Skocz do zawartości

Cinemax i Cinemax 2


Diavolo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

cinemaxy są beznadziejne, tam nie ma ani jednego pożądnego filmu tylko sam tani [beep] w jakości VHS. Według mnie te kanały są nic nie warte i mam nadzieję że jakaś szycha z Cyfrowego Polsatu się zlituje i wymieni te cinemaxy na przynajmniej jeden wartościowy kanał filmowy :) bo ile można ciągnąć takie szambo jak cinemaxy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zupelnie sie z toba nie zgadzam.Jest tu wiele ciekawych filmow -tylko ze nie wszyscy to doceniaja.Cinemaxy nadaja nieco ambitniejsze kino niz np.HBO wiec i maja inny repertuar.Na Cinemaxie nie znajdziesz nowosci z Hollywood,te raczej sa nadawane na konkurencyjnej platformie.

Jezeli Polsat mialby nadawac kanal z nowymi filmami musialbys zaplacic za niego nieco wiecej niz 13 -15 zl jak za Cinemax.

Przyznaje racje jezeli chodzi o jakosc-jest porazajaca.Na CM gdzie czesto ogladam filmy ,leca one w duzo lepszej jakosci,a sa o wiele starsze.Pozdrawiam.

 

Edycja pitter: wykasowany zbędny cytat. Nie cytujemy jeśli odpowiadamy tuz pod postem do którego się odnosimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto go porównuje do HBO??

To jest poprostu kanał filmowy dodatkowo płatny produkowany przez HBO jak uzupełnienie oferty HBO MAXPAK!

I jest to chciał niechciał kanał z wyzszej pułki!

Nie tak wysokiej jak HBO ale nie takiej jak Ale Kino, Kino Polska, Zone Europa, Wojna i Pokój, MGM, TCM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem kanały Cinemax w Polsce to jakaś pomyłka i to wielka, już nie chodzi o to, że nadają dużo Europejskich produkcji, zreszto moim zdaniem pod tym względem już lepszy jest kanał Zone Europa, ale filmy, prawie wszystkie są stare, to za stare filmy mamy płacić 15 zł/mies. lub 10 zł wiecej w zależności jak się weźmie, bez sensu, dobra niech będzie to ambitne kino, ale oferta co się równa cena, to daje dużo do życzenie, tak samo jakość. Ja powiem szczerze, że te Cinemaxy, to prawie jak w jakimś stopniu połączone takie kanały jak: Ale Kino!, Zone Europa i TCM i to nawet oprócz TCM to biją na głowe Cinemaxy te kanały, ale to jest tylko moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie wiem po co kanał CINEMAX 2 leci na nim ramówka z poprzedniego dnia z CINEMAX 1

 

A ja sie ciesze z tego powodu!

Niemal zawsze w piątek wieczorem do późnych godzin rannych niema mnie w domu! A w sobote jestem wolny tak do 23!

Więc jak przegapie czasami fajny film w piatek o 20 to moge go oblukac w sobote na Cinemax2 i nie denerwuje sie jak sobie przypomne w piatek że fajny film jest i znowu go nie zobacze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sinemax jest dla tych co chcą mieć kanał niby Premium a ich nie stać na

HBO czy Canal+. Oczywiście mając HBO i C+ Sinemax jest zbędny.

 

O bogacz się znalazł.

Rozczaruje Cię. Mnie spokojnie by było stać na HBO i Canal+, ale nie będę dopłacał Cyfrze za inne kanały, gdzie większość jest w Cyfrowym Polsacie. Poza tym mi też zależy na Polsacie i FoxLife. A jeśli chodzi o filmy, to i tak większość ściągam z sieci, często chodzę do kina lub wypożyczę sobie coś na DVD. Szczerze mówiąc kanały filmowe są dla mnie zbędne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cinemax ma tą samą ramówkę we wszystkich krajach Europy więc nie za bardzo musi się starać. Trochę tych abonentów z tej "gorszej"Europy nazbiera. Wystarczy podłożyć polskie audio, zgrać całą dzienną( a może i nawet tygodniową) ramówkę na odpowiedni nośnik i puścić w świat razem z innymi ścieżkami audio. No i już mamy kanał filmowy.

Dopóki tak będzie( brak regionalizacji)Cinemax będzie kanałem drugiej kategorii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo Cinemax to kanał : w którym prezentowane są produkcje, które nie trafiły do szerokiej dystrybucji, filmowe przeboje wszechczasów, kino międzynarodowe i europejskie oraz obrazy nagradzane na festiwalach filmowych. Cinemax stanowi doskonałe uzupełnienie oferty HBO i HBO2. W przeciwieństwie do HBO 2, Cinemax nie jest multipleksem, ale niezależnym kanałem, który będzie emitować inne tytuły niż HBO i dlatego też stanie się dopełnieniem HBO. (zaczerpnięte z http://www.cinemaxtv.pl)

 

Czy tak trudno to zrozumieć, że Cinemax to nie HBO i to że ten kanał jest uzupełnieniem oferty HBO. Najpierw radzę przeczytać na stronie Cinemax dział Pytania i Odpowiedzi (na samym dole strony) a później narzekać co jest naszą chyba narodową cechą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie wyłączność Cyfry+ na HBO to Cienamax miałby zupełnie inną ramówke i nie osłabiałby tak oferty HBO. On jest tylko po to żeby HBO mogło zarabiać dodatkową kase dla siebie. Cinemax był robiony początkowo z myślą wyciągnięcia dodatkowej kasy od abo Polsatu. A że jest na innych platformach teraz to już druga sprawa. Tak jak pisałem na początku, gdyby HBO nie było na wyłączność w Cyfrze+ to w Cinemax znajdowałyby się tylko filmy który już zeszły z anteny HBO tak jak to ma miejsce w USA + dodatkowo troche starsze filmy dla wypełnienia ramówki.

 

PS W Cienemax już jest, albo będzie od lutego całkiem fajny serial dla wielbicieli horroru... Masters of Horror

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Cinemax nie jest złym kanałem. Przyznaję, żę jest tam za dużo dramatów, głownie obyczajowych, ale dobry, nawet bardzo dobry film można tam trafić tj: The Punisher, Kobieta-Kot, Generałowie, Za szybcy, za Wściekli, czy XXX.

 

Załóżmy że wymieniłeś dobre filmy(o gustach się nie dyskutuje), ale pomyśl że już za parę dni ten pakiet będzie kosztował dodatkową dyche :!: Ty wymieniłeś 6 :!: tytułów a Cinemaxy istnieją już chyba z dwa lata :!: załóżmy że było ich tam dwa razy tyle :!::!::!: to daje 12szt. :!: przez 24miesiące :!: podziel to na dwa kanały->i :?: wychodzi jeden na 2 :!: (słownie dwa) :shock::shock::shock::shock: miesiące :!::!: i za to masz ochotę zapłacic 10zł./miesięcznie :?::?::?::?: , winszuje dobrego humoru.

 

 

ps. u mnie wszyscy zdrowi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o filmy, które wymienił neo_patryk, to większości już dawno nie ma i zazwyczaj jak coś lepszego jest to jest krótko na Cinemax i zaraz leci do HBO, więc niektórzy nawet nie zdążął tych filmów oglądnąć, fakt w sobotę 3 lutego o 20:00 jest Premiera całkiem dobrego filmu "American Pie 3: Wesele", ale ten film był juz dawno na Canal+ i większość już go napewno oglądała. Moim zdaniem niech będzie, że ten kanał jest potrzebny, ale za 10 zł lub 15 zł miesięcznie to jest za drogo za taki kanał i taka jest prawda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...