Jump to content
bart18

Sport na żywo w polskiej TV 02.12-08.12

Recommended Posts

Eurosport:

Spoiler

 

Poniedziałek, 02.12:

 

14:00 E1 SNOOKER: Turniej UK Championship w Yorku - 7. dzień (do 17:30)
19:45 E1 SNOOKER: Turniej UK Championship w Yorku - 7. dzień (do 23:30)

 

Wtorek, 03.12:

 

14:00 E1 SNOOKER: Turniej UK Championship w Yorku - 8. dzień (do 17:30)
19:45 E1 SNOOKER: Turniej UK Championship w Yorku - 8. dzień (do 23:30)
19:55 E2 KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga Mistrzów - mecz: BC Oostende - Polski Cukier Toruń

 

Środa, 04.12:

 

14:00 E2 SNOOKER: Turniej UK Championship w Yorku - mecz 1/8 finału (do 17:30)
16:05 E1 BIATLON: Zawody Pucharu Świata w Östersund - bieg indywidualny mężczyzn
18:20 E2 KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga Mistrzów - mecz: Anwil Włocławek - AEK Atheny
19:45 E1 SNOOKER: Turniej UK Championship w Yorku - mecz 1/8 finału (do 23:30)

 

Czwartek, 05.12:

 

14:00 E2 SNOOKER: Turniej UK Championship w Yorku - mecz 1/8 finału (do 17:30)
16:10 E1 BIATLON: Zawody Pucharu Świata w Östersund - bieg indywidualny kobiet
19:45 E1 SNOOKER: Turniej UK Championship w Yorku - mecz 1/8 finału (do 23:30)

 

Piątek, 06.12:

 

11:50 E1 NARCIARSTWO DOWOLNE: Zawody Pucharu Świata w Val Thorens
14:00 E2 SNOOKER: Turniej UK Championship w Yorku - mecz ćwierćfinałowy (do 17:30)
15:25 E1 SKOKI NARCIARSKIE: Zawody Pucharu Świata w Niżnym Tagile - kwalifikacje (+ studio od 14:55 i 16:45)
18:35 E1 NARCIARSTWO ALPEJSKIE: Zawody Pucharu Świata w Beaver Creek - supergigant mężczyzn
19:45 E2 SNOOKER: Turniej UK Championship w Yorku - mecz ćwierćfinałowy (do 23:30)
20:20 E1 NARCIARSTWO ALPEJSKIE: Zawody Pucharu Świata w Lake Louise - zjazd kobiet
22:05 E1 JEŹDZIECTWO: Longlines Masters - Paryż 2019 (do 23:00)

 

Sobota, 07.12:

 

09:50 E1 KOMBINACJA NORWESKA: Zawody Pucharu Świata w Lillehammer
10:55 E2 NARCIARSTWO DOWOLNE: Zawody Pucharu Świata w Val Thorens
11:00 E1 BIEGI NARCIARSKIE: Zawody Pucharu Świata w Lillehammer - bieg łączony kobiet (+ studio od 10:50)
12:20 E1 BIEGI NARCIARSKIE: Zawody Pucharu Świata w Lillehammer - bieg łączony mężczyzn (+ studio od 11:55)
14:00 E2 SNOOKER: Turniej UK Championship w Yorku - mecz półfinałowy (do 17:30)
14:20 E1 KOMBINACJA NORWESKA: Zawody Pucharu Świata w Lillehammer (+ studio od 13:45)
15:30 E1 SKOKI NARCIARSKIE: Zawody Pucharu Świata w Niżnym Tagile (+ studio od 15:20)
17:45 E1 BIATLON: Zawody Pucharu Świata w Östersund - sztafeta mężczyzn (+ studio od 17:15)
18:50 E1 NARCIARSTWO ALPEJSKIE: Zawody Pucharu Świata w Beaver Creek - zjazd mężczyzn
19:45 E2 SNOOKER: Turniej UK Championship w Yorku - mecz półfinałowy (do 23:30)
20:30 E1 NARCIARSTWO ALPEJSKIE: Zawody Pucharu Świata w Lake Louise - zjazd kobiet
22:00 E1 JEŹDZIECTWO: Longlines Masters - Paryż 2019 (do 23:30)

