Jump to content
Pawel

Timeless Drama Channel

Recommended Posts

Kino Polska SA uruchomi w styczniu pierwszy w Polsce kanał z tureckimi serialami - tdc.

70994.jpg

źródło: TV Sat Magazyn

• Like 1

Pewnie tylko do kablówek, choć kto wie, może wejdą w miejsce CBS Action na satelicie, jeżeli wystartują.

• Like 1

Kanał prawdopodobnie pojawi się w Platformie Canal+ za CBS Action :-) CP też go prędzej czy później doda jak nie od razu razem z PC+. T otak jak było z Epic Drama HD i wycofaniem Unviersal Channel Polska 2 lata temu. Teraz mamy analogicznie z CBS Action i TDC HD Polska :-)

• Confused 1

35 minut temu, Mimic napisał:

Pewnie tylko do kablówek, choć kto wie, może wejdą w miejsce CBS Action na satelicie, jeżeli wystartują.

To jest inny właściciel, więc nie mogą sobie ot tak wejść w jego miejsce ;)

Muszą się najpierw dogadać z operatorem tej częstotliwości.

Edited by Tomo21

Chodzi mi o przypadek Epic Drama, który wystartował jak akurat z Polski wycofywał się Universal Channel. Jeżeli będą chcieli wejść na sat to mogą wykorzystać to że wypada jeden kanał serialowy. 

Grupa Kino Polska SA czyli spółka zależna od SPI Int. i producent oraz dystrybutor Filmbox-ów ma dobre stosunki z operatorem Platformy Canal+. niedawno przedłużyli z nimi umowe na uplink swoich stacji na tp Platformy Canal+ ;-)

• Confused 1

Jakby mało było tureckich produkcji w TVP, to jeszcze powstanie kanał z nimi... :/ Zapytam jak w reklamie: "Po co mi to!" :/

To równie dobrze mogli dać za CBS Action kanał EVA z latynoskimi telenowelami. Poza tym, kanał EVA należy do AMC NI, także tego samego właściciela co CBS Action. Byłoby mnie zachodu. A co do nowego tworu, to lepiej brzmiałaby nazwa Drama Channel, zamiast Timeless Drama Channel, która jest zbytnio przydługa.

Edited by Bloo411
  • Confused 1

Turcja z której seriale na tym kanale mają się pojawiać to akurat jest bardziej na wschodzie niż zachodzie
A tak serio to niech próbują, ale wydaje mi się, że tylko z tureckich "tasiemców" ramówki nie zrobią, prędzej czy później mam nadzieję, że dodadzą też te latynoskie. Wiele jest takich, których widzowie dawno lub w ogóle nie widzieli, a chcieliby.
Na pewno takiego czegoś jeszcze w Polsce nie było, więc propsy za oryginalność.

W dniu 5.12.2019 o 17:23, SatExpert napisał:

Jakby mało było tureckich produkcji w TVP, to jeszcze powstanie kanał z nimi... :/ Zapytam jak w reklamie: "Po co mi to!" :/

Kanał istnieje już od dłuższego czasu, a i też nikt nie każe Ci tego oglądać.

• Like 1
  • Haha 1
  • Upvote 2

Z kanałami MWE jest trochę tak jak z Yeti czy kosmitami. Podobno gdzieś one są, ktoś je niby widział, ale tak nie do końca 😄

• Like 1
  • Haha 2
  • Confused 1

W dniu 5.12.2019 o 15:54, Pawel napisał:

Kino Polska SA uruchomi w styczniu pierwszy w Polsce kanał z tureckimi serialami - tdc.

70994.jpg

źródło: TV Sat Magazyn

Czy to jest potwierdzona informacja? Nigdzie indziej nie znalazłem takiej informacji.

Z kanałami MWE jest trochę tak jak z Yeti czy kosmitami. Podobno gdzieś one są, ktoś je niby widział, ale tak nie do końca
U mnie śmigają, a że Ty ich nie odbierasz, to Twój problem.
  • Like 1
  • Upvote 2

3 godziny temu, Adix2004 napisał:

Czy to jest potwierdzona informacja? Nigdzie indziej nie znalazłem takiej informacji.

Podałem źródło.Gazeta branżowa TV Sat Magazyn.Na drugiej stronie reklama z informacją startu kanału w styczniu.

• Like 1

Kiedyś w TV Sat Magazynie była reklama z ESPN America w HD. Ostatecznie sam kanał nie przeszedł na HD w Polsce, a nawet się wycofał.

Ale nadawca Grupa Kino Polska/SPI Int. ma już inne kanały w ofertach u polskich operatorów więc mogli dzięki temu dogadać się z tymi operatorami i dać im wyjście z sytuacji przy wycofywanym z Polski kanale serialowym CBS Action. Tak przecież zrobiła Grupa Viasat ze swoim kanałem Epic Drama HD w przypadku likwidacji przez NBC Universal Int. kanału Universal Channel HD Polska. Wskoczyli z ofertą dla operatorów i oni to przyjęli. :-)

• Confused 1

Pomysł na czasie, chociaż w tym przypadku może sprawdzić się powiedzenie "Co za dużo, to niezdrowo", a do tego ta zupełnie nietrafiona nazwa. Co do samych zapowiedzi, to nie twierdzę, że są fałszywe, ale ciężko je traktować poważnie.

Przecież ja nie mówię że taki kanał nie wystartuje. Pisałem tylko o tym że kiedyś już była reklama w TV Sat Magazynie podniesienia jednego kanału do HD, a w międzyczasie kanał całkowicie zniknął z naszego rynku.

Nie wiem po co ludzie którzy na pewno nie będą zainteresowani zawartością tego kanału w ogóle tutaj się wypowiadają? Po co te żale? Dla każdego powinien być kanał o określonej tematyce. Nawet w pay TV :-)

Tureckie seriale ma bardzo dużą oglądalność na kanałach naziemnych TVP i innych i nie tylko bo powtórki tych seriali na płatnym TVP HD też cieszą się dużą popularnością. Nie sądzicie kanału jak jeszcze nie wystartował i nie ma pomiarów oglądalności i informacji o dostępności.

Ja jak coś mi się nie podoba to omijam to szerokim łukiem i nie komentuje bo po co skoro nie mój target. np. nie lubie sportowych kanałów i dla mnie to wydawanie kasy w błoto na prawa ale wiem że inny je lubia. Dlatego omijam wątki dot. kanałów sportowych szerokim łukiem i nie komentuje. Niech sobie będą. Róbcie tak samo. :-)

• Thanks 1
  • Upvote 2