Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dlaczego mozna napisac , ze INFO propagandę uprawia co sam uczynilem, a stwierdzenie faktu kłamstwa wobec TVN24 to nie bardzo. Powtarzam TVN24 jednostronnie przekazuje wydarzenia i klamie chociażby o skali protestów.Teraz beda uprawiac to na skalę międzynarodową.

Edytowane przez wislok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVN 24 pokazuje jedną stroną, a TVP INFO drugą. Z czym masz problem? Na tym polegają wolne media. Nikt nie będzie nikomu nakazywał jakie poglądy mają pokazywać. Nie podoba się, to nie oglądać. To samo z prasą i portalami internetowymi. Teraz nagle jeden obóz ma problem, bo inne media poza tymi przychylnymi dla nich, nie mówią i nie pokazują tego co chcą, aby pokazywali. Nie popadajmy w skrajność.

 

A to, że publiczna telewizja zawsze propagowała dany rząd, to nic nowego. Tylko szkoda, że obecnie jest to w najgorzej skali, niż dotychczas to było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego mozna napisac , ze INFO propagandę uprawia co sam uczynilem, a stwierdzenie faktu kłamstwa wobec TVN24 to nie bardzo. Powtarzam TVN24 jednostronnie przekazuje wydarzenia i klamie chociażby o skali protestów.Teraz beda uprawiac to na skalę międzynarodową.

A tak z ciekawości co oni mówili o skali protestów? Chodzi ci o określanie wielkości protestów w Warszawie czy o skali protestów ogólnie w Polsce?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie w kraju. Emil1603 zgadza się. Mam kłopot. Media powinny sluzyc wszystkim obywatelom, rzetelnie informować o wydarzeniach w kraju. Nie zaś służyć jak to okresliles jednej czy drugiej stronie. Stan polskiego dziennikarstwa nie jest mi obojętny. Po to tu jestem na forum by o tym pisać. Robię to by moc sobie spojrzec w twarz. Interesuje mnie wiele dziedzin zycia co sprawia, ze nie mogę nie oglądać, nie czytac, nie słuchać bo to wymagają moje zainteresowania. Cieszy mnie , ze jest pluralizm i gratuluję im znakomitego wyniku. To najlepsza stacja pod względem jakości technicznej.

Edytowane przez wislok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale takiego 100% obiektywizmu nigdy nie było, nie ma i nie będzie. Nawet jakbyś bardzo chciał. A teraz ludzie są tacy, że nawet jakby pewna ludzi miała te swoje ukochane niezależne media mówiące "prawdę", to za chwilę znalazłoby się pięciu innych, którzy zaczęliby się czepiać, że i te nie są obiektywne.

 

Masz wybór, to z niego skorzystaj według swoich racji. Lepiej właśnie, że każdy może włączyć i słuchać tego co lubi, niżeli się męczyć i psioczyć, bo nie ma właśnie możliwości wybrania czegoś innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To musisz się posiłkować różnymi źródłami i wyrabiać swoje zdanie na dany temat. A takich będących po prawej stronie masz wiele, i to również przeróżnych. Do wyboru, do koloru ;)

 

Każdy, ale w sensie tych osób, które właśnie siedzą i śledzą media, a nie każdy w znaczeniu wszystkich dosłownie dookoła. Nie czepiajmy się drobiazgów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem przeciez Fan Tv manifestacje kilkunastu osobowej grupy zawyżone przez nich. Emilu z kłamstw czy to jednych czy drugich nie wyjdzie prawda. Z klamstwa nie można prawdy sobie wyrobić. To jest taka falszywa teza powtarzana przez wielu. Takze profesorów na których często powoluje sie Kirk. Mnie tez zajęło to sporo czasu by zrozumieć błąd tego założenia. Moom zdaniem kazdego dziennikarza i stacja powinna obowiązywać te same standardy dążenia do maksymalnej rzetelności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem gdzie to napisałeś i nadal za bardzo nie wiem o co chodzi bo odpisujesz paroma wyrazami. Skala prorestu jest duża. Do tej pory takie protesty były głównie w Warszawie i mniejsze w innych, dużych miastach, a teraz zauważyłem, że takie protesty pojawiły się także w mniejszych miejscowościach gdzie dotąd za bardzo nie było tego typu zgromadzeń, a teraz są i to regularnie i coraz większe, także to dotyczy mojej okolicy.

Edytowane przez fan tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już jest i nazywa się CNN. :rofl:

 

CNN to jest CNN. Nie ma on nic wspólnego z kanałem TVN24. No, może oprócz jednego: oba te kanały to są kanały informacyjne.

Jak już jednak kolega @Emil zauważył, CNN nie jest polską stacją, nie jest też nadawany z Polski. Wydarzeń z Polski praktycznie też nie pokazuje.

Niniejszy wątek jest wyłącznie o naszej polskiej stacji TVN24. :read:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@fan tv, są, ale nie w każdej miejscowości jest to wiele tysięcy osób, jak próbuje wmówić TVN 24. W Kielcach było 500 osób.

Edytowane przez Barti
Mając "polską" klawiaturę stosujemy poprawnie polskie znaki diakrytyczne, tzw. "ogonki". Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...