 

Niedziela, 08.12:

 

09:05 E1 KOMBINACJA NORWESKA: Zawody Pucharu Świata w Lillehammer
10:15 E1 BIEGI NARCIARSKIE: Zawody Pucharu Świata w Lillehammer - sztafeta kobiet (+ studio od 10:10)
11:45 E1 BIEGI NARCIARSKIE: Zawody Pucharu Świata w Lillehammer - sztafeta mężczyzn (+ studio od 11:30)
13:15 E1 KOMBINACJA NORWESKA: Zawody Pucharu Świata w Lillehammer (+ studio od 13:00)
14:00 E2 SNOOKER: Turniej UK Championship w Yorku - mecz finałowy (do 17:00)
14:15 E1 SKOKI NARCIARSKIE: Zawody Pucharu Świata w Niżnym Tagile - kwalifikacje (+ studio od 14:00)
15:30 E1 SKOKI NARCIARSKIE: Zawody Pucharu Świata w Niżnym Tagile (+ studio od 15:20 i 17:15)
17:45 E1 NARCIARSTWO ALPEJSKIE: Zawody Pucharu Świata w Beaver Creek - 1. przejazd slalomu giganta mężczyzn
19:00 E1 NARCIARSTWO ALPEJSKIE: Zawody Pucharu Świata w Lake Louise - supergigant kobiet
19:45 E2 SNOOKER: Turniej UK Championship w Yorku - mecz finałowy (do 23:30)
20:30 E1 NARCIARSTWO ALPEJSKIE: Zawody Pucharu Świata w Beaver Creek - 2. przejazd slalomu giganta mężczyzn

 

Polsat Sport:

Spoiler

 

Poniedziałek, 02.12:

 

17:30 PS     SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: PlusLiga - mecz: BKS Visła Bydgoszcz - Indykpol AZS Olsztyn
20:30 PS     SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: PlusLiga - mecz: MKS Będzin - Trefl Gdańsk

 

Wtorek, 03.12:

 

17:30 PS     PIŁKA NOŻNA: Puchar Polski - mecz 1/8 finału: Legia II Warszawa - Piast Gliwice
18:00 PSN  HOKEJ: Liga Mistrzów - mecz ćwierćfinałowy: Mountfield HK - EV Zug
20:15 PSN  HOKEJ: Liga Mistrzów - mecz ćwierćfinałowy: Lausanne HC - Lulea Hockey
20:30 PS     PIŁKA NOŻNA: Puchar Polski - mecz 1/8 finału: Górnik Łęczna - Legia Warszawa

 

Środa, 04.12:

 

12:00 PS     PIŁKA NOŻNA: Puchar Polski - mecz 1/8 finału: Stal Stalowa Wola - Lech Poznań
16:15 PS  BIATLON: Zawody Pucharu Świata w Östersund - bieg indywidualny mężczyzn
17:30 PS     PIŁKA NOŻNA: Puchar Polski - mecz 1/8 finału: Lechia Gdańsk - KGHM Zagłębie Lubin
18:00 PSN  SIATKÓWKA KOBIET: Puchar CEV - mecz: Developres SkyRes Rzeszów - ASPTT Mulhouse
18:00 PSE  SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: PlusLiga - mecz: Aluron Virtu CMC Zawiercie - Trefl Gdańsk
20:30 PS     PIŁKA NOŻNA: Puchar Polski - mecz 1/8 finału: GKS Tychy - ŁKS Łódź

 

Czwartek, 05.12:

 

