Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro tyle pisze się o TVP INFO to tu fragment będący kwintesencją TVN24, gdzie przemilcza się całkowicie sprawy niewygodne dla opozycji. Jak moderacja będzie chciała mnie za to zbanować to ich sprawa. Chodzi mi tylko o pokazanie,że TVN24 wcale nie jest lepszy 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, STARS.TV napisał:

Właściciele musieliby na głowę upaść i to 3 razy aby się takiej kury pozbyć. 

 

Czyli wniosek z tego taki, że właściciel Polsatu upadł na głowę, że daje Polsat News do telewizji naziemnej ????

 

Wydaje mi się, że tu też jest jakiś plan, który przyniesie Polsatowi zyski i myślę, że Polsat News nie zniknie z telewizji naziemnej tak szybko, a raczej będzie rozszerzał zasięg, bo gdyby plan nie był taki, to by o tej emisji testowej nie pisali na swoim pasku informacyjnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustalmy jedno, porównywanie Polsat News do TVN24 jest całkowicie bez sensu. Zupełnie inna skala biznesu, inne pieniądze. Z tego co wiem to TVN24 ma jedną z najwyższych opłat od gniazdka w Polsce a jest w większości płatnych gniazdek. Do tego bardzo fajna kasa z reklam. I co, wywalamy kasę od gniazdka, wrzucamy miliony w koszty aby być na mux a oglądalność zwiększamy niewiele. Bo stacja info to ścisły format i ma swój sufit w oglądalności, nie będzie jak główny TVN i 3 mln widzów. Więc bez żartów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodajmy, że poranek Polsat News leci na głównym Polsacie. Dodatkowo są jeszcze "Wydarzenia" na obu kanałach o 15:50 i 18:50. Odbiorcy naziemnego TVN muszą zadowolić się tylko "Faktami" o 19:00. 

 

TVN24 jest produktem luksusowym. Nie po to tworzyli aplikację TVN24 GO, gdzie macie dostęp do streamu internetowego za 30 zł na 30 dni (aktualnie w promocyjnej cenie 10 zł), aby na tym nie zarabiać. Jak ktoś uważa, że za drogo może na otarcie łez posłuchać bezpłatnego przekazu audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, swordfish napisał:

TVN24 jest produktem luksusowym.

Co jest luksusowego w informacjach ? Patrząc na 3 kanały informacyjne w każdym jest studio ,dziennikarz. Jedynie te stacje różnią się narracją i to tylko dotyczącą polityki. Czyli to jest ten luksus ? To tak jak by powiedzieć ,że TVP HD jest stacją komercyjną a nawet premium a są tam nadawane same powtórki z głównych anten.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat News do tego cały czas utrzymuje się na tym swoim jednym procencie. Jesienne zmiany miały to jakoś zmienić - nie zmieniły. Zmiana narracji na bliżej przyjazną PiS-owi również nic nie zmieniła. Do tego teraz odkodowanie sygnału jako kolejna próba i całkiem przypadkowo odbywa się to ponownie przy okazji wyborów.

 

Plus to co pisze @STARS.TV. TVN nigdy nie puści TVN 24 w niekodowanym sygnale w jakiejkolwiek formie. A każde kolejne dywagacje na ten temat są coraz bardziej śmieszne. Ostatnio też nadawca uruchomił płatne TVN 24 GO. Co samo w sobie jest trochę żałosne, ale im to się najwidoczniej wszystko opłaca i po prostu sprzedaje.

 

@swordfish, kiedyś TVN emitował popołudniowe Fakty, ale najwidoczniej to się nie sprzedało. Im wystarcza takie poranne Dzień dobry TVN, w którym też są jakieś newsy.

 

@wislok, TVN jest nadawcą prywatnym i może przekazywać to co im się podoba. A że mają taki zasięg i markę, to już inna sprawa. Nie od dzisiaj wiadomo, że są bardziej liberalni, ale też nie jest tak, że nigdy nie punktowali obecnej opozycji za czasów ich rządów. Natomiast to od TVP powinno się przede wszystkim wymagać rzetelność i stronniczości. A przynajmniej w znacznie mniejszej skali. Wiadomo, że w takim świecie nie jest to możliwe, ale przynajmniej w teorii tak powinno być. To co się dzieje dzisiaj na Woronicza woła o pomstę do nieba. W bardzo nasilonej skali. Wieczne wychwalanie PiS-u, darmowe reklamy TVN-u (ciekawe, że Polsatu w ogóle) punktując ich materiały na swoje tanie sposoby i nagonka na opozycję – czy to w przypadku bezpośredniego konkurenta czy też po prawej stronie (chociaż PiS z prawicą w pewnych aspektach ma niewiele wspólnego) jeśli chodzi o Konfederację wmawiając kolejny raz rzekome rosyjskie powiązania. I już nawet nie chodzi o to kto jest za którą stroną, bo z pewnością nie wszyscy widzowie Wiadomości i TVP INFO są tak tępi, aby łykać byle pıerdolę jaką puszczają.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Emil.1603 napisał:

Polsat News do tego cały czas utrzymuje się na tym swoim jednym procencie. Jesienne zmiany miały to jakoś zmienić - nie zmieniły. Zmiana narracji na bliżej przyjazną PiS-owi również nic nie zmieniła. Do tego teraz odkodowanie sygnału jako kolejna próba i całkiem przypadkowo odbywa się to ponownie przy okazji wyborów.

