Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

22 godziny temu, swordfish napisał:

A zaznaczyli, że dalsza część do obejrzenia w aplikacji TVN 24 GO? Na kanałach TVN 24 GO 1 i TVN 24 GO 2 dają w całości konferencje wszystkich głównych ugrupowań, łącznie z PiSem. W ten sposób chcą zachęcić do płacenia za ich serwis.


Swoją drogą, odkąd jest to TVN24 GO to przestali też wrzucać nowe odcinki programów typu "Kropka nad i" czy "Rozmowa Piaseckiego" do sieci, znacząco ograniczając im zasięg. Teraz albo oglądaj w TV albo płać dodatkowo za coś, za co w sumie i tak już zapłaciłeś, bo TVN24 przecież nie jest darmowy. Z perspektywy gościa takiego programu to też trochę słabe, bo nie może później wrzucić linka na swoje profile i dotrzeć z tym do potencjalnych zainteresowanych.

W ten sposób przestałem oglądać jakiekolwiek programy TVN24.
¯\_(ツ)_/¯

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualna cena za TVN 24 GO wynosi 100 zł na rok. Wychodzi 8,33 zł za miesiąc. Przy okazji wspierasz swoją ulubioną telewizję informacyjną, jeśli jesteś tvnomaniakiem.

 

Do 7 dni możesz oglądać wszystkie powtórki i masz konferencje w całości, łącznie z ustawianiem mikrofonów przed rozpoczęciem i do ostatniego pytania na koniec.

 

Ja takim fanatykiem nie jestem i mam całą masę innych kanałów informacyjnych za darmo w sieci. Na YouTubie jest pełno streamów -  np. Sky News, abc news, Bloomberg, France24, RT. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że TVN niespecjalnie też się stara, aby wypromować tą swoją nową usługę.

 

Poza CNN czy FOX NEWS w USA czy Sky News w Australii, to nie przypominam sobie innego kraju, w którym nadawca telewizji informacyjnej oferował płatny dostęp do transmisji na żywo czy własnych produkcji. W przypadku USA, to jeszcze można zrozumieć, bo to dość spory rynek, ale Polska? Na pewno zdecydowanie za późno z takim czymś weszli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

wczoraj, w jednym z wydań "Szkła Kontaktowego", dwaj prowadzący program mówili coś na temat "osiągnięcia wieku pełnoletniego" w pierwszej stacji informacyjnej w Polsce. kanał TVN24 osiągnął 18. rok dla widowni, a w aplikacji TVN24 GO, mogliby zachwycić się taką drobną wieścią. jest jedynym źródłem informacji również we współpracy z Gazetą Wyborczą. a poza tym, ten kanał ma już 18 lat na antenie, przebije konkurencję, odkąd powstały koncepcje dotyczące takich kanałów jak TVP Info, Polsat News czy Superstacja. a teraz, przełamie z dnia na dzień monopol dotyczący rozsiewania tak zwanych "fałszywych wiadomości". w dzisiejszych czasach, takich "prawdomównych wiadomości" się nie przekaże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dziwna sprawa. Przebywam w sanatorium. Tam mam TV z kanałami z TV naziemnej(MUX-3) i śnieżący TVN24. Nie wiem jak to możliwe,że łapany jest sygnał to raz kanału z satelity i jak to możliwe,że odbiera się kanał, który winien być zakodowany. To jedyny kanał , nie ma żadnych innych , więc to nie jest,że w sanatorium dostajemy dostęp do płatnej oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za to ja pamiętam, że gdy leżałem 5 lat temu w szpitalu na oddziale, to w telewizji w szpitalu poza DVB-T były płatne kanały Minimini + i Teletoon +, ale w dobrej jakości, także... nie wiem, skąd się one wzięły. Może to było DVB-C? Nie wiem, nie mam pojęcia, więc mogła wystąpić sytuacja podobna jak z TVN 24. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, bez złośliwości - czy TVN24 informuje widzów o awarii oczyszczalni ścieków w Warszawie? Bo od rana co chwila przełączam i cisza. Coś tam na dole na pasku tylko (białym). Polsat News robi relację LIVE, że nie da się nie zauważyć. A tu jak jest? Mam pecha, że nie mogę natrafić? O nawałnicach jest dużo, a o tym?

Edytowane przez jaszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Właśnie sobie przeczytałem artykuł pod poniższym linkiem i w pełni się z nim zgadzam.

 

Wielu teraz, nawet czasem na antenie TVN24 narzeka, że TVP Info ma większy zasięg i moc oddziaływania, a kto bronił w odpowiednim czasie wprowadzić TVN24 do DVB-T???

 

Uważam, że byłby on dużo lepszym wyborem, niż TVN7, ale teraz jest już jakby po herbacie i można kombinować tak jak napisał autor artykułu, tylko na satelicie lub w internecie (najlepiej udostępnić stream za darmo na stronie internetowej i mediach społecznościowych), chociaż w odkodowanie TVN24 nie wierzę, bo zarządzający nim raczej od zawsze mieli w tej sprawie pogląd podobny do tego jaki królował też w TVP przed 2015 rokiem, tzn., że trzeba kodować i nie da się nic z tym zrobić, a obecne władze TVP co by o nich nie myśleć i nie mówić, to nie da się zaprzeczyć, że pokazały, że jednak się da odkodować TVP Info na satelicie, czy wprowadzić TVP Sport do telewizji naziemnej i teraz widać, że w tym samym kierunku idzie Polsat.

 

Jakimś wyjściem dla TVN24 byłoby umieszczenie części programów z jego anteny w głównym TVN, TTV i TVN7, ale to chyba musiałyby się właśnie całkiem zmienić osoby w TVN, które o takich krokach decydują...

 

https://satkurier.pl/news/184233/moze-czas-odkodowac-tvn24-z-satelity.html

Edytowane przez Frazes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...