Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Peter Parker

Dodam jeszcze, że od kilku dni Sport i Pogoda po Faktach TVN nadawane są z innego miejsca - sprzed videowalla, a więc może to zwiastować jakiś remoncik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio co przyuważyłem to że dziennikarz TVN 24 zabawił sie w paparazzi. Jest rozmowa w studio z gościem a tu dali małe okienko w rogu z obrazem. I jaki był podpis?

Drzewiecki wraca do domu. :lol2:

Cały przekaz na żywo z tego wydarzenia trwał kilkanaście sekund. No bo ile może trwać wyjście z samochodu i przejście dwóch metrów do domu.

Dla mnie to szok był iż ponoć tak opiniotwórcza stacja bawi się w takie głupie polowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żenada ten cały spektakl PO. Cały TVN24 jak z PO.

Warto zwrócić uwagę na dziwną „modę” sukcesów. Sukcesów wmówionych siłą przekazu. Poparte zamówionymi a przez to opłaconymi sondażami. A co na to plebs. Plebs, który, gdy fanfary grają, milczy. I nie sobie milczy. Wnet przyjdzie czas na „krzyk”

 

Jak w tej piosence:

prześniłam mój sen byle jak

 

cud żaden się w nim nie zdarzył

 

często miał gorzki smak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro zatrzymaliśmy się na chwilę na wczorajszych wydarzeniach politycznych, to przez różne fora dyskusyjne przewija się opinia iż, 46% członków PO wybrało nam (już) prezydenta.

Kładąc nacisk na słowo w nawiasie - pozostawiam ku refleksji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że Platforma wypożyczyła studio od TVN News & Services Agency

Oczywiście. A goście w studio TVN24 przed ogłoszeniem wyników prawyborów komentowali wypowiedź Schetyny, który powiedział że nie wie, kto wygrał wybory i obśmiewali go, że po prostu kłamie. A sam TVN co odstawia? Nadawał wirtualne studio PO ze swojego studia. Grafika ekranowa na pewno nie była opracowana przez ludzi z PO, bo któż zna lepiej możliwości ITI niż pracownicy ITI? Siłą rzeczy musieli więc znać wyniki wyborów dużo wcześniej, żeby przygotować grafikę ekranową. A więc TVN znał wyniki wyborów dużo wcześniej, a odstawiał szopkę "w oczekiwaniu na wyniki". Żenada!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że Platforma wypożyczyła studio od TVN News & Services Agency

Oczywiście. A goście w studio TVN24 przed ogłoszeniem wyników prawyborów komentowali wypowiedź Schetyny, który powiedział że nie wie, kto wygrał wybory i obśmiewali go, że po prostu kłamie. A sam TVN co odstawia? Nadawał wirtualne studio PO ze swojego studia. Grafika ekranowa na pewno nie była opracowana przez ludzi z PO, bo któż zna lepiej możliwości ITI niż pracownicy ITI? Siłą rzeczy musieli więc znać wyniki wyborów dużo wcześniej, żeby przygotować grafikę ekranową. A więc TVN znał wyniki wyborów dużo wcześniej, a odstawiał szopkę "w oczekiwaniu na wyniki". Żenada!

Pewna pani prezydentowa ogłaszając wyniki też nic nie wiedziała. :roll::crazy: A przecież zadanie było piekielnie proste i wszyscy Polacy, jak jedna rodzina już dawno o tym wiedziała. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli mowa o wyborach prezydenckich, to Ja bede glosowal na kazdego kontrkandydata Lecha Aleksandera Kaczyńskiego o ile milosciwie nam panujacy zdecyduje sie na kandydowanie.

 

Zamierzasz głosować na wszystkich? Bo ja tylko na jednego. Ta cała szopka PO pokazuje tym, którzy jeszcze nie wiedzieli, że TVN trzyma z PO (a TV Trwam z PIS, TVP z PIS i SLD). Dlatego właśnie nie są to moje ulubione kanały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto po prostu iść zagłosować - nie wnikajmy już kto na kogo. O to mi też chodziło ze słowem w nawiasie - naprawdę gorąco zachęcam do wzięcia udziału w wyborach prezydenckich. Zachęcam też do przyglądania się kandydatom na ile sprawdzaliby się w roli najważniejszego reprezentanta naszego kraju, i... przede wszystkim zachęcam do głosowania na OSOBY, a nie na PARTIE :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...