Jump to content
Kirk

Medialni Roku 2019

Recommended Posts

Tradycyjnie o tej porze ruszamy z corocznym plebiscytem organizowanym przez zespół produkcyjny "Medialnych", jest to już czwarta edycja. Mamy 30 kategorii, wyrzuciliśmy dwie: Kabaret/Satyryk oraz Juror, zamiast nich są dwie nowe: Reżyser oraz Powrót. Głosy zbieramy do 31 grudnia, do godziny 23:59. Ogłoszenie wyników 1 stycznia w godzinach wieczornych. Zapraszamy do głosowania :)

 

PROGRAM INFORMACYJNY
Wiadomości (TVP1)
Teleexpress (TVP1)
Panorama (TVP2)
Wydarzenia (Polsat)
Fakty (TVN)

 

CODZIENNY PROGRAM PUBLICYSTYCZNY
Minęła 20 (TVP Info)
Fakty po Faktach (TVN 24)
Tak Jest (TVN 24)
Polityka na ostro (Polsat News)
Punkt widzenia (Polsat News)

 

COTYGODNIOWY PROGRAM PUBLICYSTYCZNY
Studio Polska (TVP Info)
Woronicza 17 (TVP Info)
Kawa na Ławę (TVN 24)
Loża Prasowa (TVN 24)
Śniadanie w Polsat News (Polsat News)

 

PROGRAM INTERWENCYJNY
Alarm! (TVP1)
Sprawa dla Reportera (TVP1)
Interwencja (Polsat)
Uwaga! (TVN)
Państwo w Państwie (Polsat/Polsat News)

 

PROGRAM SPORTOWY
Stan Futbolu (TVP Sport/Weszło)
Cafe Futbol (Polsat Sport)
Liga+ Extra (CANAL+ Sport)
Liga Minus (Weszło)
Misja Futbol (Onet)

 

TYGODNIK OPINII
Do Rzeczy
Newsweek
Polityka
Sieci
Wprost

 

REDAKTOR NACZELNY
Bogusław Chrabota (Rzeczpospolita)
Tomasz Lis (Newsweek)
Paweł Lisicki (Do Rzeczy)
Adam Michnik (Gazeta Wyborcza)
Tomasz Sakiewicz (Gazeta Polska)

 

DZIENNIKARZ/PUBLICYSTA
Wojciech Czuchnowski (Gazeta Wyborcza)
Michał Kolanko (Rzeczpospolita)
Joanna Miziołek (Wprost)
Wojciech Wybranowski (Do Rzeczy)
Mariusz Zielke (Salon24.pl)

 

PREZENTER
Michał Adamczyk (''Wiadomości'' TVP1)
Krzysztof Ziemiec (''Teleexpress'' TVP1)
Tomasz Wolny (''Panorama'' TVP2)
Bogdan Rymanowski (''Wydarzenia'' Polsat)
Piotr Marciniak (''Fakty'' TVN)

 

PREZENTERKA
Danuta Holecka (''Wiadomości'' TVP1)
Beata Chmielowska-Olech (''Teleexpress'' TVP1)
Marta Kielczyk (''Panorama'' TVP2)
Dorota Gawryluk (''Wydarzenia'' Polsat)
Justyna Pochanke (''Fakty'' TVN)

 

REPORTER
Marcin Tulicki (''Wiadomości'' TVP1)
Konrad Wąż (''Wiadomości'' TVP1)
Grzegorz Kępka (''Wydarzenia'' Polsat)
Dariusz Ociepa (''Wydarzenia'' Polsat)
Jakub Sobieniowski (''Fakty'' TVN)

 

REPORTERKA
Maria Stepan (''Wiadomości'' TVP1)
Elżbieta Byszewska (''Panorama'' TVP2)
Agnieszka Milczarz (''Wydarzenia'' Polsat)
Małgorzata Ziętkiewicz (''Wydarzenia'' Polsat)
Katarzyna Kolenda-Zaleska (''Fakty'' TVN)

 

PREZENTER POGODY
Waldemar Dolecki (TVP1)
Ziemowit Pędziwiatr (TVP2)
Marek Horczyczak (Polsat)
Maciej Dolega (TVN)
Tomasz Zubilewicz (TVN)

 

PREZENTERKA POGODY
Marzena Słupkowska (TVP1)
Aleksandra Kostka (TVP2)
Milena Rostkowska-Galant (Polsat)
Paulina Sykut-Jeżyna (Polsat)
Agnieszka Cegielska (TVN)

 

PREZENTER PROGRAMU PUBLICYSTYCZNEGO
Michał Rachoń (TVP Info)
Andrzej Morozowski (TVN 24)
Konrad Piasecki (TVN 24)
Agnieszka Gozdyra (Polsat News)
Grzegorz Jankowski (Polsat News)

