Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie dlatego że prawo wymaga cenzurowania nazwisk i innych danych. TVP woli zapłacić kare tak jak ostatnio :D

 

Ale co to ma do tego? Twarz P była zamazana także w TVP

Czyli TVP INFO nie cenzurowało wizuernku i nazwiska Plichty? ;)

Była,  obok niego Papuga siedział ze swoją twarzą.

 

Mam wrażenie, że oni dostawali gotowy sygnał tak jak przy transmisjach sportowych i twarz była zamazana z automatu i to jest ciekawe skąd te opóźnienie wynikało, a 5 minut to dużo.

Edytowane przez Mr. Orbita
Bez misiów proszę ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co to ma do tego? Twarz P była zamazana także w TVP

Tak to się da zrobić na żywo. Ale już np. jak świadek wymieniał nazwiska osób to powinny być wypikowane albo tak jak w relacjach w internecie tylko pierwsza litera.

Nie oglądałem w TVP ale wątpię że są w stanie na żywo wycinać nazwiska osób. Jedną sprawę o to już mają w trakcie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mylisz się nie jest, to jest po prostu głośna sprawa a w 99% przypadków to się sprawdza i też trzeba wziąć na to poprawkę. Bo jeśli będą mówić o Adamie Z z Pcimia Dolnego który ukradł lizaka to to to się sprawdzi. A przy tej sprawie nie tylko na TVN 24 sporo osób mówi nazwiska, bo i tak każdy wie więc nie ma się ich co za to czepiać.

Edytowane przez mad85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takiej obsesji na punkcie USA to chyba dawno w polskich mediach nie było. Szczególnie w TVN 24, który z okazji przylotu Trumpa do Polski utworzył anglojęzyczną stronę: http://www.tvn24.pl/trump-in-poland,154,m. W dodatku tylko z przetłumaczonymi tekstami, bo cała strona już nie została (np. odnośniki "czytaj dalej").

Szkoda tylko, że pewnie tymczasowa. Takowa powinna istnieć od lat i dotyczyć wszystkiego, co TVN 24 pokazuje i pisze. Przynajmniej większy zasięg by mieli i kasę z klików i reklam.

Edytowane przez Barti
Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W chwili obecnej jest transmisja z ulic Warszawy i reporter TVN 24 chodzi i rozmawia z przypadkowymi, zwyczajnymi ludźmi. Przed chwilą rozmawiał z Brytyjczykami goszczącymi również w hotelu "Mariott", potem z jakimś Litwinem, a teraz z Polakiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale przed tym jakaś kobita prowadziła serwis po angielsku? To dla jakiejś stacji w USA?

Bo ja myślałem, że od rana płacimy dolarami, bo sie pozmieniało... :lol: :lol: :lol::lol2:

A ten Polak, to weekend zaczął juz w środę... czyli po naszemu :lol2: , więc sie uspokoiłem, że wszystko po staremu... :lol2:

Edytowane przez eLBeG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że niby o co chodzi? Jakaś baba prowadzi wiadomości po amerykańsku obecnie? TVN24 na czas wizyty użycza im studia w nocy? Z jakiego to kanału jest kobita?

Ta pani była już kiedyś w tym studiu, prowadziła serwisy w języku angielskim wtedy, gdy TVN24 miała takowy w ramówce, bodajże 18:00 albo 18:30, to dawno temu było. Obecnie przywrócono te serwisy z racji wizyty prezydenta Trumpa.

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo ja myślałem, że od rana płacimy dolarami, bo sie pozmieniało... :lol: :lol: :lol::lol2:

 

Heh, ja tam wcale nie miałbym nic przeciwko temu. :P

 

 

A ten Polak, to weekend zaczął juz w środę... czyli po naszemu :lol2: , więc sie uspokoiłem, że wszystko po staremu... :lol2:

 

No i właśnie przez takich jak on, Polacy, jako już jedyni spośród krajów Strefy Schengen, nadal muszą się łasić przed amerykańskim konsulem o wizę. :/ Bo prawda jest taka, że Polska to kraj alkoholem płynący... :?

 

 

Dobra, koniec off-topic. :read:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale przed tym jakaś kobita prowadziła serwis po angielsku? To dla jakiejś stacji w USA?

Bo ja myślałem, że od rana płacimy dolarami, bo sie pozmieniało... :lol: :lol: :lol::lol2:

A ten Polak, to weekend zaczął juz w środę... czyli po naszemu :lol2: , więc sie uspokoiłem, że wszystko po staremu... :lol2:

Nie baba a kobieta ja już, trochę szacunku. A po drugie to wieloletnia współpracownika TVN24, jak już jeden z przedmówców wspomniał, kiedyś stale prowadziła English News w TVN24.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...