Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

59 minut temu, krzychu00012 napisał:

Zmieniając trochę temat. Jako widz TVN24 jestem trochę zawiedziony urodzinami stacji. Na taką okrągłą rocznicę mogliby zaskoczyć widza i wprowadzić nową oprawę, a tu olewka. Sama informacja to nie wszystko, dla mnie też liczy się opakowanie, a obecna jest już ponad 10 lat. 

Zmiana oprawy :?: pogięło cię :?: - przecież pomijając już że dżingle są świetne, oprawa graficzna wciąż nowoczesna to te rzeczy jak twarz człowieka, dobrego znajomego- więc po co komu nowa gę*ba (weź przykład CP- beznadzieja).

Edytowane przez OlafS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Oprawa graficzna TVN 24 powinna moim zdaniem zostać gruntownie odświeżona.

 

Sami chwalą się tym, że to od nich konkurencja podpatruje, jeśli chodzi o technologię i nowinki. To wypadałoby również, aby i oprawa graficzna była odświeżona. Od lat widać, że niektóre elementy są dodawane na siłę, albo bez skupienia się przy szczegółach. Niektóre górne belki z nazwą miasta, wydania specjalnego czy o programie na żywo potrafią nie trzymać żadnej symetrii.

 

Konsekwencji też brakuje. Przy Faktach po popołudniu czy Faktach po Faktach potrafią dać fajny pasek NA ŻYWO nad logo, a w innych pasmach zwyczajna belka w górnym rogu. To samo z oznaczeniami wiekowymi, które od lat nie mogą być poprawne na TVN 24 i TVN 24 BiS.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i co z tego że założyli i złożyli też rezygnację- czy dziś po lustracjach, IPNach mało jest komuchów w rządzie, partii przewodniej, TVP, ambasadach a nawet w Trybunale Konstytucyjnym :!::?:

Ci dwaj stworzyli coś o co dziś z reżimem zaczną się Stany Zjednoczone bić a to już nie przelewki- może założyciele TVN pracowali dla CIA... kto wie, kto wie :?:  ;)

Tak czy siak oni już nie działają w przeciwieństwie do tych co wyżej wskazałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co z tego @Falcon? TVP założyła komuna, aby prać ludziom mózgi. Ale rozumiem, że to byli "dobrzy komuniści", którzy obecnie stoją po stronie rządu? ;)

To tylko pokazuje jak dziwnym krajem jesteśmy. Uwielbiamy grzebać w przeszłości, tak jakbyśmy za nią odpowiadali. Michnika do dziś dręczą [beep]eniem o bracie, Tuska dziadkiem z Wermachtu, a obecny TVN przeszłością swoich właścicieli. Strach iść w jakąkolwiek działalność publiczną, bo za chwile zleci się grupa, która wyciągnie, że mój prapradziadek nie był krystaliczny, więc ja też na pewno jestem taki jak on.

 

Aktualnie w Polsce gra nie idzie o TVN, gra idzie o ostatnią ostoję wolności w Polsce. Prawo zawła[beep]i, politykę zawła[beep]i, teraz chcą też zawłaszczyć media. Jeżeli ktoś tego nie widzi, a dodatkowo popiera to jest po prostu szalenie niewidomy. Nic tylko czekać na cenzurę internetu, wówczas oczywiście też będzie sporo radości, bo "Łonet zablokowali hehe!!!".

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Vinni napisał:

I co z tego @Falcon? TVP założyła komuna, aby prać ludziom mózgi. Ale rozumiem, że to byli "dobrzy komuniści", którzy obecnie stoją po stronie rządu? ;)

To tylko pokazuje jak dziwnym krajem jesteśmy. Uwielbiamy grzebać w przeszłości, tak jakbyśmy za nią odpowiadali. Michnika do dziś dręczą [beep]eniem o bracie, Tuska dziadkiem z Wermachtu, a obecny TVN przeszłością swoich właścicieli. Strach iść w jakąkolwiek działalność publiczną, bo za chwile zleci się grupa, która wyciągnie, że mój prapradziadek nie był krystaliczny, więc ja też na pewno jestem taki jak on.

 

Aktualnie w Polsce gra nie idzie o TVN, gra idzie o ostatnią ostoję wolności w Polsce. Prawo zawła[beep]i, politykę zawła[beep]i, teraz chcą też zawłaszczyć media. Jeżeli ktoś tego nie widzi, a dodatkowo popiera to jest po prostu szalenie niewidomy. Nic tylko czekać na cenzurę internetu, wówczas oczywiście też będzie sporo radości, bo "Łonet zablokowali hehe!!!".