 

PREZENTER PROGRAMU INTERWENCYJNEGO
Jacek Łęski (TVP1)
Elżbieta Jaworowicz (TVP1)
Michał Bebło (Polsat)
Ryszard Cebula (TVN)
Przemysław Talkowski (Polsat/Polsat News)

 

PREZENTER RADIOWY
Roman Czejarek (Polskie Radio ''Jedynka'')
Marcin Pośpiech (Polskie Radio ''Trójka'')
Robert Mazurek (RMF FM)
Beata Lubecka (Radio ZET)
Jan Pirowski (Radio Eska)

 

KOMENTATOR SPORTOWY
Jacek Laskowski (TVP Sport)
Tomasz Swędrowski i Wojciech Drzyzga (Polsat Sport)
Tomasz Ćwiąkała (CANAL+ Sport)
Igor Błachut i Marek Rudziński (Eurosport)
Mateusz Święcicki (Eleven Sports)

 

SERIAL
Echo serca (TVP1/TVP2)
Zawsze Warto (Polsat)
39 i pół tygodnia (TVN)
Odwróceni. Ojcowie i córki (TVN)
Żmijowisko (CANAL+)

 

FILM
Boże Ciało
Kurier
(Nie)znajomi
Obywatel Jones
Tylko nie mów nikomu

 

PROGRAM ROZRYWKOWY
The Voice of Poland (TVP2)
Love Island. Wyspa Miłości (Polsat)
Ninja Warrior Polska (Polsat)
Mam Talent! (TVN)
Big Brother (TVN7)

 

TELETURNIEJ
Jaka To Melodia? (TVP1)
Jeden z Dziesięciu (TVP1)
Familiada (TVP2)
Koło Fortuny (TVP2)
Milionerzy (TVN)

 

DEBIUT
Sanatorium Miłości (TVP1)
Dance Dance Dance (TVP2)
Ninja Warrior Polska (Polsat)
My Way (TVN)
Gra Muzyka (TV Puls)

 

POWRÓT
Czar Par (TVP2)
Europa da się lubić (TVP2)
Szansa na sukces (TVP2)
39 i pół tygodnia (TVN)
Big Brother (TVN7)

 

AKTOR
Bartosz Bielenia
Tomasz Karolak
Philippe Tłokiński
Robert Więckiewicz
Wojciech Żołądkowicz

 

AKTORKA
Eliza Rycembel
Kasia Smutniak
Patrycja Volny
Daria Widawska
Julia Wieniawa

 

REŻYSER
Agnieszka Holland
Jan Komasa
Władysław Pasikowski
Tomasz i Marek Sekielscy
Tadeusz Śliwa

 

SPORTOWIEC
Paweł Fajdek
Dawid Kubacki
Wilfredo Leon
Krzysztof Piątek
Bartosz Zmarzlik

 

MUZYK
Męskie Granie Orkiestra
Dawid Podsiadło
Muniek Staszczyk
Roksana Węgiel
Daria Zawiałow

 

ODKRYCIE
Ronnie Ferrari
Viki Gabor
Hubert Hurkacz
Wilfredo Leon
Malwina Smarzek-Godek

Share this post


Link to post
Share on other sites

Program Informacyjny-Fakty (TVN)

Codzienny Program Publicystyczny-Fakty Po Faktach (TVN24)

Cotygodniowy Program Publicystyczny-Kawa na Ławę (TVN24)

Program Interwencyjny-Interwencja (Polsat)

Program Sportowy-Cafe Futbol (Polsat Sport)

Tygodnik Opinii-Newsweek

Redaktor Naczelny-Tomasz Lis (Newsweek)

Dziennikarz/Publicysta-Joanna Miziołek (Wprost)

Prezenter-Piotr Marciniak ("Fakty" TVN)

Prezenterka-Justyna Pochanke ("Fakty" TVN)

Reporter-Dariusz Ociepa ("Wydarzenia" Polsat)

Reporterka-Katarzyna Kolenda-Zaleska ("Fakty" TVN)

Prezenter Pogody-Marek Horczyczak (Polsat)

Prezenterka Pogody-Milena Rostkowska-Galant (Polsat)

Prezenter Programu Publicystycznego-Konrad Piasecki (TVN24)

Prezenter Programu Interwencyjnego-Przemysław Talkowski (Polsat/Polsat News)

Prezenter Radiowy-Beata Lubecka (Radio Zet)

Komentator Sportowy-Mateusz Święcicki (Eleven Sports)

Serial-Żmijowisko (Canal+)

Film-Tylko nie mów nikomu

Program Rozrywkowy-Mam Talent! (TVN)

