalna liczba odbiorców tych reklam będzie dużo większa i przez to też ich cena !) !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzisiaj o 12:10 miał być wyemitowany program wspomnieniowy, jednak ze względu na wydarzenia w Norwegii oczywiście go nie pokazano. Jakby ktoś miał informację o nowej dacie emisji to proszę o info. A tak swoją drogą, to wiedzieli, że go nie pokażą, a mimo to jeszcze ok. 11:30 była zapowiedź tego programu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Nie, żebym się czepiał. Ale to fajnie się czyta.

Tym bardziej, że jest to zaczerpnięte z tego samego dzisiejszego newsu:

"Według niepotwierdzonych informacji zdobytych przez TVN 24..."

"Z kolei reporter RMF FM dowiedział się..."

I tu i tam dziennikarz. Chyba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, żebym się czepiał. Ale to fajnie się czyta.

Tym bardziej, że jest to zaczerpnięte z tego samego dzisiejszego newsu:

"Według niepotwierdzonych informacji zdobytych przez TVN 24..."

"Z kolei reporter RMF FM dowiedział się..."

I tu i tam dziennikarz. Chyba.

Nie rozumiem Cię. News ten sam, a zawarte w nim wątki widocznie są dwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...