Skocz do zawartości

Cinemax i Cinemax 2


Diavolo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

O to właśnie chodzi tym innym czyli większości z nas trzeba stwrzyć oferte kanałów filmowych bo każdy kanał jest inny tak samo jak my.

A tu u nas stworzono jak narazie oferte dla jednego typu widza bo każdy chyba się ze mną zgodzi, że filmy prezentowane na Zone Europa, czyli drugim alternatywnym programie filmowym są podobne też tam takie samo ambitne kino jak na Cinemax-ach. I to już koniec więc co zostaje całej reszcie chyba tylko czekać na pożądny kanał z pożądnymi filmami.

co do mojego poprzednika to jaki jest sens płacić za ten badziew i oglądać aż

4 do 5 filmów miesięcznie (średnio jeden w tygodniu ) skoro powiedzmy sobie 10-15 zł możemy sobie wypożyczyć filmy jakie chcemy i nie pisze tu o ilości tylko o jakości a swoją drogą dostosowując się do roczników filmów w Cinemax i ich jakości to za te 15 zł obejżelibyśmy ich z wypożyczalni naprawdę sporo ale nie o to chodzi, gdyż każdy decyduje sie na platformę cyfrowa by coś ciekawego obejrzeć nie wychodząc z domu.

Dlatego niech CP przemyśli to wszystko bo tylko tego brakuje-lepszej jakości kanału filmowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..... hmmm.... jak miałem Cinemax to kilka filmów w tygodniu oglądałem... i powiem Wam tak: nie podoba Wam się ten kanał bo nie ma tam "hitów"... tylko zauważcie, że jak na te "hity" (które lecą w C+ i HBO) nie były by wydawane miliony na promocje to o tyh filmach mówilibyście to samo co o filmach na Cinemaxie. Tu lecą bardzo dobre filmy, tylko nie wydano na promocję tych filmów milionów :) Zapewniam Was że gdybyście tak sobie obejżeli kilka filmów na Cinemaxie to byście byli bardzo zadowoleni z tego kanału. Nie zawsze ten film, który nie jest popularny jest słaby - wręcz przeciwnie w większości przypadków taki mało popularny film jest lepszy od kiczowatych filmów w stylu: "Władca pierścieni", "Spiderman", "Xmen" czy inne dziadostwo...

Przyjęło się niestety tak że film "wyreklamowany" jest dobry... bull[beep] :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lord_M z Tobą się nie zgodzę, że jak reklamowane, to wszyscy uważają, że dobre. Ja osobiście nie przepadam za Cinemax-em z tego głównie względu, że jest tam za dużo filmów obyczajowych, dramatów, a komedie są naprawdę w większości niskiego pokroju, np.: "Problem z lękiem", to ma być komedia, nie wiem, może nie mam poczucia humoru, ale tam naprawdę nie ma z czego się pośmiać, ale ja naprawdę lubię się pośmiać, więc dlatego cały czas wałkujemy, że są różni abonenci, o różnych gustach itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..... Nie zawsze ten film, który nie jest popularny jest słaby - wręcz przeciwnie w większości przypadków taki mało popularny film jest lepszy od kiczowatych filmów w stylu: "Władca pierścieni", "Spiderman", "Xmen" czy inne dziadostwo...

Przyjęło się niestety tak że film "wyreklamowany" jest dobry... bull[beep] :twisted:

 

To nie tak może faktycznie jest trochę kina ambitnego ale jest dużo dziadostwa co jest bardzo słabe i się nie przebiło w kinach. Np. "Hulk" - taki niby przebój ale jednak kiepski. Problem jest taki, że jak oglądałem słownie jedne ciekawy film ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani powiedzcie (normalnemu jak większośc) dlaczego jak ktoś ogląda coś takiego jak nadają Cinemaxy. ZoneEuropa itp. to nazywa się koneser :!: a My jesteśmy zwykłymi ciołkami, które nie potrafią docenic ambitnego (w/g nich) kina, a mnie się wydaje że koneserami to jednak jesteśmy MY :!: , którzy oglądamy produkty filmowe z najwyższej półki i nie interesują nas eksperymentalne badziewia jakich niezliczoną ilośc produkują, za żałosne pieniądze pośledni "artyści" X-tej muzy.

 

A tak na temat w/g mnie to te Cinemaxy jak by znikły z CP to pewnie pies z kulawą nogą nawet by nie zaskomlał, mam to coś bo mam Relax-mix, wiele razy próbowałem coś obejżec , ale nie idzie gniot za gniotem poprzedzony gniotem z zakalcem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinien dla was powstać nowy filmowy program o nazwie 500 może być i 1000 ;), w którym każdy film to: co najmniej 500 trupów, 500 rozbitych samochodów, 500 strzelanin.

Ty se neboj :lol::!: my tu taki masakry ne chcemy :lol: jeno nom se dobre kino mażi :lol: nom by se HBO pszidalo :!::!::!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty se neboj :lol::!: my tu taki masakry ne chcemy :lol: jeno nom se dobre kino mażi :lol: nom by se HBO pszidalo :!::!::!:

A tłumacząc wolnie na język czeski, tak to powinno mniej więcej wyglądać ;)

Neboj se, my tady taky nechceme masakr, přáli bychom si dobré filmy, HBO by se nám hodilo.

Pozdrawiam :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Dziwne bo mial byc od 2.11. ten kanal na pozycji 28 jednak pustka po wyszukaniu kanalow mam dalej 880 pozycji, czyli Cinemax 2 narazie jest nieobecny w ofercie. Pozyjemy zobaczymy, dzien sie jeszcze nie skonczyl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, moim skromnym zdaniem jeżeli ten kanał miałby byc nadawany z transpondera Cyfry+ to niech sobie darują... Jeżeli Cinemax2 jest kanałem, który nadaje programy z dnia poprzedniego kanału głównego to nie widzę sensu żeby go wprowadzać. Pomijam fakt, że od ok. tygodnia pogorszyła się jakość kanłu Cinemax i tak już nadawanego z kiepskim bitratem. Polska ścieżka jezykowa to porażka, pseudo przestereowane dzwięki :( Wielka szkoda, że nie ma w ofercie kanału Zone Europa :( i niestety w najbliższej przyszłości nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. Najlepsze w tym wszystkim jest to, że jak dzwoniłem w październiku, to pani powiedziała mi, że CineMax 2 będzie dostępny od 2.XI. Natomiast jak napisałem mail'a dzisiaj z pytaniem gdzie CineMax 2, skoro miał być od 2.XI, a dzięki Bogu dzisiaj już 2.XI i nic, to w odpowiedzi dostałem "CineMax 2 będzie dostępny w listopadzie".

Jak na mój gust, to cyferka jak zwykle ma nas głęboko w d.... !!! Zwykłe lecenie w kulki!!! :evil::evil::evil: :evil: :evil:

 

A co do Zone Europa, też bym go chętnie widział w ofercie Cyfry+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Mam Zone Europa w kablowce wczesniej mialem ten kanal w Wizji TV (wtedy pod inna nazwa) i uwazam, ze od zawsze byl on kanalem wartym uwagi. Niestety CP ma go na wylacznosc podobnie jak fascynujaca Zone Romantice (ale tutaj cale szczescie, ze tak jest :lol: (. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...