Teleturniej-Milionerzy (TVN)

Debiut-Gra Muzyka (TV Puls)

Powrót-Szansa na sukces (TVP2)

Aktor-Robert Więckiewicz

Aktorka-Julia Wieniawa

Reżyser-Tomasz i Marek Sekielscy

Sportowiec-Paweł Fajdek

Muzyk-Roksana Węgiel

Odkrycie-Viki Gabor

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

PROGRAM INFORMACYJNY: Wydarzenia (Polsat)

CODZIENNY PROGRAM PUBLICYSTYCZNY: Punkt widzenia (Polsat News)

COTYGODNIOWY PROGRAM PUBLICYSTYCZNY: Śniadanie w Polsat News (Polsat News)

PROGRAM INTERWENCYJNY: Uwaga! (TVN)

PROGRAM SPORTOWY: Liga Minus (Weszło)

TYGODNIK OPINII: Do Rzeczy

REDAKTOR NACZELNY: Bogusław Chrabota (Rzeczpospolita)

DZIENNIKARZ/PUBLICYSTA: Mariusz Zielke (Salon24.pl)

PREZENTER: Bogdan Rymanowski (''Wydarzenia'' Polsat)

PREZENTERKA: Dorota Gawryluk (''Wydarzenia'' Polsat)

REPORTER: Grzegorz Kępka (''Wydarzenia'' Polsat)

REPORTERKA: Maria Stepan (''Wiadomości'' TVP1)

PREZENTER POGODY: Marek Horczyczak (Polsat)

PREZENTERKA POGODY: Milena Rostkowska-Galant (Polsat)

PREZENTER PROGRAMU PUBLICYSTYCZNEGO: Agnieszka Gozdyra (Polsat News)

PREZENTER PROGRAMU INTERWENCYJNEGO: Michał Bebło (Polsat)

PREZENTER RADIOWY: Robert Mazurek (RMF FM)

KOMENTATOR SPORTOWY: Tomasz Ćwiąkała (CANAL+ Sport)

SERIAL: 39 i pół tygodnia (TVN)

FILM: Kurier

PROGRAM ROZRYWKOWY: Big Brother (TVN7)

TELETURNIEJ: Jeden z Dziesięciu (TVP1)

DEBIUT: Gra Muzyka (TV Puls)

POWRÓT: Big Brother (TVN7)

AKTOR: Robert Więckiewicz

AKTORKA: Kasia Smutniak

REŻYSER: Władysław Pasikowski

SPORTOWIEC: Krzysztof Piątek

MUZYK: Daria Zawiałow

ODKRYCIE: Viki Gabor

Share this post


Link to post
Share on other sites

Program informacyjny: Wydarzenia (Polsat)

Codzienny program publicystyczny: Minęła 20 (TVP Info)

Cotygodniowy magazyn publicystyczny: Woronicza 17 (TVP Info)

Program interwencyjny: Alarm! (TVP1)

Program sportowy: Cafe Futbol (Polsat Sport)

Tygodnik opinii: Sieci

Redaktor naczelny: Paweł Lisicki (Do Rzeczy)

Dziennikarz/Publicysta: Wojciech Wybranowski (Do Rzeczy)

Prezenter: Michał Adamczyk (TVP1)

Prezenterka: Danuta Holecka (TVP1)

Reporter: Dariusz Ociepa ("Wydarzenia" Polsat)

Reporterka: Agnieszka Milczarz ("Wydarzenia" Polsat)

Prezenter pogody: Marek Horczyczak (Polsat)

Prezenterka pogody: Marzena Słupkowska (TVP1)

Prezenter programu publicystycznego: Michał Rachoń (TVP Info)

Prezenter programu interwencyjnego: Przemysław Talkowski (Polsat/Polsat News)

Prezenter radiowy: Roman Czejarek (Jedynka - PR)

Komentator sportowy: Jacek Laskowski (TVP Sport)

Serial: Echo serca (TVP1/2)

Film: Kurier

Program rozrywkowy: Ninja Warrior Polska (Polsat)

Teleturniej: Milionerzy (TVN)
Debiut: Ninja Warrior Polska (Polsat)

Powrót: Europa da się lubić (TVP2)

Aktor: Robert Więckiewicz

Aktorka: Kasia Smutniak

Reżyser: Jan Komasa

Sportowiec: Dawid Kubacki

Muzyk: Roksana Węgiel

Debiut: Viki Gabor

Share this post


Link to post
Share on other sites

PROGRAM INFORMACYJNY 

Wydarzenia (Polsat)

CODZIENNY PROGRAM PUBLICYSTYCZNY

Polityka na ostro (Polsat News)
COTYGODNIOWY PROGRAM PUBLICYSTYCZNY 

Śniadanie w Polsat News (Polsat News)

