Skocz do zawartości

Czy już nadają?


VH1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Mam takie zapytanie : czy ktoś nie wie przypadkiem czy nowe AXN'y i Romantice można już oglądać? Chodzi mi o jakieś parametry. Pytam sie bo Eurosporty mimo oficjalnej premiery 2.10 można już oglądać.

 

Pozdrawiam!

 

mogłeś się zapytać w istneijącym temacie :)

 

nowe kanały oprócz Eurosportów nie można jeszcze zobaczyc na cp ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież nie jest 2 października - ma być od 2 dopiero, więc jak nie działa to trzeba się w cierpliwość uzbroić. Jest już temat o Eurosporcie.

 

https://forum.satkurier.pl/viewtopic.php?t=354

 

Żeby tak jeszcze co ciekawego na tym Eurosporcie było :P

każda szanująca firma,powinna zawiadomić swojego abonenta o planowanym włączeniu nowych kanałów.natomiast polsat tego nie zrobił ,nie wszyscy w naszym pięknym kraju mają internet.po co więc funkcja poczty w dekoderze samsung dsb-s305.to taka sama lipa,jak hd w polsacie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

weście dajcie w końcu spokój z tymi Eurosport, zostało jeszcze tylko 2 dni. Działają, u mnie cały czas działają, tylko trzeba wyszukać wszystkie kanały i powinny chodzić, w każdym razie napewno Eurosport, nie wiem jak Eurosport2, bo ja mam Pakiet Relax Mix, więc nie wiem, czy będzie w tej chwili działać dla opłacających tylko Pakiet Familijny, ale jak coś powinien, bo ma byc podobno jak reszta nowych kanałów dostępny dla wszystkich abonentów podobno przez 1mies.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież nie jest 2 października - ma być od 2 dopiero, więc jak nie działa to trzeba się w cierpliwość uzbroić. Jest już temat o Eurosporcie.

 

https://forum.satkurier.pl/viewtopic.php?t=354

 

Żeby tak jeszcze co ciekawego na tym Eurosporcie było :P

temat już jest,ale nie wszyscy sa tak oblatani z techniką sat,aby poznać wszystkie tunery polsatu ich możliwości -szukanie kanałów i różne dziwne zachowania sprzętu polsatu....!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...