12:00 PS     PIŁKA NOŻNA: Puchar Polski - mecz 1/8 finału: Błękitni Stargard - PGE FKS Stal Mielec
15:30 PSE   ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE: Finał Grand Prix w Turynie - program krótki solistów juniorów (do 16:20)
16:00 PS     7. STREFA
16:20 PS BIATLON: Zawody Pucharu Świata w Östersund - bieg indywidualny kobiet
16:35 PSN  ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE: Finał Grand Prix w Turynie - program krótki par sportowych juniorów, solitek juniorek i par sportowych (do 22:20)
17:30 PS     PIŁKA NOŻNA: Puchar Polski - mecz 1/8 finału: Miedź Legnica - Stomil Olsztyn
18:00 PS  SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: KRISPOL 1. liga - mecz: SMS PZPS I Spała - MCKiS Jaworzno
20:30 PS     PIŁKA NOŻNA: Puchar Polski - mecz 1/8 finału: Cracovia - Raków Częstochowa
20:30 PS KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Energa Basket Liga - mecz: Legia Warszawa - Trefl Sopot

 

Piątek, 06.12:

 

12:05 PSN  NARCIARSTWO DOWOLNE: Zawody Pucharu Świata w Val Thorens
13:00 PS  ŁYŻWIARSTWO SZYBKIE: Zawody Pucharu Świata w Nur-Sułtanie - bieg na 1000 m i 5000 m kobiet, 500 m mężczyzn (do 15:00)
14:55 PSN  ŁYŻWIARSTWO SZYBKIE: Zawody Pucharu Świata w Nur-Sułtanie - sprint drużynowy mężczyzn i kobiet (do 16:00)
15:00 PSE   ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE: Finał Grand Prix w Turynie - taniec rytmiczny juniorskich par tanecznych, dowolny solitek juniorek i rytmiczny par tanecznych (do 20:15)
17:30 PS     SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: PlusLiga - mecz: Cuprum Lubin - BKS Visła Bydgoszcz
17:45 PSN  KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Turkish Airlines Euroliga - mecz: Zenit Sankt Petersburg - LDLC ASVEL Villeurbanne
19:50 PSN  ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE: Finał Grand Prix w Turynie - program krótki solistek i dowolny par sportowych (do 22:40)
20:15 PSE   KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Energa Basket Liga - mecz: BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - WKS Śląsk Wrocław
20:30 PS     SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: PlusLiga - mecz: Asseco Resovia Rzeszów - Jastrzębski Węgiel

 

Sobota, 07.12:

 

07:00 PSE   SHORT TRACK: Zawody Pucharu Świata w Szanghaju - biegi kobiet i mężczyzn na 500 m i 1500 m, sztafet kobiet, mężczyzn i mieszanych (do 11:10)
09:00 PSN  SNOWBOARD: Zawody Pucharu Świata w Bannoje
11:00 PSN  NARCIARSTWO DOWOLNE: Zawody Pucharu Świata w Val Thorens
13:00 PSE   ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE: Finał Grand Prix w Turynie - program dowolny solistów, juniorskich par sportowych i solistów juniorów (do 17:30)
13:00 PSN  ŁYŻWIARSTWO SZYBKIE: Zawody Pucharu Świata w Nur-Sułtanie - bieg na 500 m kobiet, 1000 m i 10000 m mężczyzn (do 16:10)
14:45 PS     SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: PlusLiga - mecz: GKS Katowice - VERVA Warszawa ORLEN Paliwa
17:30 PS     KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Energa Basket Liga - mecz: Start Lublin - Anwil Włocławek
17:30 PSE   SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: PlusLiga - mecz: Indykpol AZS Olsztyn - MKS Będzin
17:30 PSN  BIATLON: Zawody Pucharu Świata w Östersund - sztafeta mężczyzn
19:00 PPV  SPORTY WALKI: KSW 52 - walka: Scott Askham - Mamed Khalidov
19:40 PSN  PIŁKA NOŻNA: Liga holenderska - mecz: PSV Eindhoven - Fortuna Sittard
20:30 PS     SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: PlusLiga - mecz: Cerrad Enea Czarni Radom - MKS Ślepsk Malow Suwałki

