Skocz do zawartości

felik3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak dużo było psioczenia na nowy logotyp Animal Planet, to teraz jestem ciekawy Waszego zdania na temat poniższych projektów dla Discovery Channel i Discovery HD ;)

 

discoveryqp2.th.jpgthpix.gif discoveryhdwu3.th.jpgthpix.gif

No to powyższe logotypy stają się u nas faktem dokonanym -najpóźniej w marcu. Co ciekawe, nowe logo jest bardziej czytelniejsze i nowocześniejsze niż stare - póki co do mnie to nie trafia - może kwestia czasu i przyzwyczajenia :]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie @RafiX. Wersja HD bardziej do mnie przemawia (ze względu na mocniejszy akcent niebieski, z którym do tej pory kojarzyłem Discovery Channel). Ale to może rzeczywiście tylko kwestia przyzwyczajenia i trzeba na to tylko czasu.

 

Aczkolwiek nowe logo Animal Planet (wbrew wszystkim, którzy tak na nie psioczyli) szybciutko mi się spodobało. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie czy Dogonić Tornado było w HD?

Też nie. I też nad tym ubolewam. Tą serię świetnie obejrzałoby się w HD. Inny przykład to np. Superkometa - po zderzeniu. O ile wiem to także produkowany był ten program w jakości HD, a niestety musiałem to oglądać w kiepskim SD na Discovery Science.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Tymczasem w przyszły wtorek na Discovery HD rusza Dogonić tornado. I wszystko byłoby pięknie gdyby nie to że w Polsce tego programu nie ma w ramówce Discovery HD. Zazwyczaj ramówka DHD w UK i Polsce była identyczna. Jak widać jednak nas karmić będą dalej czoperami i innymi poławiaczami krabów a w UK zaczynają pracować nad poprawą ramówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może po prostu nie uwzględnili tego jeszcze w ramówce, szkoda by było gdyby nie, bo fajnie odgląda sie tornada w HD i z miła checia by to zobaczył...

 

A co do kanałów Discovery to w Polsce pojawił sie nowy kanał spod tego znaku...

Na razie nie nadaje nigdzie w żadnej sieci ale jest szansa na N bo maja najwięcej kanalów Discovery, zreszta w C+ i CP też się może pojawi

 

https://satkurier.pl/news/45893/investig ... -4-8e.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ktoś w ogóle wie co na tym kanale jest?

Programy z amerykańskiej wersji tego kanału:

* Call 911

* Crime Scene University

* Dateline

* Deadly Women

* Deranged

* 48 Hours

* Life of a Crime

* Mega Heist

* Most Evil

* The New Detectives

* Real Interrogations

* Wicked Attraction

* Talk About It

* The FBI Files

* The Shift

* Solved

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość Anonymous

No to wystartował nam nowy kanał Discovery - Investigation Discovery Źródło. Tylko coś go nie widzę jakiś taki przezroczysty. :wink: Tak poważnie ciekawe kiedy pojawi się w jakiejś platformie - na wyłączność :?: i czy ich oferta będzie lepsza od reszty kanałów Discovery, którymi jestem strasznie rozczarowany. Skoro są to kanały Discovery to powinny odkrywać, a nie tuningować czy fixować jakieś złomy. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
I czy ich oferta będzie lepsza od reszty kanałów Discovery, którymi jestem strasznie rozczarowany. Skoro są to kanały Discovery to powinny odkrywać, a nie tuningować czy fixować jakieś złomy. :/

 

W ostatnim czasie w ogóle nie oglądam Discovery. Kiedy pomyślę, że zobaczę po raz 100 Brainiaca, od razu przechodzę w inny sektor listy. :lol2: Widać, że lecą na jakość. Szykuje się kolejny kanał pełen powtórek... Mam nadzieję, że chociaż ciekawych. :)

Tylko coś go nie widzę jakiś taki przezroczysty. :wink:

No właśnie, ciekawe czy logo będzie przezroczyste. :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...