Jump to content

Tego kanału nie ma w twoim abonamencie


Recommended Posts

Mam aktualnie problem ze żaden kanał ktory mam w pakiecie nie działa jest czarny ekran.od wczoraj minęło ponad 24 godziny jak podpisałam umowę i nadal nic nie idzie. Dzwonilam na infolinię powiedzieli że do 3 godzin powinno iść minęło już 5 godzin i dalej nic. Ktoś miał podobny problem ??

Link to post
Share on other sites

A kartę cyfry włożyłaś poprawnie ? Jaki masz dekoder ?  A jeżeli masz modół CI to kartę wkładasz czipem do góry. Błąd włożenia karty to częsty przypadek nowicjuszy, mi też się kiedyś przydarzył na początku przygody z tv sat. 😉

Link to post
Share on other sites

W nowych dekoderach z tego co widziałem ostatnio .po uruchomieniu pojawia się ekran powitalny i wykonuje się polecenia .które się pojawiają na ekranie.Łącznie z instalacją listy. Po instalacji pakiet serwisowy faktycznie był uruchomiony. Tutaj skoro wyświetlił się komunikat: Tego kanału....Przyjmuje ,że taka instalacja została wykonana. Gdyby była karta odwrotnie włożona ,wtedy pojawia się stosowny komunikat. Czyli pozostaje reset ustawień fabrycznych i ponowienie uprawnień. Poza tym wiemy tyle ile dany użytkownik napisze. W tym przypadku wiemy tylko ,że kanały nie działają i to wszystko.Nie wiemy jaki to dekoder ,skąd umowa - APS czy kurier, jaki poziom sygnału. Czy antena była już wcześniej ,czy została zamontowana teraz ?

Link to post
Share on other sites

Nie raz spotkałem się z sytuacją że dekoder już nie miał uprawnień na "pakiet techniczny" . Jeśli dekoder trochę leży w magazynie straci uprawnienia na ten pakiet i wtedy trzeba czekać na aktywację pomalowaniu danych do systemu, wtedy ruszy zgodnie z zawartością zgodnie z podpisaną umową. Sam miałem ful pakiet aż 3 dni. Znajomi po odebraniu dekodera od kuriera zdążyli podłączyć dekoder i za pół godziny zobaczyli komunikat: "Tego kanału..."  pomógł kontakt z infolinią.

Link to post
Share on other sites
  • 6 months later...
Posted (edited)

Nie tylko u ciebie. Wersja SD pewnie za niedługo out. Masz wersję w HD na poz. 74 na liście CP lub jak masz moduł to przeskanuj tp. 10719 V.

Edited by Barti
Post napisany niechlujnie, jednym ciągiem. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Wyjątkowo poprawiono post.
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...