20:30 PS ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE: Finał Grand Prix w Turynie - taniec dowolny par tanecznych i solistek (do 23:00)
22:30 PSN  BOBSLEJE: Zawody Pucharu Świata w Lake Placid - dwójki mężczyzn

 

Niedziela, 08.12:

 

03:00 PS     SPORTY WALKI: UFC Fight Night: Overeem vs. Rozenstruik - waga ciężka: Alistair Overeem - Jairzinho Rozenstruik
07:00 PSE   SHORT TRACK: Zawody Pucharu Świata w Szanghaju - biegi kobiet i mężczyzn na 500 m i 1000 m, sztafet kobiet i mężczyzn (do 11:20)
09:00 PSN  SNOWBOARD: Zawody Pucharu Świata w Bannoje
11:00 PS     CAFE FUTBOL
12:10 PSN  PIŁKA NOŻNA: Liga holenderska - mecz: SBV Vitesse - Feyenoord
12:30 PS     SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: PlusLiga - mecz: Trefl Gdańsk - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
13:00 PSE   ŁYŻWIARSTWO SZYBKIE: Zawody Pucharu Świata w Nur-Sułtanie - bieg kobiet na i mężczyzn na 1500 m i drużynowy kobiet (do 15:30)
14:00 PSN  ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE: Finał Grand Prix w Turynie - pokazy mistrzów (do 15:00)
14:45 PS     SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: PlusLiga - mecz: PGE Skra Bełchatów - Aluron Virtu CMC Zawiercie
15:00 PSN  SKELETON: Zawody Pucharu Świata w Lake Placid - mężczyźni (do 18:00)
15:30 PSE   BIATLON: Zawody Pucharu Świata w Östersund - sztafeta kobiet
17:30 PS     KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Energa Basket Liga - mecz: King Szczecin - MKS Dąbrowa Górnicza
17:30 PSE   SIATKÓWKA KOBIET: Liga Siatkówki Kobiet - mecz: Grot Budowlani Łódź - DPD Legionovia Legionowo
18:00 PSN  SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga włoska - mecz: Vero Volley Monza - Globo Banca Popolare del Frusinate Sora
20:00 PSN  BOBSLEJE: Zawody Pucharu Świata w Lake Placid - dwójki mężczyzn (do 22:30)

 

TVP Sport:

Spoiler

 

Poniedziałek, 02.12:

 

19:30 4-4-2
20:30 GALA ZŁOTA PIŁKA 2019
21:50 SPORTOWY WIECZÓR
22:20 GOL EKSTRA

 

Wtorek, 03.12:

 

18:10 PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN: PGNiG Superliga - mecz: KS Azoty-Puławy - ORLEN Wisła Płock (+ studio od 17:45)
20:55 PIŁKA NOŻNA: Puchar Włoch - mecz 4. rundy: ACF Fiorentina - AS Cittadella
22:55 SPORTOWY WIECZÓR

 

Środa, 04.12:

 

14:55 PIŁKA NOŻNA: Puchar Włoch - mecz 4. rundy: US Sassuolo Calcio - Perugia Calcio
17:55 PIŁKA NOŻNA: Puchar Włoch - mecz 4. rundy: SPAL 2013 - US Lecce (+ studio od 17:00)
20:55 PIŁKA NOŻNA: Puchar Włoch - mecz 4. rundy: Udinese Calcio - Bologna FC (+ studio od 19:55)
22:55 SPORTOWY WIECZÓR

 

Czwartek, 05.12:

 

01:05 HOKEJ: NHL - mecz: Toronto Maple Leafs - Colorado Avalanche
17:55 PIŁKA NOŻNA: Puchar Włoch - mecz 4. rundy: FC Parma - Frosinone Calcio
20:55 PIŁKA NOŻNA: Puchar Włoch - mecz 4. rundy: Cagliari Calcio - UC Sampdoria (+ studio od 20:05)
22:55 SPORTOWY WIECZÓR

 

Piątek, 06.12:

 

20:30 TVP1 GALA 100-LECIA PZPN (+ studio od 20:15 i 22:15 - tylko w TVP Sport!)

