Skocz do zawartości

felik3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam "Szkołę Przetrwania" lubię, mimo że ten program nie pasuje do stacji. Zwłaszcza jak wszystkie odcinki nie obejrzałem, a na Discovery leci chyba coś po 3:00 w nocy.

Edytowane przez Barti
Poprawiono zapis podanej godziny w poście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Nie szybko doczekamy się Discovery Historia w HD.

 

Jakość była od zawsze wyróżnikiem Discovery. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym widzom najwyższą jakość rozrywki - zarówno pod kątem produkcji, jak i parametrów technicznych. Praktycznie całe nasze portfolio kanałów w Polsce funkcjonuje w formacie HD, co wyróżnia nas na tle innych rynków. Na tę chwilę kanał Discovery Historia nadawany jest w formacie SD ze względu na znaczną ilość materiałów archiwalnych. O ewentualnych zmianach w tej kwestii poinformujemy w odpowiednim momencie. Co ważne, w odpowiedzi na oczekiwania widzów, jesienią ubiegłego roku stacja ta przeszła metamorfozę, a na jej antenie pojawiła się nowa oprawa oraz premiery programowe.

źródło: sat info 24

Edytowane przez Patjyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Metro za jakiś czas zostanie całkowicie przejęte przez Discovery i na 80% nazwa zostanie zmieniona. :) Myślę, że wybór padnie na DMAX. :)

Mi się wydaje, że szkoda marki Metro, bo już się trochę znana zrobiła, a DMAX tak średnio brzmi, ale niestety prędzej czy później Discovery wprowadzi markę DMAX do Polski , czyli raczej przed...nie ma co liczyć na Metro w HD na sat. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że na głównym kanale Discovery, czyli Discovery Channel pojawiły się programy ze stacji Discovery Science "Jak to jest zrobione?" i "Prawda czy fałsz-Pogromcy mitów".

Myślę, że to bardzo dobry ruch, bo są to bardzo fajnę programy , dostępne dotychczas tylko na Discovery Science, który to u operatorów jest w wyższych pakietach niż Discovery Channel i nie wszyscy go mają :D

Edytowane przez nieczęstygość99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Nowy logotyp i oprawa stała się faktem. Logotyp można podziwiać poniżej, na ekranie przeźroczyste i w białej tonacji. Oprawa mocno przypominająca dawne VH1. Wg mojej oceny bardziej ubogie to wszystko a cała ta zmiana na gorszę. Oczywiście to tylko moja ocena a tendencja widzę nie pierwsza przybywa do nas z Zachodu.

SCI-network-logo-192x192-v2.png

 

c337de031126b23fgen.png

Edytowane przez SiGi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...