Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Na pewno plusem jest emisja w głównym TVN'ie choć w moim odczuciu takowa powinna być wcześniej i być na stałe. Myślę że nawet transmisje z TVN24 (m.in drugiej części "Wstajesz i wiesz") powinny być także w TVN7 i TTV.

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Frazes napisał:

Te wszystkie zmiany są raczej zrozumiałe, ale nie rozumiem czemu idą na łatwiznę i w TVN24 BiS kopiują sygnał TVN24???

 

Powinni według mnie zostawić chociaż osobny pasek, z informacjami ze świata, a najlepiej wrócić do profilu ekonomiczno-gospodarczego, bo ten temat staje się znowu bardzo istotny.

Ciekawe czy takie kopiowanie nie łamie warunków koncesji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.03.2020 o 13:52, Frazes napisał:

Te wszystkie zmiany są raczej zrozumiałe, ale nie rozumiem czemu idą na łatwiznę i w TVN24 BiS kopiują sygnał TVN24???

 

Powinni według mnie zostawić chociaż osobny pasek, z informacjami ze świata, a najlepiej wrócić do profilu ekonomiczno-gospodarczego, bo ten temat staje się znowu bardzo istotny.

Odsyłają większość dziennikarzy do pracy zdalnej z domu i większość bloków tematycznych w BIS nie ma kto prowadzić w studiu. Są równocześnie przygotowani do natychmiastowej transmisji konferencji rządu na dwóch kanałach.

Rzeczywiście, w tym trudnym czasie mogliby dać więcej okienek TVN24 w swoich kanałach naziemnych. Aby ludzie nie spanikowali do reszty w TVN i w TVN7 powinni dawać więcej filmów komediowych niż dramatów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Rzeczywiście, w tym trudnym czasie mogliby dać więcej okienek TVN24 w swoich kanałach naziemnych. Aby ludzie nie spanikowali do reszty w TVN i w TVN7 powinni dawać więcej filmów komediowych niż dramatów.

No to albo albo :D.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy wpadną w końcu na pomysł wstawienia w miejscu jednego z naziemnych kanałów (najlepszy do tego byłby według mnie TVN7) pełnej reemisji TVN24???

 

Dobrze, że wprowadzili reemisję części Wstajesz I Wiesz i Faktów Po Południu w TVN, ale w tej sytuacji powinni się zdecydować na pełną reemisję.

 

Po pierwsze to jest o wiele poważniejsza sytuacja, niż nawet zamach na World Trade Center, bo dotyczy całego świata, więc taka reemisja się ludziom, jak to mówią należy, a po drugie mieliby okazję przetestować popularność TVN24 w telewizji naziemnej i zrobić konkurencję dla TVP Info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Frazes napisał:

Ciekawe czy wpadną w końcu na pomysł wstawienia w miejscu jednego z naziemnych kanałów (najlepszy do tego byłby według mnie TVN7) pełnej reemisji TVN24???

Nawet jakby wpadli, to tego nie zrobią ze względu finansowych. Jak kiedyś @STARS.TV, TVN 24 jest jednym z najdroższych kanałów, jeśli chodzi o opłaty nadawca-operator. Za dużo mieliby do stracenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Frazes napisał:

Ciekawe czy wpadną w końcu na pomysł wstawienia w miejscu jednego z naziemnych kanałów (najlepszy do tego byłby według mnie TVN7) pełnej reemisji TVN24???

Raczej podmiana np. TVN7 czy TTV na TVN24 nie wchodzi w grę, raz przez umowy z operatorami sat i kablowymi, a dwa przez koncesje KRRiT. Nie wiem jak w przypadku gdyby np. TVN7 czy TTV nadawało po prostu retransmisję kanału TVN24 na swojej antenie, bez podmieniania kanałow. Raczej też do końca nie przeszłoby to ze względu na warunki koncesji TVN7 czy TTV.

 

Jeśli już to raczej myślę że w zależności od sytuacji, mogą po prostu zwiększyć ilość już obecnego pasma TVN24 w głównym TVN o np. jakieś dodatkowe pasmo popołudniowe.

Edytowane przez diabeu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podmiana odpada. Tylko rebranding, na nowy kanał z pod marki TVN 24, aczkolwiek o ile w przypadku TTV miałoby to jakieś uzasadnienie biznesowe, to w przypadku TVN 7 byłaby to totalna głupota. Zresztą pomysł z  umieszczeniem TVN 24 w darmowym DVB-T by nie przeszedł, ponieważ ten kanał tego nie potrzebuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, wuzel napisał:

Jeżeli miało by się pojawić okno to prędzej w TTV, kanał ogólnospołeczny,  ale TVN 24 ma serwis Go, co z osobami które opłaciły dostęp do kanału ?

Płaciłyby dalej, bo Polska na tle innych krajów europejskich nie potrafi mieć szerokiego dostępu do transmisji na żywo komercyjnych kanałów informacyjnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko czy taka podmiana ma sens? TVN24 w weekend było jedną z najchętniej oglądanych stacji w Polsce i do tego nie potrzebowała zasięgu naziemnego. Poza tym - są widzowie, którzy chcą oglądać coś innego niż newsy o koronawirusie 24/7. Sytuacja jest jaka jest, ale nie można zabierać widzom rozrywki, nawet jeśli to jest milionowa powtórka "Brzyduli". ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogladalność TVN24 będzie spadać, bo temat się w końcu "przeje".

A rzeczowe i ważne informacje to starczy jak sobie każdy zobaczy dwa razy dziennie w regularnym serwisie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, luka96 napisał:

Akurat podmiana TVN7 na TVN24 byłaby technicznie możliwa, bo TVN7 nie dostał tego miejsca w konkursie, to raz, a 2, że TVN7 nie jest objęte ustawą must carry, tylko czy to jest w ogóle opłacalne? Mam wątpliwości.

Technicznie to wszystko jest możliwe, ale zgodę na jakiekolwiek zmiany musiałaby wydać KRRiT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już pal licho tę KRRiT. Ale dla samego TVN nie byłoby to opłacalne. Gdyby TVN24 znalazło się w DVB-T to musieliby renegocjować umowy z nadawcami sat i kablowymi na ten kanał. Zapewne o wiele bardziej opłaca im się mieć konkretną kwotę od "gniazdka" niż TVN24 w DVB-T. Zwłaszcza że kanał stricte informacyjny nie gwarantuje przez cały czas wysokiej oglądalności.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...