Tu Polskie umacniał Gierek oraz Polonia oraz pieniądze za pożyczone z USA Plusem tego były książeczki mieszkaniowe oraz firmy produkcyjne.Minusem 90 z tych przetworów szło na wschód od Polski.Kupowano się produkty nartkiUpadł komunizm premier Olszewski chciał Polskę zmienić i usunąć wojska rosyjskie z Polski i firmy zatrzymać lecz też panował prezydent Wałęsa i wszystko blokował i sprzedawał Niemcom i Francuzom firmy a te kupowali i zamykali .Gwiazdy i rodzinka z TVN-u czyli założyciele też w latach 70-80 pracowały w TVP i posadzka była.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, OlafS napisał:

No i co z tego że założyli i złożyli też rezygnację- czy dziś po lustracjach, IPNach mało jest komuchów w rządzie, partii przewodniej, TVP, ambasadach a nawet w Trybunale Konstytucyjnym :!::?:

Ci dwaj stworzyli coś o co dziś z reżimem zaczną się Stany Zjednoczone bić a to już nie przelewki- może założyciele TVN pracowali dla CIA... kto wie, kto wie :?:  ;)

Tak czy siak oni już nie działają w przeciwieństwie do tych co wyżej wskazałem

Znasz definicję "resortowych dzieci"?

 

W ogóle to czy ktoś tutaj na forum ma jakiegoś znajomego, który zrobił karierę w TVN? Na pewno macie kolegów czy koleżanki, którzy tam pracują, ale czy zrobili jakąś karierę czy to raczej ludzie od tzw. brudnej roboty? Najczęściej ci zza kamery, stażyści, praktykanci, technicy. No właśnie... 

 

Znam pewne historie osób, które były tam wewnątrz i jeśli ktoś w TVN nie jest omnibusem językowym z wypasionym CV to musi być resortowym dzieckiem albo gdzieś tam usadowionym na pajęczynie. Inni się tam nie przebijają. Polskie media często donoszą o protekcji w polityce. Problem w tym, że w dużych polskich mediach jest dokładnie to samo. Cały czas te same twarze. Ludzie ze sobą bezpośrednio lub pośrednio powiązani. Ta jest żoną tego, który jest tym i tym. Tamtego córka pracuje tam, bo on jest kumplem tego i tego i ta patologia się kręci od wielu, wielu już lat. Mnóstwo branż jest na tym zbudowana. Wystarczy choćby spojrzeć na branżę aktorską. Ludzie w Polsce dzielą się na zdolnych, tych coś mają szczęście (często a'la Nikodem Dyzma) i tych, którzy pracę zawdzięczają komuś. Są media gdzie to ostatnie jest bardzo widoczne właściwie na każdym kroku. Moja babcia, która na emeryturze z nudów lubi czytać te wszystkie plotkarskie gazety i zna te różne powiązania między poszczególnymi osobami zawsze mi opowiada gdy oglądam z nią TV kto jest kim w TV i co przełączy na jakiś kanał to mi mówi: Słuchaj wnusiu, ta jest córką tego. Ta miała romans z tym i teraz przeniosła się z tej telewizji do tej... i tak w koło macieju, babcia moja może tak nawijać o tych powiązaniach i pajęczynie godzinami. 

 

Pamiętam, że Mariusz Max Kolonko na swoim kanale YouTube kiedyś zrobił nawet taką akcję pajęczynową by oglądający znajdowali różne powiązania i zależności między różnymi osobami w mediach, i pisali o tym w komentarzach.   

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Project_ALF ciekawe analiza mediów. Szczególnie TVN. Ale wiadomo. Gazeta Polska i ich "resortowe dzieci" oraz znawca tematu Mariusz Max Kolonko wiedzą wszystko. A później czytamy brednie, że TVN jest zły, gdy ktoś naczytasz się bzdur środowisk, którym zależy na tym, by obrzydzić TVN czy Gazetę Wyborczą. Wiadomo. Ich racja jest lepsza, mówią prawdę, bo podobnie jak ich czytelnicy żyją spiskami :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Project_ALF

Człowieku, co mnie dziś obchodzi kim były i co robiły resortowe dzieci(jestem w wieku niektórych), mnie interesuje bardziej to co TVN24 powie o dzisiejszych "resortowych bachorach" które opanowały całą Polskę i zachowują się niczym bachory w piaskownicy nie licząc się z żadnymi kanonami demokracji- o korupcji i bezczelnym złodziejstwie to już nawet nie wspomnę.

O tych i wielu innych sprawach co dzień informuje mnie TVN24 a nie reżimowa atrapa pod dyrekcją czopka pewnego prezesa.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Czy TVN Grupa Discovery wystąpiła już o koncesję dla TVN24 w innym kraju? Jakim? Przedstawicielka grupy zapewnia, że stacja nie przestanie nadawać nawet, jeśli nie otrzyma polskiej koncesji. - Tak, jak informowaliśmy już wcześniej, jesteśmy przygotowani na różne scenariusze. Naszym celem jest zapewnienie stacji ciągłości nadawania, a widzom nieprzerwanego dostępu do niezależnych i wiarygodnych informacji. Jednocześnie za priorytet uznajemy uzyskanie koncesji w Polsce, ponieważ spełniliśmy wszystkie wymogi formalno-prawne, by ją otrzymać i nie ma żadnych przeszkód, by KRRiT nie wydała na najbliższym posiedzeniu pozytywnej decyzji w tej sprawie - mówi portalowi wirtualnemedia_pl Katarzyna Issat, dyrektor ds. komunikacji korporacyjnej TVN.


