Jump to content

Tego kanału nie ma w twoim abonamencie

Recommended Posts

Mam aktualnie problem ze żaden kanał ktory mam w pakiecie nie działa jest czarny ekran.od wczoraj minęło ponad 24 godziny jak podpisałam umowę i nadal nic nie idzie. Dzwonilam na infolinię powiedzieli że do 3 godzin powinno iść minęło już 5 godzin i dalej nic. Ktoś miał podobny problem ??

A kartę cyfry włożyłaś poprawnie ? Jaki masz dekoder ?  A jeżeli masz modół CI to kartę wkładasz czipem do góry. Błąd włożenia karty to częsty przypadek nowicjuszy, mi też się kiedyś przydarzył na początku przygody z tv sat. 😉

W nowych dekoderach z tego co widziałem ostatnio .po uruchomieniu pojawia się ekran powitalny i wykonuje się polecenia .które się pojawiają na ekranie.Łącznie z instalacją listy. Po instalacji pakiet serwisowy faktycznie był uruchomiony. Tutaj skoro wyświetlił się komunikat: Tego kanału....Przyjmuje ,że taka instalacja została wykonana. Gdyby była karta odwrotnie włożona ,wtedy pojawia się stosowny komunikat. Czyli pozostaje reset ustawień fabrycznych i ponowienie uprawnień. Poza tym wiemy tyle ile dany użytkownik napisze. W tym przypadku wiemy tylko ,że kanały nie działają i to wszystko.Nie wiemy jaki to dekoder ,skąd umowa - APS czy kurier, jaki poziom sygnału. Czy antena była już wcześniej ,czy została zamontowana teraz ?

Nie raz spotkałem się z sytuacją że dekoder już nie miał uprawnień na "pakiet techniczny" . Jeśli dekoder trochę leży w magazynie straci uprawnienia na ten pakiet i wtedy trzeba czekać na aktywację pomalowaniu danych do systemu, wtedy ruszy zgodnie z zawartością zgodnie z podpisaną umową. Sam miałem ful pakiet aż 3 dni. Znajomi po odebraniu dekodera od kuriera zdążyli podłączyć dekoder i za pół godziny zobaczyli komunikat: "Tego kanału..."  pomógł kontakt z infolinią.

• 6 months later...
Posted (edited)

Nie tylko u ciebie. Wersja SD pewnie za niedługo out. Masz wersję w HD na poz. 74 na liście CP lub jak masz moduł to przeskanuj tp. 10719 V.

Edited by Barti
Post napisany niechlujnie, jednym ciągiem. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Wyjątkowo poprawiono post.