Jump to content

Recommended Posts

Chaos jest tak bardzo widoczny, szczególnie że z poziomu dekodera zwykły Kowalski tylko przełącza i ogląda te kanały, a nie zajmuje się tym czy TVN 24 HD i TVN 24 BiS HD są nadawane z jednakowego transpondera czy może z trzech innych. Ach, no i jeszcze jedno – na transponderach nc+ nie ma żadnego kanału ze ścisłej Grupy TVN ;)

Nie wiem, ale wiem że dziś "Ranking Mazura" poszedł się... :/

I bardzo dobrze! Ten program jest – łagodnie mówiąc – żenujący… 🤦‍♂️

Do tego jeszcze chyba robiony najmniejszym kosztem spośród wszystkich, w tym tych z greenscreenu. Najbardziej rozwalają mnie te idiotyczne zdjęcia ilustracyjne. Jakby producenci mieli jakiś problem ze znalezieniem odpowiednich materiałów pod wybraną historyjkę 🤷‍♂️

• Confused 2

Godzinę temu, SatExpert napisał:

Nie wiem, ale wiem że dziś "Ranking Mazura" poszedł się... :/

Raczej to będzie przerwa wakacyjna, chyba że jutro "Ranking Mazura" zostanie wyemitowany o godzinie 18:15.

W EPG był wpisany ranking. :)

Godzinę temu, Emil.1603 napisał:

I bardzo dobrze! Ten program jest – łagodnie mówiąc – żenujący… 🤦‍♂️

Do tego jeszcze chyba robiony najmniejszym kosztem spośród wszystkich, w tym tych z greenscreenu. Najbardziej rozwalają mnie te idiotyczne zdjęcia ilustracyjne. Jakby producenci mieli jakiś problem ze znalezieniem odpowiednich materiałów pod wybraną historyjkę 🤷‍♂️

Ale chociaż pośmiać się można z absurdów naszego kochanego kraju. :P

Belka "Najnowsze zdjęcia" to nowość, wcześniej jej nie było. A co do "Rankingu Mazura", to dzisiaj go z oczywistych względów nie było, natomiast urlop bym przewidywał najprędzej po 14 lipca, bo wtedy jest ostatni dzień takiej "niewakacyjnej" ramówki, a potem wchodzi już ta urlopowa, gdzie jest więcej serwisów, "Ława polityków" i brak "Kropki nad i", więc całkiem możliwe że program Mazura też pójdzie na urlop. Czasem to oglądam, tak na rozluźnienie to jest całkiem niezłe.

• Thanks 1

A czy czasem ''Ranking Mazura'' nie ma wakacyjnej przerwy? W zeszłym roku ten program leciał przez cały lipiec i sierpień.

''Ranking Mazura'' też lubie oglądać, przypomina mi ''Top Wtop'' Polsat News.

• Upvote 1

19 godzin temu, kolos22 napisał:

Raczej to będzie przerwa wakacyjna, chyba że jutro "Ranking Mazura" zostanie wyemitowany o godzinie 18:15.

Dzisiaj rano szła zapowiedź, program o 18:15.

Tuż przed dzisiejszym wydaniem "Kawy na ławę" wyemitowano ogłoszenie płatne, były to przeprosiny wystosowane przez europosła Krzysztofa Hetmana dla Andrzeja Kryże za to, że w jednym z lutowych wydań tego programu Hetman sugerował, iż Kryże był tajnym współpracownikiem SB.

Wczoraj były konferencje SLD oraz PSL informujące o tym jak pójdą do wyborów, i za każdym razem TVN 24 nie pokazywało ich do końca. W pewnym momencie pytań od dziennikarzy po prostu przerwali i wrócili do studia. Trochę nieładnie.

• Confused 1
  • Sad 1

A zaznaczyli, że dalsza część do obejrzenia w aplikacji TVN 24 GO? Na kanałach TVN 24 GO 1 i TVN 24 GO 2 dają w całości konferencje wszystkich głównych ugrupowań, łącznie z PiSem. W ten sposób chcą zachęcić do płacenia za ich serwis.

Pierwsze słyszę, pierwsze czytam o takim czymś O.o

W tym przypadku nie było niczego takiego. Po prostu przerwali i jechali dalej z tematem.

22 godziny temu, swordfish napisał:

A zaznaczyli, że dalsza część do obejrzenia w aplikacji TVN 24 GO? Na kanałach TVN 24 GO 1 i TVN 24 GO 2 dają w całości konferencje wszystkich głównych ugrupowań, łącznie z PiSem. W ten sposób chcą zachęcić do płacenia za ich serwis.

