Skocz do zawartości

felik3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zgadzam się z przedmówcą. Dawniej, lata temu, było na czym "oko zawiesić" na tym kanale. A obecnie to tylko same bzdety lecą, jakieś "wojny magazynowe" itp... :?

Dlatego też ja tego kanału praktycznie w ogóle już nie oglądam... :? Mam na myśli oczywiście "główny" kanał, Discovery Channel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

23 grudnia amerykański odpowiednik naszego Discovery Science - Science, wprowadził nowe logo, po 5 latach. Skoro zmiana nastąpiła tam, to z czasem nastąpi na pewno na pozostałych rynkach. Mi się osobiście średnio podoba.

 

FdYqMXS.png

 

Poza tym, Discovery Polska mogłoby w końcu zmienić logotyp ekranowy Discovery Channel na taki, jaki jest w wielu pozostałych krajach. Natomiast ostatnio zauważyłem, jakby logo ekranowe Discovery Historia troszkę odskoczyło od krawędzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Gdyby tak miało być, to przecież byśmy nie mieli już Animal Planet HD, a tylko Discovery Life HD spośród tych dwóch.

 

Z Animal Planet HD z czasem pewnie coś zrobią. Chyba że go zostawią na siłę, dla wielkich entuzjastów i z sentymentu do marki.

 

Czy paskudne? Nie jest tak źle. W USA niektóre kanały potrafią lub potrafiły mieć naprawdę dziwne logotypy ekranowe. Destination America bodajże. Kanał w HD, a wielkie logo w safe-area. Oczywiście w prawym dolnym rogu. I jeszcze nad logo tytuł programu, jak to u nich jest w zwyczaju. Także nie ma co narzekać.

 

Warto dodać, że USA najprawdopodobniej nie mają jeszcze swojej wersji HD dla Discovery Life. Przynajmniej DIRECTV, Verizon FiOS czy AT&T U-verse TV nie oferują takiej, bo tylko tych trzech ogólnokrajowych operatorów mają Discovery Life u siebie.

 

Pierwsi również niestety nie jesteśmy, bo w sierpniu 2016 r. na rynku MENA wystartował DLife, nadawany tylko w HD i na wyłączność w pakiecie beIN.

 

Ok. 10 Mbps przepływności obrazu? Ciekawe na jak długo...

Edytowane przez Emil.1603
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kanały Discovery mogą zniknąć z oferty Sky (UK&RoI), ponieważ obie strony nie mogą do dziś się porozumieć ws. przedłużenia kontraktu: http://www.telegraph.co.uk/business/2017/01/25/discovery-goes-war-sky-channel-fees-blackout-threat/.

 

Ciekawa sytuacja. Abonenci poczują się przynajmniej tak, jak w Stanach Zjednoczonych, gdzie takie tymczasowe wyłączenia kanałów (np. FOX, AMCN, Viacom) miały miejsce kilka razy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://brandingsource.blogspot.com/2017/02/science-drops-boxed-logo.html

Niewykluczone, że Discovery Science może zmienić logo oraz oprawę graficzną, ale informacja wymaga potwierdzenia przez nadawcy.

Lepiej niech zmieni kontent (na lepszy). 

 

Kiedyś często zerkałem na ten kanał, a niedawno zdałem sobie sprawę, że nie oglądałem na nim nic od 2 lat. 90% ramówki to typowe śmieci made in Discovery:

Jak to jest złożone, Fabryki smaku, Prawda czy fałsz, Jak działają maszyny? + oczywiście tona reklam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...