Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Na TVN24, trwa wydanie specjalne w związku z dzisiejszą wygraną Igi Świątek w Roland Garros (French Open). Wydanie prowadzi Mateusz Walczak z siostrzanego BiŚ-a. Było łączenie z korespondentką stacji Anną Kowalską, a teraz kiedy to piszę pokazują powtórkę z ceremonii po finale (materiały z Eurosportu, rzecz jasna)

Zrzut-ekranu-345.png

W związku z tym, dzisiejsze wydanie Superwizjera zostanie pokazane jutro o 20.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Solidna wtopa TVN24. Wczoraj po 23 pokazali TT Pence-a i gruchnęli newsem że republikański wiceprezydent ustawił sobie na TT w tle Bidena i Harris. Kraśko od razu zaczął chwalić Pence-a jaki to odważny, jaki Trump zły. Zaczął tłumaczyć co taki gest oznacza. Połączyli się z jakimś ekspertem. Pierwsze pytanie to właśnie o ten TT Pence-a. Ekspert zaczyna swoje wyowydy, analizy na ten temat. Po dobrych kilku minutach analiz nieśmiale odzywa się głos Górlickiego który przeprasza eksperta za pomyłkę. Pence nie ustawił w tle Bindena i Harris. Ustawił swoje zdjęcie z żoną. No ale że taki fachura od Ameryki jak Kraśko nie widzi róznicy pomiędzy Biden/Harris a Pence/jego żoną?

 

Pani Olesek zupełnie nie nadaje się do czytania z promptera. Robi to tak beznamiętnie jakby czytała instrukcję obsługi albo jakiś przepis kulinarny. Są chyba jakieś kursy lektorskie gdzie uczą intonacji i jakiejś ekspresji wypowiedzi.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Byłeś, widziałeś? ;) Bo ja tak - wczoraj na Placu na Rozdrożu w Warszawie przed 21 było jakieś 5x tyle ludzi co np. 26 października na Rondzie De Gaulle'a.

Oczywiśce do rekordów z 30.10 jeszcze daleko, ale wszystko przed nami. Ja byłem bardzo pozytywnie zaskoczony wczorajszą frekwencją.

A ci młodzi ludzie, których na protestach nie ma w ilości setek tysięcy oglądają protesty live na FB. To co robią ich dziadkowie patrząc na TVN24 ma marginalne znaczenie w tym akurat przypadku.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Tiesto12 napisał:

Kanał opozycyjny - pompują jak mogą Strajk Kobiet ale wybory dopiero w 2023 (oczywiście uważam decyzje TK za skandaliczną).

 

Od dawna nie jest nowością, że TVN 24 wspiera opozycję i Strajk Kobiet tak samo, jak TVP Info wspiera rząd PiSu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak naprawdę jestem bardzo krytyczny wobec Strajku Kobiet głównie jeśli chodzi o wulgarność niektórych uczestników (zarówno Pani Lempart, jak i uczestników), nadużywanie czerwonej błyskawicy jako symbolu, użycie rac jak niczym kibole/narodowcy oraz tych ośmiu gwiazdek, które szerzej użył Taco Hemingway bądź przetłumaczonego na język polski tytułu hymnu FC Liverpool.

 

Sam jestem krytyczny wobec rządów PiSu, ale nie aż tak jak Pani Lempart. TVN 24 oczywiście będzie to nagrzewać, bo oni mają w tym obowiązek jako stacja opozycyjna i tyle.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o to kto jaką partię lubi, a zwykły "RiGCZ" (rozum i godność człowieka). Jeśli ktoś popiera to co robi Kaja Godek (i nie mówię tylko o wniosku do TK w sprawie dozwolonych przesłanek aborcji, ale i następnych typu "STOP LGBT) to po prostu go nie ma. Koniec, kropka.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...