Swoją drogą, odkąd jest to TVN24 GO to przestali też wrzucać nowe odcinki programów typu "Kropka nad i" czy "Rozmowa Piaseckiego" do sieci, znacząco ograniczając im zasięg. Teraz albo oglądaj w TV albo płać dodatkowo za coś, za co w sumie i tak już zapłaciłeś, bo TVN24 przecież nie jest darmowy. Z perspektywy gościa takiego programu to też trochę słabe, bo nie może później wrzucić linka na swoje profile i dotrzeć z tym do potencjalnych zainteresowanych.

W ten sposób przestałem oglądać jakiekolwiek programy TVN24.
¯\_(ツ)_/¯

Aktualna cena za TVN 24 GO wynosi 100 zł na rok. Wychodzi 8,33 zł za miesiąc. Przy okazji wspierasz swoją ulubioną telewizję informacyjną, jeśli jesteś tvnomaniakiem.

Do 7 dni możesz oglądać wszystkie powtórki i masz konferencje w całości, łącznie z ustawianiem mikrofonów przed rozpoczęciem i do ostatniego pytania na koniec.

Ja takim fanatykiem nie jestem i mam całą masę innych kanałów informacyjnych za darmo w sieci. Na YouTubie jest pełno streamów -  np. Sky News, abc news, Bloomberg, France24, RT. 

Trochę dziwne bo do niedawna telewizje były przeciwne systemowi a la carte,czyli płacę za kanały które oglądam na satelicie a tu TVN wychodzi przed szereg.Na razie w internecie. No i drogo liczy sobie za jeden kanał.

Dają dwa kanały, a właściwie 4 -> TVN 24, TVN 24 BIS, TVN 24 GO 1, TVN 24 GO 2

Plus Timeshift

Ta cena 100 zł jest jeszcze promocją. Standardowa cena wynosi 300 zł za rok.

• Confused 1

Mam wrażenie, że TVN niespecjalnie też się stara, aby wypromować tą swoją nową usługę.

Poza CNN czy FOX NEWS w USA czy Sky News w Australii, to nie przypominam sobie innego kraju, w którym nadawca telewizji informacyjnej oferował płatny dostęp do transmisji na żywo czy własnych produkcji. W przypadku USA, to jeszcze można zrozumieć, bo to dość spory rynek, ale Polska? Na pewno zdecydowanie za późno z takim czymś weszli.

Cały świat swoje kanały informacyjne za darmo na satelitę i w neta puszcza a Tvn chce kasę....typowo polskie.

wczoraj, w jednym z wydań "Szkła Kontaktowego", dwaj prowadzący program mówili coś na temat "osiągnięcia wieku pełnoletniego" w pierwszej stacji informacyjnej w Polsce. kanał TVN24 osiągnął 18. rok dla widowni, a w aplikacji TVN24 GO, mogliby zachwycić się taką drobną wieścią. jest jedynym źródłem informacji również we współpracy z Gazetą Wyborczą. a poza tym, ten kanał ma już 18 lat na antenie, przebije konkurencję, odkąd powstały koncepcje dotyczące takich kanałów jak TVP Info, Polsat News czy Superstacja. a teraz, przełamie z dnia na dzień monopol dotyczący rozsiewania tak zwanych "fałszywych wiadomości". w dzisiejszych czasach, takich "prawdomównych wiadomości" się nie przekaże.

Z tego co napisałeś to zrozumiałem że TVN24 kończy 18 lat... a resztę to tak nie bardzo zrozumiałem 😀.

• Upvote 1

Dziwna sprawa. Przebywam w sanatorium. Tam mam TV z kanałami z TV naziemnej(MUX-3) i śnieżący TVN24. Nie wiem jak to możliwe,że łapany jest sygnał to raz kanału z satelity i jak to możliwe,że odbiera się kanał, który winien być zakodowany. To jedyny kanał , nie ma żadnych innych , więc to nie jest,że w sanatorium dostajemy dostęp do płatnej oferty.

Nie ma tam kablówki na łączach.Widziałem taką sytuację kiedyś z HBO,działał opłacony pakiet i zaśnieżone HBO.

Za to ja pamiętam, że gdy leżałem 5 lat temu w szpitalu na oddziale, to w telewizji w szpitalu poza DVB-T były płatne kanały Minimini + i Teletoon +, ale w dobrej jakości, także... nie wiem, skąd się one wzięły. Może to było DVB-C? Nie wiem, nie mam pojęcia, więc mogła wystąpić sytuacja podobna jak z TVN 24.