20:30 RING TVP SPORT
22:35 SPORTOWY WIECZÓR

 

Sobota, 07.12:

 

10:00 STAN FUTBOLU
10:55 BIEGI NARCIARSKIE: Zawody Pucharu Świata w Lillehammer - bieg łączony kobiet
12:55 PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN: PGNiG Superliga - mecz: MMTS Kwidzyn - SPR Chrobry Głogów (+ studio od 12:35)
15:30 SKOKI NARCIARSKIE: Zawody Pucharu Świata w Niżnym Tagile (+ studio od 15:05) (również w TVP1!)
17:20 TVP2 PIŁKA NOŻNA: PKO Ekstraklasa - mecz: Lech Poznań - ŁKS Łódź (+ studio od 17:00)
17:55 BOKS: Walka o pasy WBA Super World, IBF World, WBO World i IBO World w Ad-Dirijji - waga ciężka: Andy Ruiz Jr. - Anthony Joshua (do 23:15)
23:15 SPORTOWY WIECZÓR

 

Niedziela, 08.12:

 

01:05 HOKEJ: NHL - mecz: St. Louis Blues - Toronto Maple Leafs
03:55 BOKS: Walka o pas WBC World w Nowym Jorku - waga średnia: Jermall Charlo - Dennis Hogan (do 06:00)
10:10 BIEGI NARCIARSKIE: Zawody Pucharu Świata w Lillehammer - sztafeta kobiet
12:55 PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN: PGNiG Superliga - mecz: Gwardia Opole - NMC Górnik Zabrze (+ studio od 12:35)
15:30 SKOKI NARCIARSKIE: Zawody Pucharu Świata w Niżnym Tagile (+ studio od 15:05) (również w TVP1!)
21:45 SPORTOWY WIECZÓR

 

Canal+ Sport:

Spoiler

 

Poniedziałek, 02.12:

 

10:00 C+N   RADIO CANAL
20:00 C+S   EKSTRAKLASA PO GODZINACH (również w Canal+ Sport 3!)

 

Wtorek, 03.12:

 

10:00 C+  RADIO CANAL: Na Wyspach
17:55 C+S   SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga Mistrzów - mecz: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Wojwodina NS Seme Nowy Sad (+ wstęp od 17:30)
19:25 nS+   SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga Mistrzów - mecz: Berlin Recycling Volleys - ACH Volley Lublana
20:25 C+S2 PIŁKA NOŻNA: Liga angielska - mecz: Crystal Palace FC - AFC Bournemouth
21:10 C+S   PIŁKA NOŻNA: Liga angielska - mecz: Burnley FC - Manchester City FC

 

Środa, 04.12:

 

10:00 C+N   RADIO CANAL: Kontratak
12:55 C+S2 SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga Mistrzów - mecz: Kuzbass Kemerowo - Fakieł Nowy Urengoj
15:25 C+S2 SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga Mistrzów - mecz: Halkbank Ankara - VC Greenyard Maaseik
18:55 C+S   SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga Mistrzów - mecz: VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - Tours VB (+ wstęp od 18:30)
19:55 C+  SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga Mistrzów - mecz: VfB Friedrichshafen - Knack Roeselare
20:25 C+S2 PIŁKA NOŻNA: Liga angielska - mecz: Manchester United FC - Tottenham Hotspur FC
20:25 nS+   SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga Mistrzów - mecz: Sir Sicoma Monini Perugia - Benfica Lizbona
21:10 C+     PIŁKA NOŻNA: Liga angielska - mecz: Liverpool FC - Everton FC (w technologii 4K w Canal+ 4K!)