PROGRAM INTERWENCYJNY 

Interwencja (Polsat)
PROGRAM SPORTOWY 

Stan Futbolu (TVP Sport/Weszło)
TYGODNIK OPINII

Wprost

REDAKTOR NACZELNY
Bogusław Chrabota (Rzeczpospolita)
DZIENNIKARZ/PUBLICYSTA
Joanna Miziołek (Wprost)

PREZENTER
Tomasz Wolny (''Panorama'' TVP2)

PREZENTERKA
Beata Chmielowska-Olech (''Teleexpress'' TVP1)

REPORTER
Grzegorz Kępka (''Wydarzenia'' Polsat)
REPORTERKA
Maria Stepan (''Wiadomości'' TVP1)
PREZENTER POGODY
Tomasz Zubilewicz (TVN)

PREZENTERKA POGODY
Marzena Słupkowska (TVP1)
PREZENTER PROGRAMU PUBLICYSTYCZNEGO
Grzegorz Jankowski (Polsat News)

PREZENTER PROGRAMU INTERWENCYJNEGO
Przemysław Talkowski (Polsat/Polsat News)

PREZENTER RADIOWY
Robert Mazurek (RMF FM)
KOMENTATOR SPORTOWY
Igor Błachut i Marek Rudziński (Eurosport)

SERIAL
Echo serca (TVP1/TVP2)

FILM
Kurier

PROGRAM ROZRYWKOWY
The Voice of Poland (TVP2)

TELETURNIEJ
Koło Fortuny (TVP2)
DEBIUT
Sanatorium Miłości (TVP1)

POWRÓT
Szansa na sukces (TVP2)

AKTOR
Tomasz Karolak

AKTORKA
Daria Widawska

REŻYSER
Władysław Pasikowski
SPORTOWIEC
Paweł Fajdek
MUZYK
Daria Zawiałow

ODKRYCIE
Wilfredo Leon
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

PROGRAM INFORMACYJNY: Wydarzenia (Polsat)

CODZIENNY PROGRAM PUBLICYSTYCZNY: Polityka na ostro (Polsat News)

COTYGODNIOWY PROGRAM PUBLICYSTYCZNY: Śniadanie w Polsat News (Polsat News)

PROGRAM INTERWENCYJNY: Interwencja (Polsat)
PROGRAM SPORTOWY: Stan Futbolu (TVP Sport/Weszło)

TYGODNIK OPINII: Newsweek

REDAKTOR NACZELNY: Tomasz Lis (Newsweek)

DZIENNIKARZ/PUBLICYSTA: Joanna Miziołek (Wprost)

PREZENTER: Bogdan Rymanowski (''Wydarzenia'' Polsat)

PREZENTERKA: Dorota Gawryluk (''Wydarzenia'' Polsat)

REPORTER: Grzegorz Kępka (''Wydarzenia'' Polsat)

REPORTERKA: Małgorzata Ziętkiewicz (''Wydarzenia'' Polsat)
PREZENTER POGODY: Marek Horczyczak (Polsat)

PREZENTERKA POGODY: Paulina Sykut-Jeżyna (Polsat)

PREZENTER PROGRAMU PUBLICYSTYCZNEGO: Agnieszka Gozdyra (Polsat News)

PREZENTER PROGRAMU INTERWENCYJNEGO: Michał Bebło (Polsat)

PREZENTER RADIOWY: Beata Lubecka (Radio ZET)

KOMENTATOR SPORTOWY: Igor Błachut i Marek Rudziński (Eurosport)

SERIAL: Zawsze Warto (Polsat)

FILM: Kurier

PROGRAM ROZRYWKOWY: Ninja Warrior Polska (Polsat)

TELETURNIEJ: Koło Fortuny (TVP2)

DEBIUT: Gra Muzyka (TV Puls)

POWRÓT: Szansa na sukces (TVP2)

AKTOR: Robert Więckiewicz

AKTORKA: Daria Widawska

REŻYSER: Agnieszka Holland

SPORTOWIEC: Dawid Kubacki

MUZYK: Roksana Węgiel

ODKRYCIE: Viki Gabor

Share this post


Link to post
Share on other sites

PROGRAM INFORMACYJNY
Fakty (TVN)

 

CODZIENNY PROGRAM PUBLICYSTYCZNY
Fakty po Faktach (TVN 24)

 

COTYGODNIOWY PROGRAM PUBLICYSTYCZNY
Kawa na Ławę (TVN 24)

 

PROGRAM INTERWENCYJNY
Uwaga! (TVN)

 

PROGRAM SPORTOWY
Liga+ Extra (CANAL+ Sport)

 

TYGODNIK OPINII
Newsweek

 