https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/tvn24-koniec-koncesja-krrit-wniosek-niderlandy-czechy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy że dzień po skierują sprawę do sądu- dopóki wyrok nie zapadnie póty będą spokojnie nadawać a że zerowa reforma sprawiła co sprawiła to może nawet minąć kolejny 10-cioletni okres koncesyjny zanim jakikolwiek wyrok* zapadnie🤣😂

 

* Oczywiście żartuję bo po tych rządowych amatorach do tego czasu to już nawet smród nie pozostanie

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widzę @Falcon trąca stary, odgrzewany kotlet. Jak to dobrze że grupa osób którym zawierzyłeś Polskę nie ma w swoich szeregach takich osób :)

W stacji pracuje rzesza ludzi młodego pokolenia, jak widać trzeba sięgać  bardzo głęboko. 

Trudno żeby na początku transformacji telewizję zakładali polscy robotnicy, którym pensja ledwo na bułki wystarczała. 

Ważne jest tu i teraz. Jaką drogę przeszło TVN i TVN24 i jak świetnie punktuje i patrzy na ręce wszystkim. 

Idąc tą logiką, strach wymieniać kto zakładał TVP. 

Edytowane przez dvbtowiec
  • Popieram 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ATM to nie ten kaliber- nie mieli siły przebicia bo to mała stacja z polskim kapitałem(tego właśnie reżim chce dla TVN24) by robić co się podoba, po za tym ATM to była próba generalna czy można stację uwalić i jak najbardziej poszło po myśli zamawiających ten szwindel, ale na TVN te miernoty są za krótkie, mimo wszystko za ten syf my jako Polska dużo i jeszcze długo będziemy płacić.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem widocznie koncesja ATM-ie chybionym trafem doszła choć mogła kilka razy próbować a wyszło jak wyszło to słabo mail-e wysyła się po kilka razy tak aby nie wyszedł spam.Z TVN24 wychodzi że na pół roku dostaną koncesje i będą musieli połówkę sprzedać a narracja w TVN-ie to wątpię czy się zmieni.Zależy czy ktoś kupi czy kupi Bauer,Dąbski,Mediaset,czy inny nadawca.Z TTV politycznie niezawadzał bo to niższa nieznacząca w cyklu 1% lecz a polityczna i promująca osoby LGBT mająca kompleksy.Lecz to niższa.TVN24 to kawał stacji pierwszego wyboru bogatej stacji zarabiającej z Premium z aplkacji własnej z Pleyera z kablówek,z platform,ofert na kartę.Zarabiająca od 15-30zł na każdym abonamencie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Project_ALF napisał:

W ogóle to czy ktoś tutaj na forum ma jakiegoś znajomego, który zrobił karierę w TVN? Na pewno macie kolegów czy koleżanki, którzy tam pracują, ale czy zrobili jakąś karierę czy to raczej ludzie od tzw. brudnej roboty? Najczęściej ci zza kamery, stażyści, praktykanci, technicy. No właśnie... 

 

Znam pewne historie osób, które były tam wewnątrz i jeśli ktoś w TVN nie jest omnibusem językowym z wypasionym CV to musi być resortowym dzieckiem albo gdzieś tam usadowionym na pajęczynie. Inni się tam nie przebijają.

 

Pamiętam, że Mariusz Max Kolonko na swoim kanale YouTube kiedyś zrobił nawet taką akcję pajęczynową by oglądający znajdowali różne powiązania i zależności między różnymi osobami w mediach, i pisali o tym w komentarzach.   

 

Magda Łucyan reporterka "Faktów" to moja koleżanka z o rok młodszego rocznika w Warszawskim Liceum Lelewela. O ile mi wiadomo nie jest resortowym dzieckiem tym bardziej że jest z rocznika '91.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ja tego bełkotu nie rozumiem w wykonaniu Viva_91-91?

 

TVN24 czeka przede wszystkim na decyzję od KRRiTV tak albo nie w kwestii koncesji. Żadne nerwowe ruchy ( jak ubieganie się o koncesje w innym kraju ) w tej chwili nie są im potrzebane.

Edytowane przez Sebek00
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pytam się, czemu niektóre tematy są wałkowane do znudzenia, a niektóre nie są kontynuowane, choć po 2 latach chciałbym posłuchać ciągu dalszego?

 

https://tvn24.pl/swiat/rosja-wybuch-w-centrum-wirusologii-na-syberii-ra970115-2306782

 

Jak obecnie się czuje poszkodowany robotnik? I czy nie było żadnego skażenia z laboratorium wojskowego w Rosji od czasu wybuchu w dniu 17.09.2019?

 

Czemu nikt tym tematem się nie interesuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...