Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Bo na razie mu wychodzi, że się mu to opłaca. Poczekajmy. Discovery też kiedyś było kanałem dokumentalnych z bardzo dobrą renomą. Dziś masz tam dokument pomiędzy trzema paradokumentami i programami typu licytujemy zawartość garażu.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mr. Music napisał(a):

Kiedy Prezydent Duda został wkręcony przez rosyjskich pranksterów, TVN24 mielił temat non-stop. Teraz, gdy to samo przytrafiło się ministrowi Sikorskiemu, milczy.

Jak dla mnie, nie ma w tym nic nadzwyczajnego. Republika jest proPiSowska, a TVN24 jest proPOwski - tak zawsze było, jest i najpewniej będzie. Ktoś kto uważa inaczej, albo mija się z prawdą, albo celowo próbuje zaklinać rzeczywistość :)

Uparte używanie przez TVN24 sformułowania "Trybunał Julii Przyłębskiej" jest czymś totalnie absurdalnym, bo ma to dokładnie taką samą wagę, jakby w przeszłości używano sformułowania "Trybunał Andrzeja Rzeplińskiego" - zarówno Przyłębska, jak i Rzepliński, zostali wybrani prawidłowo na sędziów TK, podobnie jak zostali prawidłowo powołani na stanowisko prezesa TK. Zatem używanie takich dookreśleń jest motywowane wyłącznie politycznie, co w przypadku teoretycznie "obiektywnych" mediów jest czymś skandalicznym i absolutnie nie powinno mieć miejsca. To tylko pokazuje, że polskie stacje informacyjne są tubami propagandowymi partii politycznych. Jedyna różnica polega na tym, że niektóre stacje robią to nazbyt wyraziście, a niektóre robią to skrycie "w białych rękawiczkach", próbując stwarzać pozór obiektywizmu ;)

Edytowane przez Arne Slot
  • Popieram 2
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Arne Slot napisał(a):

zarówno Przyłębska, jak i Rzepliński, zostali wybrani prawidłowo na sędziów TK, podobnie jak zostali prawidłowo powołani na stanowisko prezesa TK. 

Dyskusyjne, co potwierdzają wyroki polskich i europejskich sądów. I tu się rozbijamy o to czy ktoś te wyroki wg własnego uznania uznaje czy nie.

Ale to nie temat na ten wątek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstyd, że TVN24, a także Polsat News nie prowadzą wydania specjalnego, tak jak TVP Info, w związku z powodzią. Powinno być emitowani także na głównych antenach swoich nadawców, tak by ludzie byli dokładnie poinformowani o sytuacji powodziowej.

Edytowane przez hgf22593
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, hgf22593 napisał(a):

Wstyd, że TVN24, a także Polsat News nie prowadzą wydania specjalnego, tak jak TVP Info, w związku z powodzią. Powinno być emitowani także na głównych antenach swoich nadawców, tak by ludzie byli dokładnie poinformowani o sytuacji powodziowej.

Właśnie miałem to pisać. Dzieje się coś politycznego mało ważnego zaraz wydania specjalne się sypią, a teraz jak coś naprawdę istotnego dotykającego wiele osób to nic. Tu muszę pochwalić TVP Info bo akurat najwięcej informacji, łączeń.

 

PS. Dajcie już spokój z tą polityką. Ileż można? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, danielpes5 napisał(a):

No własnie gdzie jest WYDANIE SPECJANE ? .  Na głownej antenie TVN też powinni zmienić ramówkę. 

Po za tym wszystkie kanały infomacyjne powinny zostać natychmiast odkodowane ! 

Wystarczy, jak będą retransmisje na antenach darmowych, nie ma wtedy sensu odkodowania kanałów informacyjnych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, hgf22593 napisał(a):

Wstyd, że TVN24, a także Polsat News nie prowadzą wydania specjalnego, tak jak TVP Info, w związku z powodzią. Powinno być emitowani także na głównych antenach swoich nadawców, tak by ludzie byli dokładnie poinformowani o sytuacji powodziowej.

Na TVP 3 w regionach jest RSO. Działa to tak, że przy włączeniu napisów jak jest powódź pokazuje się sytuacja o stanie rzek w regionie.

 

Między innymi dlatego było uzasadnione wydłużenie przejścia MUX-3 na nowy standard nadawania.

 

Raz mi pomogło na wsi, wiedziałem że trzeba wystawić balię na wodę i potem przelewać do wiader. Innym osobom może bardziej pomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, viaplayfan napisał(a):

Na TVP 3 w regionach jest RSO. Działa to tak, że przy włączeniu napisów jak jest powódź pokazuje się sytuacja o stanie rzek w regionie.

 

Między innymi dlatego było uzasadnione wydłużenie przejścia MUX-3 na nowy standard nadawania.

 

Raz mi pomogło na wsi, wiedziałem że trzeba wystawić balię na wodę i potem przelewać do wiader. Innym osobom może bardziej pomóc.

Jak włączyć te napisy w TVP3 w aplikacjach TVP GO, Canal+ Online i Play Now? Jak to działa na dekoderach w telewizji kablowej i w satelitarnej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, dvbtowiec napisał(a):

Co do zestawiania TVN24 do Republiki - śmiech. Taka niezbyt udana propaganda. 

@dvbtowiec Ty w ogóle rozumiesz co oznacza słowo "propaganda"? My zestawiamy obie te stacje, bo zarówno jedna, jak i druga, jest stacją informacyjną - tylko tyle i aż tyle :)

To niby z czym mam zestawiać TVN24? Z Cartoon Network?

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Republika nie jest stacją informacyjną. To telewizja partyjna o czym świadczy kapitał i zaangażowanie pracowników. Dlatego porównywanie tych stacji jest bez sensu. 

To raczej nieudolna próba usprawiedliwiania propagandy Republiki na zasadzie, bo gdzie indziej też "biją". 

Jednak poziom merytoryczny TVN24 a także widoczna krytyka obecnych władz w TVN24 jest wyraźnie widoczny na plus tej stacji. 

I żeby nie było noe twierdzę że TVN24 jest ideałem. 

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak samo jak Ty uważasz, że Republika nie jest stacją informacyjną tak inni i np. Ja mogę uważać, że TVN24 nie jest stacją informacyjną. To jest Twoje zdanie. Nie próbuj tutaj wybielać TVN24, bo obie stacje są  moim zdaniem polityczne zaangażowane. Apropo tej krytyki to jakieś pozory obiektywizmu tej stacji muszą być zachowane i na pewno nie jest to taka krytyka jak przez ostatnie 8lat.

Edytowane przez Kirk
Popraw pisownię.
  • Popieram 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kompletnie nie rozumiem, dlaczego TVN 24 odpuścił nocną relację z terenów powodziowych. Jest dramatyczna sytuacja, pełno strachu, niepewności, wielu ludzi nie wie, co ma robić. Tymczasem na TVN 24 program Mazura i powtórki Faktów po Faktach sprzed czterech godzin, na Polsacie News też powtórki, jedynie TVP Info oraz - o dziwo - Republika jadą z programem na żywo, informując, co się dzieje. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciła teraz. Czy to było wkurzenie - wątpię. Widać było gest załamania że znowu nie wchodzi na antenę a jest w blokach startowych. Wzruszył ramionami dla tych co nie oglądali. 

Na marginesie Kawa na ławę na TVN24 BIS. W TVN24 program specjalny. 

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...