REDAKTOR NACZELNY
Adam Michnik (Gazeta Wyborcza)

 

DZIENNIKARZ/PUBLICYSTA
Wojciech Czuchnowski (Gazeta Wyborcza)

 

PREZENTER
Tomasz Wolny (''Panorama'' TVP2)

 

PREZENTERKA
Beata Chmielowska-Olech (''Teleexpress'' TVP1)

 

REPORTER
Jakub Sobieniowski (''Fakty'' TVN)

 

REPORTERKA
Katarzyna Kolenda-Zaleska (''Fakty'' TVN)

 

PREZENTER POGODY
Maciej Dolega (TVN)

 

PREZENTERKA POGODY
Marzena Słupkowska (TVP1)

 

PREZENTER PROGRAMU PUBLICYSTYCZNEGO
Konrad Piasecki (TVN 24)

 

PREZENTER PROGRAMU INTERWENCYJNEGO
Ryszard Cebula (TVN)

 

PREZENTER RADIOWY
Jan Pirowski (Radio Eska)

 

KOMENTATOR SPORTOWY
Igor Błachut i Marek Rudziński (Eurosport)

 

SERIAL
Zawsze Warto (Polsat)

 

FILM
(Nie)znajomi

 

PROGRAM ROZRYWKOWY
The Voice of Poland (TVP2)

 

TELETURNIEJ
Jaka To Melodia? (TVP1)

 

DEBIUT
Gra Muzyka (TV Puls)

 

POWRÓT
Big Brother (TVN7)

 

AKTOR
Robert Więckiewicz

 

AKTORKA
Julia Wieniawa

 

REŻYSER
Tomasz i Marek Sekielscy

 

SPORTOWIEC
Paweł Fajdek

 

MUZYK
Dawid Podsiadło

 

ODKRYCIE
Ronnie Ferrari

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

PROGRAM INFORMACYJNY
Fakty (TVN)

CODZIENNY PROGRAM PUBLICYSTYCZNY
Fakty po Faktach (TVN 24)

COTYGODNIOWY PROGRAM PUBLICYSTYCZNY
Kawa na Ławę (TVN 24)

PROGRAM INTERWENCYJNY
Uwaga! (TVN)P

PROGRAM SPORTOWY
Liga+ Extra (CANAL+ Sport)

TYGODNIK OPINII
Polityka

REDAKTOR NACZELNY
Tomasz Lis (Newsweek)

DZIENNIKARZ/PUBLICYSTA
Wojciech Czuchnowski (Gazeta Wyborcza)

PREZENTER
Piotr Marciniak (''Fakty'' TVN)

PREZENTERKA
Justyna Pochanke (''Fakty'' TVN)

REPORTER
Jakub Sobieniowski (''Fakty'' TVN)

REPORTERKA
Katarzyna Kolenda-Zaleska (''Fakty'' TVN)

PREZENTER POGODY
Tomasz Zubilewicz (TVN)

PREZENTERKA POGODY
Agnieszka Cegielska (TVN)

PREZENTER PROGRAMU PUBLICYSTYCZNEGO
Konrad Piasecki (TVN 24)

PREZENTER PROGRAMU INTERWENCYJNEGO
Ryszard Cebula (TVN)

PREZENTER RADIOWY
Robert Mazurek (RMF FM)

KOMENTATOR SPORTOWY
Tomasz Ćwiąkała (CANAL+ Sport)

SERIAL
Żmijowisko (CANAL+)

FILM
Tylko nie mów nikomu

PROGRAM ROZRYWKOWY
Mam Talent! (TVN)

TELETURNIEJ
Milionerzy (TVN)

DEBIUT
Ninja Warrior Polska (Polsat)

POWRÓT
Szansa na sukces (TVP2)

AKTOR
Robert Więckiewicz

AKTORKA
Julia Wieniawa

REŻYSER
Agnieszka Holland

SPORTOWIEC
Dawid Kubacki

MUZYK
Muniek Staszczyk

ODKRYCIE
Malwina Smarzek-Godek

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za nim przyznam swoje głosy wnioskuje by przekazać nagrodę specjalną tegorocznych Medialnych Roku Konkursowi Piosenki Eurowizji Junior 2019 i piątce jego prowadzących na czele z Idą Nowakowską-Herndon za stworzenie niezapomnianego widowiska które przeszło do historii nie tylko polskich startów ale i samego konkursu. To konkurs rozgrywany u nas pozytywnie wpłynął na myślenie o Eurowizji ze strony społeczeństwa jak i Telewizji Polskiej.

