Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj @wislok. Gdzie w tym materiale jest - jak piszesz - "atak" jakikolwiek na Roberta Mazurka?

Materiał był m.in. o tym jak minister zdrowia zmieniał zdanie w sprawie noszenia maseczek. Przytoczenie wypowiedzi ministra, które padły w programie Roberta Mazura w RMF FM, to nie jest żaden atak na Mazurka. To jedynie cytowanie ministra. Na litość boską! Jak ty oglądasz TV? Więcej rzetelności i obiektywizmu proszę :)

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, dvbtowiec napisał:

Portal TVP Info już ten materiał TVN zauważył i przedstawia go jako atak na rzad :) Ciekawe czy dziś Wiadomości znów będą przekonywać widzów że TVN kłamie :)

Nie dziś, jutro z rana o 7,00 Rachoń zrobi półgodzinną jazdę o TVN24 i rzecz jasna zaprosi ze trzech smutnych panów do tego trzepania piany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, muza_tv napisał:

Witaj @wislok. Gdzie w tym materiale jest - jak piszesz - "atak" jakikolwiek na Roberta Mazurka?

Materiał był m.in. o tym jak minister zdrowia zmieniał zdanie w sprawie noszenia maseczek. Przytoczenie wypowiedzi ministra, które padły w programie Roberta Mazura w RMF FM, to nie jest żaden atak na Mazurka. To jedynie cytowanie ministra. Na litość boską! Jak ty oglądasz TV? Więcej rzetelności i obiektywizmu proszę :)

Zdaje się pada stwierdzenie,że Minister wraz z redaktorem żartują sobie z maseczek.. Trzeba uważnie oglądać. Pozdrawiam. 

2 godziny temu, Pawel1987 napisał:

Ogląda tak, że nie spał 2 tygodnie jak Tvn krytykował Radwańską. Nie ma co się spierać i tak nie przekona się nikogo kto ma odmienne zdanie i wszystko co TVN to zło.

Aha piszesz to po poście gdzie pochwaliłem materiał TVN dotyczący maseczek? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma go, jest czyste przedstawienie faktów. Były żarty? No były. Ale może kolega mówi tak jak Wiadomości, także uznali materiał TVN za "atak" na rząd :) Jak widać celna krytyka to jest atak w dzisiejszych czasach heh

 

P.s Na marginesie słowo "atak" kojarzy mi się z wojną. Może co niektóre Panie i Panowie myślą że są na wojnie? Bo tak ostatnio zaczyna wyglądać ;)

Edytowane przez dvbtowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wislok, czyli po Twojemu będzie to "atak" na Kajdanowicza, prawda?
A to tylko takie żarciki Ziemkeiwcza, tradycyjnie niskich lotów,. Mazurek jednak lepszy :D  Co jak co, ale Ziemkeiwcz to znawca rzetelnego dziennikarstwa i parskania śmiechem przy okazji błyskotliwej publicystyki, szczególnie o gwałtach nietrzeźwych pań... Sorry, nie mój klimat intelektualny.

 

Tak swoją drogą. Zanim Ziemkeiwcz zacznie wytykać błędy/braki innym, niech zacznie powalczyć o rzetelne informowanie w TVP, z którą współpracuje. o ale ważne, że "piniądz się zgadza" i jest fejm na Twitterach.

 

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ziemkiewicz jest osobą, która na antenie TVP skrytykowała fakt,że Jarosław Kaczyński odwiedził 10 Kwietnia cmentarze. Zdaje się poniedziałkowe "wTylewizji" . Więc przykro mi Panowie,ale kula w płot. Wielokrotnie negatywnie oceniał "Wiadomości ",ale on nie ma nic wspólnego z tym programem informacyjnym , jest uczciwy wobec swoich czytelników i widzów.  Mnie słowa, które wyrywasz z kontekstu @muza_tv nie szokują, jak widać nie macie innych argumentów tylko jazda jednym cytatem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój drogi, ale wyjdźmy od tego, że zdanie Ziemkiewcza jest tutaj najmniej ważne. Jeśli mogę coś polecić, to serio nie ma się czym podniecać, że ktoś tam napisał coś. Żyjemy w dziwnych czasach, że czyjś tweet ma o czymś świadczyć. Ma coś przekonywać. Zawsze jednak warto wziąć udział a akcji "włącz myślenie" i myśleć po swojemu, bez szukania potwierdzenia u innych. Liczą się fakty, a nie opinie czy komuś się podoba czy nie :)

 

Ale to już temat na inną dyskusję. Jedno jest pewne... akurat Ziemkiewcz nie jest autorytetem jeśli chodzi o dziennikarską etykietę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pani Kolenda w dzisiejszym wieczornym wydaniu "Faktów TVN"  dopuściła się nierzetelności dziennikarskiej. Stwierdziła w swoim materiale,że przyjęcie ustawy dotyczącej wyborów korespondencyjnych możliwe najwcześniej 6 maja. Przecież nikt nie każe przetrzymywać tej ustawy 30 dni w Senacie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co traktować widzów jako bezmyślnych i powtarzać informacje, które padały we wcześniejszych materiałach? Wystarczy już, że telewizja "publiczna" pokazuje dzień po dniu prawie identyczne materiały w razie gdyby widz przegapił lub nie zrozumiał. Czasami warto po prostu włączyć myślenie, a jeśli jest z tym problem, to pewna inna telewizja zapewni zapętlanie pewnych informacji w nieskończoność.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby Senat wcześniej zajął się tą ustawą to Sejm RP mógł się zająć wcześniej , Kolenda podaje fake newsa i tyle. Sama TVN wielokrotnie powiela i mówi o tych samych sprawach, oglądamy fakty i nie wciskaj tu zwyczajnego kitu. Wczoraj mówili o  Ziobrze i dzisiaj też w kontekście DPS. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z nudów, czy to perwersyjny masochizm żeby oglądać coś na siłę i wyszukiwać jakieś bzdety?, tak jakbym zaczął oglądać Romantica Tv czy jak to tam się zwie i spamował wątek jakie bzdety puszczają:), nic tylko "pozazdrościć" braku ciekawszych zajęć w życiu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, wislok napisał:

Kolenda podaje fake newsa i tyle.

Aleś sobie przykład na fake newsa znalazł :) Aż sobie to na boku gdzieś zanotuję i będę swoim dzieciom jak dorosną opowiadał ?

 

Ci drudzy za to podają że Senat celowo blokuję projekt ustawy. Jak dla mnie to tu jest fake news.

Edytowane przez dvbtowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.04.2020 o 18:14, wislok napisał:

No i kto tu manipuluje, nie stwierdziłem,że takowych rozmów nie ma , bo są np. Olejnik, napisałem tylko o swoim ostatnim doświadczeniu - troszkę lodu na głowę .Choć wolałbym w ogóle nie znajdować takowych wywiadów, gdzie ktokolwiek odpytywany nie ma trudnych pytań . Dla mnie wzorem dla wszystkich dziennikarzy w Polsce winien być Robert Mazurek , który nikomu nie odpuszcza.  Nie napisałem,że działa na zlecenie USA - twoja insynuacja, a że mają dobre relacje z Ambasador USA to żadna tajemnica poliszynela. 

 

Oczywiście jak o tym wspomniałem to się podniósł krzyk, o czym piszę.  No to proszę. Pani Ambasador staje w obronie Faktów TVN. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...