 

Czwartek, 05.12:

 

09:30 C+S   GOLF: European Tour - AfrAsia Bank Mauritius Open - 1. runda (do 14:30)

10:00 C+ RADIO CANAL: As serwisowy
15:55 C+S   SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga Mistrzów - mecz: Fenerbahce HDI Sigorta - VK Jihostroj Czeskie Budziejowice
20:25 C+S   PIŁKA NOŻNA: Liga angielska - mecz: Sheffield United FC - Newcastle United FC
21:10 C+S2 PIŁKA NOŻNA: Liga angielska - mecz: Arsenal FC - Brighton & Hove Albion FC (w technologii 4K w Canal+ 4K!)
22:30 C+S   MAGAZYN LIGI MISTRZÓW CEV (również w nSport+!)

 

Piątek, 06.12:

 

01:30 C+S   KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: NBA - mecz: Toronto Raptors - Houston Rockets

09:30 C+SGOLF: European Tour - AfrAsia Bank Mauritius Open - 2. runda (do 11:00)
10:00 C+S   RADIO CANAL: Pod koszem

11:00 C+S   GOLF: European Tour - AfrAsia Bank Mauritius Open - 2. runda (do 14:30)
17:55 C+S   PIŁKA NOŻNA: PKO Ekstraklasa - mecz: Korona Kielce - Arka Gdynia (+ wstęp od 17:30) (również w Canal+ Sport 3!)
20:20 C+S2 PIŁKA NOŻNA: Liga niemiecka - mecz: Eintracht Frankfurt - Hertha BSC
20:25 C+S   PIŁKA NOŻNA: PKO Ekstraklasa - mecz: Górnik Zabrze - Wisła Kraków (+ Super Piątek od 20:00 i 22:30) (również w Canal+ Sport 3!) (w technologii 4K w Canal+ 4K!)

 

Sobota, 07.12:

 

02:00 C+S   KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: NBA - mecz: Boston Celtics - Denver Nuggets

08:30 C+SGOLF: European Tour - AfrAsia Bank Mauritius Open - 3. runda (do 11:00)

11:00 C+S   GOLF: European Tour - AfrAsia Bank Mauritius Open - 3. runda (do 13:30)
13:25 C+S2 PIŁKA NOŻNA: Liga angielska - mecz: Everton FC - Chelsea FC (+ GPS od 13:00) (mecz w technologii 4K w Canal+ 4K!)
14:55 C+S   PIŁKA NOŻNA: PKO Ekstraklasa - mecz: Jagiellonia Białystok - KGHM Zagłębie Lubin (+ wstęp od 14:40) (również w nSport+ i Canal+ Sport 3!)
15:20 C+     PIŁKA NOŻNA: Liga niemiecka - mecz: Borussia Dortmund - Fortuna Düsseldorf
15:55 C+S2 PIŁKA NOŻNA: Liga angielska - mecz: AFC Bournemouth - Liverpool FC (+ GPS od 15:30)
16:55 nS+   PIŁKA NOŻNA: Liga austriacka - mecz: Red Bull Salzburg - WSG Swarovski Tirol
17:25 C+S   PIŁKA NOŻNA: PKO Ekstraklasa - mecz: Lech Poznań - ŁKS Łódź (+ wstęp od 17:00) (również w Canal+ Sport 3!)
18:25 C+S2 PIŁKA NOŻNA: Liga angielska - mecz: Manchester City FC - Manchester United FC (+ GPS od 18:00) (mecz w technologii 4K w Canal+ 4K!)
19:55 C+S   PIŁKA NOŻNA: PKO Ekstraklasa - mecz: Lechia Gdańsk - Wisła Płock (+ wstęp od 19:30) (również w Canal+ Sport 3!)
20:00 nS+   SPORT MOTOROWY: Mistrzostwa Świata FIM SuperEnduro - Grand Prix Polski
20:55 C+S2 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: FC Barcelona - RCD Mallorca (+ GPS od 20:30) (mecz w technologii 4K w Canal+ 4K!)
22:00 C+S   LIGA+ (również w Canal+ Sport 3!)