A teraz już moje oceny:
PROGRAM INFORMACYJNY
Wiadomości (TVP1)

 

CODZIENNY PROGRAM PUBLICYSTYCZNY
Polityka na ostro (Polsat News)

 

COTYGODNIOWY PROGRAM PUBLICYSTYCZNY
Śniadanie w Polsat News (Polsat News)

 

PROGRAM INTERWENCYJNY
Interwencja (Polsat)

 

PROGRAM SPORTOWY
Cafe Futbol (Polsat Sport)



TYGODNIK OPINII
Newsweek



REDAKTOR NACZELNY
Tomasz Lis (Newsweek)

 

DZIENNIKARZ/PUBLICYSTA
Wojciech Czuchnowski (Gazeta Wyborcza)

 

PREZENTER
Bogdan Rymanowski (''Wydarzenia'' Polsat)

 

PREZENTERKA
Marta Kielczyk (''Panorama'' TVP2)

 

REPORTER
Grzegorz Kępka (''Wydarzenia'' Polsat)

 

REPORTERKA
Maria Stepan (''Wiadomości'' TVP1)

 

PREZENTER POGODY
Marek Horczyczak (Polsat)

 

PREZENTERKA POGODY
Milena Rostkowska-Galant (Polsat)

PREZENTER PROGRAMU PUBLICYSTYCZNEGO
Agnieszka Gozdyra (Polsat News)

 

PREZENTER PROGRAMU INTERWENCYJNEGO
Michał Bebło (Polsat)

 

PREZENTER RADIOWY
Roman Czejarek (Jedynka)

 

KOMENTATOR SPORTOWY
Jacek Laskowski (TVP Sport)

 

SERIAL
Zawsze Warto (Polsat)

 

FILM
Kurier

 

PROGRAM ROZRYWKOWY
The Voice of Poland (TVP2)

 

TELETURNIEJ
Jaka To Melodia? (TVP1)

 

DEBIUT
Gra Muzyka (TV Puls)

 

POWRÓT
Szansa na sukces (TVP2)

 

AKTOR
Tomasz Karolak

 

AKTORKA
Kasia Smutniak

 

REŻYSER
Tomasz i Marek Sekielscy

 

SPORTOWIEC
Krzysztof Piątek

 

MUZYK
Roksana Węgiel

 

ODKRYCIE
Viki Gabor
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

PROGRAM INFORMACYJNY
Wydarzenia (Polsat)
 

 

CODZIENNY PROGRAM PUBLICYSTYCZNY
Polityka na ostro (Polsat News)

 

COTYGODNIOWY PROGRAM PUBLICYSTYCZNY
Kawa na Ławę (TVN 24)

 

PROGRAM INTERWENCYJNY
Sprawa dla Reportera (TVP1)

 

PROGRAM SPORTOWY
Liga Minus (Weszło)

 

TYGODNIK OPINII
Do Rzeczy

 

REDAKTOR NACZELNY
Paweł Lisicki (Do Rzeczy)

 

DZIENNIKARZ/PUBLICYSTA
Wojciech Wybranowski (Do Rzeczy)

 

PREZENTER
Bogdan Rymanowski (''Wydarzenia'' Polsat)

 

PREZENTERKA
Beata Chmielowska-Olech (''Teleexpress'' TVP1)

 

REPORTER
Dariusz Ociepa (''Wydarzenia'' Polsat)

 

REPORTERKA
Małgorzata Ziętkiewicz (''Wydarzenia'' Polsat)
 

PREZENTER POGODY
Tomasz Zubilewicz (TVN)

 

PREZENTERKA POGODY
Paulina Sykut-Jeżyna (Polsat)

 

PREZENTER PROGRAMU PUBLICYSTYCZNEGO
Konrad Piasecki (TVN 24)

 

PREZENTER PROGRAMU INTERWENCYJNEGO
Elżbieta Jaworowicz (TVP1)

 

PREZENTER RADIOWY
Robert Mazurek (RMF FM)

 

KOMENTATOR SPORTOWY
Tomasz Swędrowski i Wojciech Drzyzga (Polsat Sport)

 

SERIAL
39 i pół tygodnia (TVN)

 

FILM
Kurier
 

PROGRAM ROZRYWKOWY
Big Brother (TVN7)

 

TELETURNIEJ
Jeden z Dziesięciu (TVP1)

 

DEBIUT
Gra Muzyka (TV Puls)

 

POWRÓT
Big Brother (TVN7)

 

AKTOR
Robert Więckiewicz

 

AKTORKA
Daria Widawska

 

REŻYSER
Tomasz i Marek Sekielscy

 

SPORTOWIEC
Bartosz Zmarzlik

 

MUZYK
Daria Zawiałow

 

ODKRYCIE
Viki Gabor
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

PROGRAM INFORMACYJNY - Fakty (TVN)

