Skocz do zawartości

felik3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na pewno zmieni, bo to logo i oprawa są obecne w amerykańskim Science od grudnia 2016 r. Kwestia czasu.

 

Niekoniecznie. Amerykańskie skrócone logo Discovery Channel nadal nie zostało u nas oficjalnie wprowadzone - owszem pojawia się w materiałach i newsach, a nawet w wykazach u operatorów, ale zarówno na ekranie jak i na głównej stronie nadawcy nadal oficjalnym logotypem jest ten "długi".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, ale logotyp jest cały czas ten sam. To samo "D", napis "Discovery Channel" również. W paru innych krajach też jest pełne "Discovery Channel" na ekranie, mimo że logotyp jest już od dawna inny.

A tutaj mamy coś innego. Całkiem inny i nowy logotyp z oprawą graficzną. A nie zwykła modyfikacja i skupienie się na jednym elemencie, jak w przypadku Discovery Channel i jego "D".

Chociaż to jest ciekawe. Dostaliśmy odświeżenie Discovery Turbo Xtra w postaci DTX, który pod taką nazwą jest w Rosji i regionie MENA. Nie wiem jak jest z naszymi sąsiadami.

Discovery Historia również dostało nieoczekiwanie nowe logo i oprawę.

A u nas nawet ekranowego zwykłego logo na Discovery Channel nie potrafią zmienić na obecne aktualne.

W Wielkiej Brytanii i Irlandii to fajnie wygląda po wejściu po reklamach czy przy początku programu. Przez parę sekund jest pełne logo, po czym po fajnej animacji zmienia się w samo "D" i w przypadku wersji HD obok wysuwa się dopisek "HD". U nas mogłoby być tak samo. Ale nie. Po co się wysilać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Co za zacofany i zaściankowy naród... http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/undressed-randka-w-lozku-w-tlc-skargi-do-krrit -.-

 

Oglądałem kilkanaście odcinków polskiej i brytyjskiej edycji tego programu i nie dostrzegałem niczego nadzwyczajnego. Normalne rozmowy, poznawanie się, itd. A że w bieliźnie, to co? Coś innego.

 

Założę się, że te wszystkie skargi były w większości tej samej treści i składane przez nasze ograniczone umysłowo konserwy*.

 

* in. konserwatyści

Edytowane przez Emil.1603
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Discovery nie wyklucza uruchomienia nowych kanałów w Polsce: http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/nowe-kanaly-discovery-w-polsce-zurkowska-rozgladamy-sie-za-nowymi-mozliwosciami-wspolpracy.

 

Obstawiam, że będą chcieli wprowadzić markę DMAX w miejscu METRO, po tym jak przejmą pozostałe udziały w Green Content. A także będą chcieli wprowadzić Discovery Family. W ubiegłym roku wprowadzili tę markę w RPA czy na Bliskim Wschodzie, a po wakacjach tego roku pojawi się także we Francji na wyłączność w SFR i Numericable. Jednak to są jedynie moje przypuszczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam dokładnie tak, jak @Artis. :)

Kanały Animal Planet oraz Discovery Science są najczęściej oglądanymi przeze mnie kanałami ze stajni Discovery.

"Głównego" kanału Discovery Channel praktycznie nie oglądam z powodu w większości śmieciowych audycji typu wojny magazynowe, czy "klepanie" jakichś tam starych samochodów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Animal Planet? Szkoda tylko, że tam wszystko w kółko leci. Właśnie włączyłem, a tam odcinek programu o psach, który już widziałem z dwa razy.

 

SzkoTylko niech nie likwidują kanału Metro. Lubię oglądać ten kanał bo są w nim ciekawe programy dokumentalne i popularnonaukowe oraz sporo zapomnianych filmów, w tym sporo świetnych filmów z lat 70.

Nikt nie mówi o likwidacji, a jedynie rebrandingu pod DMAX. W końcu Discovery ma możliwość przejęcia kolejnych udziałów w spółce, więc to na pewno wykorzysta. Szczególnie, że obecne udziały kupili za grosze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...