Jump to content

Recommended Posts

Są gorsi, których nie da się słuchać, np. pan starszy w materiałach wideo Rzeczpospolitej.

Katarzyna Kolenda-Zaleska prowadziła dzisiejsze wydanie ''Loży prasowej''.

Posted (edited)

Jak napisałem:

nadal poszukuję źródła sygnału TVN24 :) dla jednego telewizora z wbudowanym modułem DVB-S oraz internetem.

Oferta Canal + / NC+ z pakietem Start+:

już nie jest w ogóle dla mnie atrakcyjna pod wzgledem ceny. Swojego czasu była telewiz..da itp

Edited by montermonter

Posted (edited)

Dzięki ciekawa opcja !

30 dni - 30 pln (promo 10 pln ) / 365 dni - 300 pln (promo 100 pln)

Wynalazłem jeszcze mniej korzystne cenowo opcje, być może jakieś starsze oferty:

https://tvn24.pl/wideo/na-zywo

90 dni - 82,90 pln / 30 dni - 29,90 pln / tydzień - 7,90 pln

Muszę jeszcze tylko dopytać ile średnio GB potrzeba do obejrzenia 1 godziny programu.

Gdyby tak jeszcze podzielić się z kimś... :)

Oczywiście pojawiły się schody, całkiem nie stary wszystko mający telewizor nie ma możliwości oficialnej instalacji Player-a, a przeglądarka nie potrafi otworzyć strony:

http://player.pl/

Edited by montermonter

Dziś o 22:00 specjalne, dwugodzinne wydanie "Szkła kontaktowego" z gośćmi specjalnymi i publicznością. Okazją jest 15-lecie programu, które przypada dokładnie jutro.

Urodzinowe "Szkła"  przy okrągłych rocznicach zawsze były w piątki najbliższe dacie 25 stycznia.

TVN24 to potrafi rozbawić. Włączyłem na chwilę, bo staram się nie oglądać stacji informacyjnych. I pan prowadzący rzucił tekst: A teraz nasz tradycyjny, telewizyjny przegląd wydarzeń kulturalnych. Bo tradycje warto kultywować. I zaczynają nawijać o dziewczynie, która śpiewa piosenkę do najnowszego Bonda. Jaka stacja, taka kultura. :D

• Confused 1

Nikt nie wspomniał, że mamy nową prowadzącą newsroomu w Poranku - Joanna Dunikowska - Paź. :)

Nie wspomnę tego jak dzisiaj czaruje Justyna Kosela. Będą z dzisiejszego poranka piękne kadry. ;)😁

• Haha 1
  • Confused 1

Czy pokazywanie w nieskończoność przez stacje informacyjne F*CKA Lichockiej bez rozmazywania kadru nie powinno podlegać karze przez KRRiTV? Chyba napiszę skargę. 😉

Bo jak puszczają taśmy prawdy i pojawiają się wulgaryzmy, to wypikują dane słowo. A z tym palcem nie robią nic.

Wczoraj zamiast "Kawy na ławę" była "Ława polityków".

Było tak z racji wyjazdu na ferie Konrada Piaseckiego, zastępował go Grzegorz Kajdanowicz, za tydzień wróci "Kawa na ławę".

Ta reporterka TVN24 która teraz jest we Włoszech to pojechała tam specjalnie czy już tam była?

Pojechała wcześniej na urlop

W dniu 24.11.2019 o 20:29, Ipo napisał:

Zapewne nie mają licencji na fragmenty. Ma je (jeśli w ogóle) Eurosport, a nie całe Discovery. Prawa może mieć na przykład TVP na terenie Polski.

Dziwna logika. Jak ma Eurosport to ma całe Discovery. po to są właścicielem. Jak mam samochód i pozwalam CI nim jeźdźić to nadal jestem właścicielem.

Swoją drogą do kiedy tvn24 ma koncesje na nadawanie?

Obecna koncesja nr 474/2011-T obowiązuje do 15 marca 2021 roku. Także póki co mają jeszcze spokój, jeśli chodzi o pewne przytyki ze strony obecnego obozu rządzących.

• Upvote 1

20 godzin temu, Kurgan napisał:

Jak ma Eurosport to ma całe Discovery. po to są właścicielem.

Kiedy Eurosport sprzedawał prawa do skoków TVP to chyba TVN nie był jeszcze pod skrzydłami Discovery. Mogli sprzedać prawa łącznie z tymi które pozwalają pokazywać urywki w stacjach informacyjnych. Eurosportowi nie były one do niczego wtedy potrzebne. I dlatego teraz TVN24 pokazuje tylko zdjęcia bo musieliby zapłacić TVP. Do kiedy TVP ma skoki odkupione od Eurosportu? Kiedy jakiś następny przetarg?

@G2000 Następny przetarg będzie na lata 2021-2026, w tym wypadku będzie to kompletnie nowa umowa, obecna dawała Eurosportowi prawa na lata 2015-2021, które odsprzedawali TVP dwa razy na trzy lata.

Przy okazji Debaty Faktów. Kampania 2020 wprowadzono kolejny, drobny element grafiki ekranowej.

fGfhLMg.jpg

Patrząc na to jak telewizje informacyjne zawalają ekran różnymi scrollami, banerami, tickerami, paskami, to wydaje mi się, że ciekawszym i bardziej elastycznym rozwiązaniem byłby format, który stosował kiedyś Bloomberg Television.

PS. Urocza, młoda dama po prawej w tle.

Kamery są i teraz kwestia kiedy wykorzystają ich potencjał  ???

• Upvote 1