CODZIENNY PROGRAM PUBLICYSTYCZNY - Fakty po Faktach (TVN 24)

COTYGODNIOWY PROGRAM PUBLICYSTYCZNY - Kawa na Ławę (TVN 24)

PROGRAM INTERWENCYJNY - Sprawa dla Reportera (TVP1)

PROGRAM SPORTOWY - Misja Futbol (Onet)

TYGODNIK OPINII - Newsweek

DZIENNIKARZ/PUBLICYSTA - Wojciech Czuchnowski (Gazeta Wyborcza)

PREZENTER - Piotr Marciniak (''Fakty'' TVN)

PREZENTERKA - Justyna Pochanke (''Fakty'' TVN)

REPORTER - Jakub Sobieniowski (''Fakty'' TVN)

REPORTERKA - Katarzyna Kolenda-Zaleska (''Fakty'' TVN)

PREZENTER POGODY - Tomasz Zubilewicz (TVN)

PREZENTERKA POGODY - Paulina Sykut-Jeżyna (Polsat)

PREZENTER PROGRAMU PUBLICYSTYCZNEGO - Konrad Piasecki (TVN 24)

PREZENTER PROGRAMU INTERWENCYJNEGO - Elżbieta Jaworowicz (TVP1)

PREZENTER RADIOWY - Jan Pirowski (Radio Eska)

KOMENTATOR SPORTOWY - Jacek Laskowski (TVP Sport)

SERIAL - Żmijowisko (CANAL+)

FILM - Tylko nie mów nikomu

PROGRAM ROZRYWKOWY - Ninja Warrior Polska (Polsat)

TELETURNIEJ - Jeden z Dziesięciu (TVP1)

DEBIUT - Ninja Warrior Polska (Polsat)

POWRÓT - Czar Par (TVP2)

AKTOR - Robert Więckiewicz

AKTORKA - Kasia Smutniak

REŻYSER - Tomasz i Marek Sekielscy

SPORTOWIEC - Wilfredo Leon

MUZYK - Dawid Podsiadło

ODKRYCIE - Viki Gabor

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rozstrzygamy dzisiaj czwartą edycję naszego plebiscytu, rekordową pod względem osób, które wzięły w nim udział, bo było ich aż 57 (liczymy tu zarówno głosy oddane tutaj na forum, jak i te zebrane poprzez ankietę rozpowszechnianą między innymi na naszym Facebooku). Wyniki podajemy tak jak zawsze, z pogrubieniem zwycięzcy i podaniem liczby wszystkich oddanych na daną pozycję/osobę głosów.

 

PROGRAM INFORMACYJNY
Wiadomości (TVP1) -  8 głosów
Teleexpress (TVP1) - 2 głosy
Panorama (TVP2) - 5 głosów
Wydarzenia (Polsat) - 27 głosów
Fakty (TVN) - 15 głosów

 

CODZIENNY PROGRAM PUBLICYSTYCZNY
Minęła 20 (TVP Info) - 14 głosów
Fakty po Faktach (TVN 24) - 13 głosów
Tak Jest (TVN 24) - 1 głos
Polityka na ostro (Polsat News) - 22 głosy
Punkt widzenia (Polsat News) - 7 głosów

 

COTYGODNIOWY PROGRAM PUBLICYSTYCZNY
Studio Polska (TVP Info) - 6 głosów
Woronicza 17 (TVP Info) - 13 głosów
Kawa na Ławę (TVN 24) - 14 głosów
Loża Prasowa (TVN 24) - 5 głosów
Śniadanie w Polsat News (Polsat News) - 19 głosów

 

PROGRAM INTERWENCYJNY
Alarm! (TVP1) - 17 głosów
Sprawa dla Reportera (TVP1) - 5 głosów
Interwencja (Polsat) - 12 głosów
Uwaga! (TVN) - 12 głosów
Państwo w Państwie (Polsat/Polsat News) - 11 głosów

 

PROGRAM SPORTOWY
Stan Futbolu (TVP Sport/Weszło) - 16 głosów
Cafe Futbol (Polsat Sport) - 16 głosów

Liga+ Extra (CANAL+ Sport) - 9 głosów
Liga Minus (Weszło) - 5 głosów
Misja Futbol (Onet) - 11 głosów

 

TYGODNIK OPINII
Do Rzeczy - 20 głosów
Newsweek - 11 głosów
Polityka - 8 głosów
Sieci - 8 głosów
Wprost - 10 głosów

 

REDAKTOR NACZELNY
Bogusław Chrabota (Rzeczpospolita) - 15 głosów
Tomasz Lis (Newsweek) - 12 głosów
Paweł Lisicki (Do Rzeczy) - 23 głosy
Adam Michnik (Gazeta Wyborcza) - 4 głosy
Tomasz Sakiewicz (Gazeta Polska) - 2 głosy