 

Mi się podoba Polsat News, jeśli chodzi o realizację, bo ciągle wygląda tak, jak wyglądał TVN24 około 10 lat temu, tzn. nie ma aż tyle, albo w ogóle wirtualnej scenografii (jakieś związki zawodowe scenografów telewizyjnych powinny protestować, bo chyba TVN24 nie zatrudnia ich wielu, za to związki zawodowe grafików i animatorów telewizyjnych są na pewno z TVN24 zadowolone ? ) i wszystko jest bardziej naturalne, "swojskie", a z drugiej strony trzeba docenić pracę dziennikarzy TVN24, bo odnalezienie się w tych zielonych pokojach na pewno proste nie jest (tej wirtualnej scenografii według mnie jest w TVN24 przesyt) ? .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVN24 jest produktem premium, gdyż to jedna z najdroższych stacji w utrzymaniu w kraju. Helikoptery, kamery HD, studio wirtualne, korespondenci zagraniczni, prowadzący, reporterzy regionalni, wozy transmisyjne, osoby od researchy informacji, graficy komputerowi, technicy, dźwiękowcy, charakteryzacja, kostiumy itd. Kamery chodzą same, ale ktoś musi nimi sterować z reżyserki. Sprzęt co jakiś czas muszą wymieniać (amortyzacja). Tego nie da się zrobić za parę groszy, nawet jeśli cała ekipa byłaby zatrudniona na umowach śmieciowych. A wiemy, że nie są. Stawki głównych gwiazd oscylują koło kwot 8-10 tys. zł netto. Pozostali pewnie w okolicach 4 tys. zł netto. 

Nie chcę nawet zgadywać jaki jest koszt produkcji dziennie TVN24.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złamanego grosza bym nie dał nie za propagandę,ale za niszczenie ludzi, brak jakichkolwiek hamulców, tego co zrobiono Radwańskiej nigdy im nie wybaczę. Do takiej podłości TVP nigdy się nie posunęła wobec jakiegokolwiek sportowca . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, wislok napisał:

Skoro tyle pisze się o TVP INFO to tu fragment będący kwintesencją TVN24, gdzie przemilcza się całkowicie sprawy niewygodne dla opozycji. Jak moderacja będzie chciała mnie za to zbanować to ich sprawa. Chodzi mi tylko o pokazanie,że TVN24 wcale nie jest lepszy 

 

Naprawdę starasz się porównywać jakiś Profil opozycji na FB czy zachowanie pewnej lekko szurniętej kobiety z aferą, w której szef NIK, ważna osoba w partii rządzącej, miała kontakty z gangsterami, prowadziła w swojej kamienicy pokój schadzek oraz prawdopodobnie kłamała w swoich oświadczeniach majątkowych? Naprawdę? Powinniśmy podziękować TVN24, że się o tym dowiedzieliśmy.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Ten profil słynie z kłamstw i manipulacji,a okazuje się,  że ten hejterski profil założyła osoba związana z PO. Nie może być tak,że mówimy o Piebiaku,ale już o Brejzie czy Soku z Buraka nie. To jest wybiórczość. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że mam dostęp do TVN 24 i TVP INFO to wolę pooglądać Expres na TTV.

Na TVN 24 lub TVP INFO przełączam jak wydarzy się jakaś ważna rzecz lub katastrofa.

Pooglądam przez kwadrans i mi wystarczy.

Kanał informacyjny dla mnie to mix. wiadomości z kraju i ze świata, sport, pogoda, trochę ekonomii, jakieś wzmianki giełd światowych i GPW.

A przez weekend mogą puszczać jakieś programy dokumentalne. Coś na wzór niemieckiego kanału n-tv lub welt (dawniej N24).

 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj na pewno wzorem Polsatu powinny być okienka na na głównej antenie - na przykład od 5:55 do 7:30 podczas "Wstajesz i wiesz" w TVN czy podczas "Teleserwisu" na antenie Siódemki. Nieodowanie satelitarnie powinno być jeżeli stacja niekoduje naziemnie a skoro nie ma tam 24-ki to nie ma o czym mówić. Jedno co jest pewne to uproszczenie odbioru w internecie bo tu niepotrzebnie robią z siebie stacje premium którą to nie są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, wislok napisał:

Złamanego grosza bym nie dał nie za propagandę,ale za niszczenie ludzi, brak jakichkolwiek hamulców, tego co zrobiono Radwańskiej nigdy im nie wybaczę. Do takiej podłości TVP nigdy się nie posunęła wobec jakiegokolwiek sportowca . 

A za propagandę TVP płacisz w formie abonamentu RTV? ;)

  • Popieram 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, SatExpert napisał:

Błękitnego24 i jego siostry - Błękitnej24 to od lat już nie ma - oba zostały (niestety) zastąpione głupimi dronami... :/

Gwoli ścisłości - Błękitny był tylko wynajmowany przez nich, Błękitna z kolei była ich własnością. Tylko przez krótki czas korzystali z dwóch helikopterów.

Obecnie nie korzystają z helikoptera, ponieważ ich maszyna uległa wypadkowi - gdyby nie on to pewnie dalej by korzystali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Emil.1603 napisał:

A za propagandę TVP płacisz w formie abonamentu RTV? ;)

Nie płacę, bo jestem ustawowo zwolniony. Gdybym musiał to bym płacił, bo prawa należy przestrzegać. Inna sprawa,że TVP jak ktoś przytomnie zauważył nie tylko informacje,ale sport , kultura itd. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...