 

Niedziela, 08.12:

 

08:30 C+SGOLF: European Tour - AfrAsia Bank Mauritius Open - finał (do 13:30)

11:55 nS+   PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: SD Eibar - Getafe CF (również w Canal+ Now!)
12:25 C+S   PIŁKA NOŻNA: PKO Ekstraklasa - mecz: Cracovia - Raków Częstochowa (+ wstęp od 12:10) (również w Canal+ Sport 3!)
13:55 C+S2 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Real Betis Balompie - Athletic Bilbao
14:55 C+     PIŁKA NOŻNA: Liga angielska - mecz: Aston Villa FC - Leicester City FC
14:55 C+S   PIŁKA NOŻNA: PKO Ekstraklasa - mecz: Pogoń Szczecin - Piast Gliwice (+ wstęp od 14:40) (również w Canal+ Sport 3!)
15:55 C+S2 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Real Valladolid - Real Sociedad
16:55 nS+   SIATKÓWKA KOBIET: Liga włoska - mecz: Golden Tulip Volalto 2.0 Caserta - Zanetti Bergamo
17:25 C+     PIŁKA NOŻNA: PKO Ekstraklasa - mecz: Śląsk Wrocław - Legia Warszawa (+ wstęp od 17:00) (również w Canal+ Sport 3!) (w technologii 4K w Canal+ 4K!)
17:25 C+S   PIŁKA NOŻNA: Liga angielska - mecz: Brighton & Hove Albion FC - Wolverhampton Wanderers FC
19:30 C+     LIGA+ EXTRA (również w Canal+ Sport 3!)
20:55 nS+   PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: CA Osasuna - Sevilla FC (również w Canal+ Now!)
21:00 C+S2 KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: NBA - mecz: Brooklyn Nets - Denver Nuggets
21:30 C+S   TURBOKOZAK (również w Canal+ Sport 3!)
23:55 C+S2 KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: NBA - mecz: Philadelphia 76ers - Toronto Raptors

 

Eleven Sports:

Spoiler

 

Poniedziałek, 02.12:

 

20:10 ES2 PIŁKA NOŻNA: Puchar Anglii - losowanie 3. rundy (również w Eleven Sports 4!)
20:25 ES3 PIŁKA NOŻNA: Liga niemiecka - mecz: FSV Mainz 05 - Eintracht Frankfurt
20:40 ES2 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: Cagliari Calcio - UC Sampdoria
20:40 ES4 PIŁKA NOŻNA: Puchar Anglii - mecz 2. rundy: Solihull Moors FC - Rotherham United FC
21:00 ES1 #ELEVENF1

 

Piątek, 06.12:

 

18:25 ES1 PIŁKA NOŻNA: 2. liga niemiecka - mecz: Hamburger SV - 1. FC Heidenheim (również w Eleven Sports 4!)
20:40 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: Inter Mediolan - AS Roma (również w Eleven Sports 4!)
20:55 ES2 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Villarreal CF - Atletico Madryt

 

Sobota, 07.12:

 

12:55 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Real Madryt CF - RCD Espanyol
12:55 ES2 PIŁKA NOŻNA: 2. liga niemiecka - mecz: Hannover 96 - FC Erzgebirge Aue (również w Eleven Sports 4!)
13:25 ES3 PIŁKA NOŻNA: 2. liga angielska - mecz: Huddersfield Town FC - Leeds United FC
14:55 ES2 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: Atalanta BC - Hellas Werona
15:25 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga niemiecka - mecz: Borussia Mönchengladbach - FC Bayern Monachium (+ studio od 15:00)
15:25 ES3 PIŁKA NOŻNA: Liga niemiecka - mecz: RB Lipsk - TSG 1899 Hoffenheim
15:55 ES4 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Granada CF - CD Alaves
17:55 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: Udinese Calcio - SSC Napoli (+ studio od 17:30)
18:25 ES2 PIŁKA NOŻNA: Liga niemiecka - mecz: Bayer 04 Leverkusen - FC Schalke 04 Gelsenkirchen (również w Eleven Sports 4!)
18:25 ES3 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: UD Levante - Valencia CF
20:40 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: SS Lazio - Juventus FC (+ studio od 20:00 i 22:40) (mecz również w Eleven Sports 4!)
22:50 ES1 ELEVEN GOL

