Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 9.10.2019 o 22:55, Emil.1603 napisał:

Za to pani Olejnik powinna już pójść na emeryturę lub do jakiegoś luźniejszego programu. Podczas debaty przy niektórych momentach było widać, że albo przemęczona albo już wypalona.

 

Gdyby się nie czuła na siłach to by nie wzięła udziału w roli prowadzącej debaty.

Nic na siłę. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakty wyborcze, czyli kolejna odmiana Faktów. Okazjonalna, ale jednak.

 

XP97aSa.jpg

 

TVN 24 chyba nie do końca się przygotował technicznie do wieczoru wyborczego. W wirtualnym studiu sejmowym czy wstępnej pogadanki Piaseckiego przed exit poll korzystali z normalnych mikrofonów, jakby zabrakło im mikroportów lub nie działały. Natomiast podczas Faktów wyborczych zgasło światło nad prowadzającą i później zabrakło dźwięku. Z dźwiękiem też wcześniej był jakiś problem. Natomiast sama oprawa graficzna i muzyczna Czasu decyzji była w moim odczuciu najlepsza spośród trzech telewizji.

 

0WTi8wv.jpg

 

 

 

PS. Znalazła się też nawet podkładka ze starym motywem graficznym TVN ?

 

DOCif76.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To gasnące światło to ogólnie niezła metafora nadzei, które były z wyborami wiązane... ;).

Poświeciłem 5 minut wieczorowi wyborczemu TVN 24 i 5 minut temu w Polsacie News.

Więcej nie było sensu tego oglądać, wszystkie informacje i wypowiedzi są szybciej w Internecie na byle relacji live w portalach typu gazeta czy wp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.10.2019 o 14:30, bugmenot napisał:

To gasnące światło to ogólnie niezła metafora nadzei, które były z wyborami wiązane... ;).

Ja akurat byłem w "gościach" u rodziny i całkiem śmieszna sytuacja z tego wynikła, gdy ktoś przełączył na TVN24 w momencie, gdy Wernerowa siedziała w tym półmroku w absolutnej ciszy ktoś z domowników krzyknął: Zobaczcie jaka żałoba na TVN. Minuta ciszy i jeszcze światło zgasili xD

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
23 godziny temu, G2000 napisał:

Dlaczego na TVN24 nie ma materiałów filmowych ze skoków skoro TVN i Eurosport to teraz jedna firma? Od lat mówiąc o skokach pokazują zdjęcia.

Zapewne nie mają licencji na fragmenty. Ma je (jeśli w ogóle) Eurosport, a nie całe Discovery. Prawa może mieć na przykład TVP na terenie Polski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Jak napisałem:

nadal poszukuję źródła sygnału TVN24 :) dla jednego telewizora z wbudowanym modułem DVB-S oraz internetem.

Oferta Canal + / NC+ z pakietem Start+:

już nie jest w ogóle dla mnie atrakcyjna pod wzgledem ceny. Swojego czasu była telewiz..da itp

Edytowane przez montermonter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ciekawa opcja !

30 dni - 30 pln (promo 10 pln ) / 365 dni - 300 pln (promo 100 pln)

 

Wynalazłem jeszcze mniej korzystne cenowo opcje, być może jakieś starsze oferty:

https://tvn24.pl/wideo/na-zywo

90 dni - 82,90 pln / 30 dni - 29,90 pln / tydzień - 7,90 pln

 

Muszę jeszcze tylko dopytać ile średnio GB potrzeba do obejrzenia 1 godziny programu.

Gdyby tak jeszcze podzielić się z kimś... :)

 

Oczywiście pojawiły się schody, całkiem nie stary wszystko mający telewizor nie ma możliwości oficialnej instalacji Player-a, a przeglądarka nie potrafi otworzyć strony:

http://player.pl/

Edytowane przez montermonter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

TVN24 to potrafi rozbawić. Włączyłem na chwilę, bo staram się nie oglądać stacji informacyjnych. I pan prowadzący rzucił tekst: A teraz nasz tradycyjny, telewizyjny przegląd wydarzeń kulturalnych. Bo tradycje warto kultywować. I zaczynają nawijać o dziewczynie, która śpiewa piosenkę do najnowszego Bonda. Jaka stacja, taka kultura. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...