Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

A kto broni im zastąpić TTV czy TVN7 kanałem informacyjnym? Popłakałby się ktoś jakby zniknęło TTV z DVB-T,  a zamiast tego było TVN24? Mogliby odkodować sygnał na swojej stronie internetowej. 

 

Skoro kodują, to uważają, że jest to kanał premium z cennymi treściami za które widz musi zapłacić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzecie miejsce w poniedziałek. ... No comment. Ludzie nie mają co robić w wakacje? Osobiście wolałbym kanał sportowy. Szkoda, że takowe nie sa w czołówce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wislok, ty tak serio? :crazy: Twój tok myślenia z automatu każe sugerować, że w czasie wakacji nie powinniśmy żyć tym co się dzieje dookoła ludzi w kraju i na świecie na zasadzie "bo tak", a zamiast tego mają się gapić w kopiących 90 minut sportowców... Nie zabronisz im tego, czy to te "złe" TVN24, czy "jeszcze gorsze" TVP Info. Zresztą stacje informacyjne mają jakąś stałą oglądalność w zależności od pory dnia, a kanały sportowe tylko podczas naprawdę wielkich wydarzeń (np. aktualnie The World Games 2017 we Wrocławiu)..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacyjne jakąś stałą to mają, ale te zaskakujące wieści w poniedziałek to nakręciły taką oglądalność. I jakby TVP INFO byłoby bardziej obiektywne, a nie jak teraz bo to jest śmiech na sali w wielu kwestiach a nie dziennikarstwo to TVN 24 by tak nie urosło, ale jestem też ciekaw jak tam radził sobie ostatnio Polsat News.

Edytowane przez fan tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele ciekawszych rzeczy jest od ogladania TV. Nikomu nie zabraniam niczego tylko wyrażam swoje zdanie. To, że ktoś uznaje je za rzekome prowokacje to jego kłopot. Nie spowoduje swoim swoistym szantażem, ze przestanę wyrażać swoją opinię bo do tego służy forum. Zauważyłem, ze kanały sportowe nigdy nie byly w TOP3 nawet jak było EURO 2016 . Nie jest wymagane oglądanie jakiekolwiek TV by wiedziec co sie dzieje dookoła to tak na marginesie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto broni im zastąpić TTV czy TVN7 kanałem informacyjnym? Popłakałby się ktoś jakby zniknęło TTV z DVB-T,  a zamiast tego było TVN24? Mogliby odkodować sygnał na swojej stronie internetowej. 

 

Skoro kodują, to uważają, że jest to kanał premium z cennymi treściami za które widz musi zapłacić.

Akurat jakby TTV zniknęło to pewna strata w DVB-T by była, bo to jest jednak jeden z lepszych kanałów w naziemnej.

 

A co do reklam - najwięcej to jest w paśmie porannym, do 10:00, potem już tych reklam dają mniej. Inna sprawa że teraz mogą sobie nieco ponadrabiać te reklamy, których nie wyemitowano z racji transmisji na żywo.

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzisiaj TVN 24 obchodzi 16-lecie swojego istnienia.

 

Noo, leci ten czas potwornie szybko. :?

Pamiętam, że jak po raz pierwszy włączyłem u siebie kanał TVN 24 to wówczas emitowano na żywo relację z zamachów terrorystycznych w USA we wrześniu 2001 roku. I jakoś tak do dziś stacja ta najbardziej kojarzy mi się właśnie z tamtymi tragicznymi wydarzeniami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo, leci ten czas potwornie szybko. :?

Pamiętam, że jak po raz pierwszy włączyłem u siebie kanał TVN 24 to wówczas emitowano na żywo relację z zamachów terrorystycznych w USA we wrześniu 2001 roku. I jakoś tak do dziś stacja ta najbardziej kojarzy mi się właśnie z tamtymi tragicznymi wydarzeniami...

 

Też wtedy po raz pierwszy zobaczyłem ten kanał, bo podczas tych wydarzeń został przełączony na główny TVN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka ciekawostka:

Pojawiają się głosy, że Discovery będzie chciał się TVN24 pozbyć albo przynajmniej złagodzić jego polityczny przekaz, tak jak zrobili to niektórzy konkurenci

https://wpolityce.pl/m/media/352738-polityka-bije-na-alarm-pojawiaja-sie-glosy-ze-discovery-bedzie-chcial-sie-tvn24-pozbyc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Discovery, podobnie jak SNI, nie ma w swoim portfolio kanałów zajmujących się polityką, tutaj dochodzi jeszcze jeden aspekt:

 

Spekulacje na ten temat potęgują środowiskowe informacje o dobrych relacjach menedżerów Discovery z prezesem TVP Jackiem Kurskim, który niedawno kupił od Amerykanów sublicencję na relacjonowanie olimpiad

 

Może by Krok to kupił po starej znajomości, bo jego Polsat News ma słabe wyniki. :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co z tego, że nie mają? Jeny… Już po zakupie TVN-u przez SNI sami zapewniali, że nie mają w tym doświadczenia, ale nie będą tego ruszać, bo to przecież przynosi dobry zysk i TVN 24 jest bardzo mocną marką (po każdej stronie), więc będzie zarządzane przez ludzi z TVN.

 

SNI jest właścicielem TVN-u już 2 lata. Czy przez ten czas doszło do jakiegoś znaczącego spadku jakości TVN 24? Nie. Wręcz przeciwnie. Same wyniki rosły i mają się bardzo dobrze. To samo z TVN 24 BiS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyniki oglądalności kanału może chwilowo wzrosły, ale poziom merytoryczności i bezstronności kanału gwałtownie w tym czasie się obniżył, i podejrzewał że Discovery może nie chcieć mieć w swoim kanału kanału propagandowego, bo to będzie rzutować na wizerunku całego Discovery, tak sam jak kolejne afery z "Fake Newsami".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Discovery przejmuje SNI przede wszystkim dla rynku amerykańskiego. Ale oczywiście też obie firmy są znaczące na kilku rynkach, jak właśnie Wielka Brytania czy Polska. Discovery jest już długo na rynku w Polsce, dłużej od samego TVN 24, także zapewne zdążyli się dobrze z nim poznać. Ale sprzedaż? Nierealne. Zwyczajne robienie szumu, bo obecna władza nie jest przychylna temu kanału i to ich boli. Chcieliby, aby każdy mówił jednym głosem, a tak się nie da.

 

Jeżeli się nie podoba, to nie oglądać, nie śledzić, nie czytać! Jak widać, wiele osób ma z tym problem. A bezstronności nigdy nigdzie nie było i nie będzie. To nie jest możliwe. Zwłaszcza teraz, gdzie na świecie pojawia się coraz więcej podziałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...