 

Niedziela, 08.12:

 

12:25 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: US Lecce - Genoa CFC (również w Eleven Sports 4!)
12:55 ES2 PIŁKA NOŻNA: 2. liga angielska - mecz: West Bromwich Albion FC - Swansea City AFC
14:55 ES2 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: Torino FC - ACF Fiorentina
14:55 ES3 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: SPAL 2013 - Brescia Calcio
14:55 ES4 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: US Sassuolo Calcio - Cagliari Calcio
15:25 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga niemiecka - mecz: 1. FC Union Berlin - 1. FC Köln (+ studio od 15:00)
17:55 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: UC Sampdoria - Parma Calcio (+ studio od 17:30)
17:55 ES2 PIŁKA NOŻNA: Liga niemiecka - mecz: Werder Brema - SC Paderborn 07 (również w Eleven Sports 4!)
18:25 ES3 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: CD Leganes - Celta Vigo
20:40 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: Bologna FC - AC Milan (+ studio od 20:00 i 22:40) (mecz również w Eleven Sports 4!)
22:50 ES1 ELEVEN GOL

 

SportKlub:

Spoiler

 

Poniedziałek, 02.12:

 

18:00 SK KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga turecka - mecz: Anadolu Efes - Galatasaray Doga Sigorta

 

Środa, 04.12:

 

20:00 SK PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN: Puchar Niemiec - mecz ćwierćfinałowy: Rhein-Neckar Löwen - TSV Hannover-Burgdorf

 

Czwartek, 05.12:

 

19:00 SK PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN: Liga niemiecka - mecz: SC Magdeburg - SG Flensburg-Handewitt

 

Piątek, 06.12:

 

12:00 FK SPORTY WALKI: ONE Championship: Mark of Greatness (do 18:50)

 

Sobota, 07.12:

 

11:00 SK KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga turecka - mecz: Gaziantep Basketbol - Istanbul Büyükşehir Belediyesi

13:15 SK KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga turecka - mecz: Galatasaray Doga Sigorta - Teksüt Bandirma BK
15:30 SK KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga turecka - mecz: Darüşşafaka Tekfen - Beşiktaş Sompo Sigorta
18:00 SK KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga turecka - mecz: Tofaş - Pinar Karşiyaka
20:30 SK KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga hiszpańska - mecz: Unicaja - Herbalife Gran Canaria

 

Niedziela, 08.12:

 

11:00 SK KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga turecka - mecz: Fenerbahçe Beko - Ogm Ormanspor
13:30 SK PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN: Liga niemiecka - mecz: TSV Hannover-Burgdorf - Füchse Berlin
16:00 SK TENIS STOŁOWY: LOTTO Superliga - mecz: LOTTO ZOOleszcz Gwiazda Bydgoszcz - AZS AWFiS Balta Gdańsk
18:30 SK KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga hiszpańska - mecz: Baxi Manresa - Barça Lassa

 

Pozostałe:

Spoiler

 

Środa, 04.12:

 

19:00 GOLFCHN GOLF: Turniej Hero World Challenge - 1. runda (do 22:00)

 

Czwartek, 05.12:

 

19:00 GOLFCHN GOLF: Turniej Hero World Challenge - 2. runda (do 22:00)

 

Piątek, 06.12:

 

17:00 GOLFCHN GOLF: Turniej Hero World Challenge - 3. runda (do 22:00)

 

Sobota, 07.12:

 

18:00 GOLFCHN GOLF: Turniej Hero World Challenge - finał (do 21:00)

21:00 FGHTBOX SPORTY WALKI:  Mix Fight Gala we Frankfurcie (do 00:00)

 

Niedziela, 08.12:

 

13:15 MOTOWIZ WYŚCIGI SAMOCHODOWE: Monza Rally Show 2019 (do 15:35)

 

Edited by bart18
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...