Skocz do zawartości

felik3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Emil.1603

 

Sam daj spokój, bo jak wierzysz bardziej stroie NC+, niż oficjalnej stronie nadawcy, to gratuluję...

Obecny oficjalny logotyp jest na stronie Discovery, który został tam dzisiaj dodany i taki jest właśnie pokazywany w zajawkach na ekranie:

96110034195076670209_thumb.jpg

 

Chyba nie myślisz, że ktoś tworzy oficjalny logotyp po to, żeby go potem nie pokazać czy to na ekranie, czy na stronie. :crazy:

 

Flat design jest biały z dopiskiem HD na dole.

Tyle w temacie.

 

Edytowane przez vigoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli na stronie nc+ jest obecne i poprawne logo, to dlaczego mam im nie wierzyć? Poza tym, nie powiedziałem nic o stronie Discovery. Z nc+ chodziło mi o jakie inne, dodatkowe źródło.

 

Także @lukx95 dobre logo tutaj dodał. I nie od dziś wiadomo, że logotypy potrafią mieć swoje alternatywne wersje. Nieczęsto tak jest, ale jest. W tym przypadku, jak widzimy na ekranie, również.

 

A dali na ekran pewnie inne, bo to żeby się nie rzucało tak w oczy i możliwe, ze taki był ich zamysł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to możemy w nieskończoność.

Jeśli myślisz, że NC+ wie lepiej od Discovery jakie logo ma ich kanał, to nie mam więcej pytań.

Jak dla mnie alternatywne logo, to trochę coś innego, niż oficjalne...

Nadal uważam, że oficjalnym logotypem jest to, które dzisiaj dodało Discovery na swojej stronie i które pokazuje na ekranie a to które wkleił @lux95 jest już nieaktualną wersją, bo nie występuje już na żadnym oficjalnym materiale nadawcy.

Edytowane przez vigoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeny… Przecież nc+ również mogło dostać ten logotyp od Discovery i taki dodano.

 

A skoro sam nadawca posiada alternatywne logotypy, to one są raczej oficjalna. Czy jak BBC BRIT czy kanały MTV mają logotypy alternatywne, w innym kolorze, to te są już nieoficjalnie? No nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...

Firma Discovery w Polsce powinna przeprowadzić rebranding kanału Discovery Historia na Discovery Civilization HD. Przyniosło by to na pewno poprawę wyników oglądalności, a poza tym byłby to powrót starej sprawdzonej marki w jakości HD.

Edytowane przez lukx95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Nie wiem od kiedy tak jest, ale dziś zauważyłem, że na DTX zaczęły się pojawiać programy z TVN Turbo, a dokładniej jeden z fajniejszych programów "Absurdy drogowe". Podobne sytuacje już występowały, czyli programy z TVN Turbo czy Style  na Food Net. czy Travel Channel, ale na na tych typowo od Discovery to jeszcze nie widziłem programów z TVN :), może już niedługo zaczną emitować automaniaka :)

Edytowane przez nieczęstygość99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu wczorajszym pojawiła się informacja na Sat Kurier dotycząca dodania kopii kolejnych wersji HD kanałów Discovery HD oraz ID HD (mowa o transponderze 11449).
https://satkurier.pl/news/171214/discovery-hd-i-id-hd-z-dublami-na-tp-nc.html
Moje pytanie brzmi, czy te kanały zajmują dodatkowe miejsce na tym transponderze czy są tylko kopią pod listy dekoderów operatora nc+ oraz CP?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam, że:

ID HD zgłasza się pod nazwą Service:15053 (Nagravision 1813, 1884, 1803, 1861, 186c),

DTX HD zgłasza się pod nazwą Service:15054 (Conax b01, Mediaguard Seca 100, Viaccess 500, Nagravision 1884, 1803, 1861, 186c),

Discovery HD zgłasza się pod nazwą Service:15062 (Nagravision 1884, 1813, 1803, 1861, 186c).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Animal Planet od 28 października z nowym logotypem, ale najpierw pojawi się w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii. W Polsce i pozostałych krajach będzie się pojawiać do końca Q1'19.

 

250?cb=20181016205525

 

Jakoś średnio podoba mi się nowy logotyp. Miło, że jednak wrócili do symbolu słonika. Najlepsze logo mieli 1996–2008. Gdyby tak połączyć styl z obecnego Discovery Channel dodając w którymś miejscu słonika, to może byłoby lepiej od tego nowego i bardziej spójnie.

 

Szkoda też Polska znowu jest traktowane jak pozostałe rynki. Mają jedną z większych grup w Europie i na świecie, więc nawet taką drobną zmianą powinni to podkreślać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość pietryga511
W dniu 1.09.2018 o 18:52, shark napisał:

Na kanałach TLC HD oraz Disvovery Science HD w logotypach stacji nie ma już oznaczenia/dopisku HD.

 

W kablu czy na satelicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...