 

DZIENNIKARZ/PUBLICYSTA
Wojciech Czuchnowski (Gazeta Wyborcza) - 12 głosów
Michał Kolanko (Rzeczpospolita) - 9 głosów
Joanna Miziołek (Wprost) - 7 głosów
Wojciech Wybranowski (Do Rzeczy) - 18 głosów
Mariusz Zielke (Salon24.pl) - 11 głosów

 

PREZENTER
Michał Adamczyk (''Wiadomości'' TVP1) - 7 głosów
Krzysztof Ziemiec (''Teleexpress'' TVP1) - 8 głosów
Tomasz Wolny (''Panorama'' TVP2) - 14 głosów
Bogdan Rymanowski (''Wydarzenia'' Polsat) - 16 głosów
Piotr Marciniak (''Fakty'' TVN) - 12 głosów

 

PREZENTERKA
Danuta Holecka (''Wiadomości'' TVP1) - 8 głosów
Beata Chmielowska-Olech (''Teleexpress'' TVP1) - 13 głosów
Marta Kielczyk (''Panorama'' TVP2) - 4 głosy
Dorota Gawryluk (''Wydarzenia'' Polsat) - 19 głosów
Justyna Pochanke (''Fakty'' TVN) - 13 głosów

 

REPORTER
Marcin Tulicki (''Wiadomości'' TVP1) - 12 głosów
Konrad Wąż (''Wiadomości'' TVP1) - 2 głosy
Grzegorz Kępka (''Wydarzenia'' Polsat) - 18 głosów
Dariusz Ociepa (''Wydarzenia'' Polsat) - 13 głosów
Jakub Sobieniowski (''Fakty'' TVN) - 12 głosów

 

REPORTERKA
Maria Stepan (''Wiadomości'' TVP1) - 18 głosów
Elżbieta Byszewska (''Panorama'' TVP2) - 2 głosy
Agnieszka Milczarz (''Wydarzenia'' Polsat) - 11 głosów
Małgorzata Ziętkiewicz (''Wydarzenia'' Polsat) - 13 głosów
Katarzyna Kolenda-Zaleska (''Fakty'' TVN) - 13 głosów

 

PREZENTER POGODY
Waldemar Dolecki (TVP1) - 10 głosów
Ziemowit Pędziwiatr (TVP2) - 7 głosów
Marek Horczyczak (Polsat) - 21 głosów
Maciej Dolega (TVN) - 4 głosy
Tomasz Zubilewicz (TVN) - 15 głosów

 

PREZENTERKA POGODY
Marzena Słupkowska (TVP1) - 18 głosów
Aleksandra Kostka (TVP2) - 5 głosów
Milena Rostkowska-Galant (Polsat) - 14 głosów
Paulina Sykut-Jeżyna (Polsat) - 14 głosów
Agnieszka Cegielska (TVN) - 6 głosów

 

PREZENTER PROGRAMU PUBLICYSTYCZNEGO
Michał Rachoń (TVP Info) - 10 głosów
Andrzej Morozowski (TVN 24) - 2 głosy
Konrad Piasecki (TVN 24) - 17 głosów
Agnieszka Gozdyra (Polsat News) - 18 głosów
Grzegorz Jankowski (Polsat News) - 10 głosów

 

PREZENTER PROGRAMU INTERWENCYJNEGO
Jacek Łęski (TVP1) - 4 głosy
Elżbieta Jaworowicz (TVP1) - 16 głosów
Michał Bebło (Polsat) - 11 głosów
Ryszard Cebula (TVN) - 11 głosów
Przemysław Talkowski (Polsat/Polsat News) - 15 głosów

 

PREZENTER RADIOWY
Roman Czejarek (Polskie Radio ''Jedynka'') - 15 głosów
Marcin Pośpiech (Polskie Radio ''Trójka'') - 4 głosy
Robert Mazurek (RMF FM) - 17 głosów
Beata Lubecka (Radio ZET) - 11 głosów
Jan Pirowski (Radio Eska) - 10 głosów

 

KOMENTATOR SPORTOWY
Jacek Laskowski (TVP Sport) - 28 głosów
Tomasz Swędrowski i Wojciech Drzyzga (Polsat Sport) - 9 głosów
Tomasz Ćwiąkała (CANAL+ Sport) - 5 głosów
Igor Błachut i Marek Rudziński (Eurosport) - 9 głosów
Mateusz Święcicki (Eleven Sports) - 6 głosów

 

SERIAL
Echo serca (TVP1/TVP2) - 13 głosów
Zawsze Warto (Polsat) - 16 głosów
39 i pół tygodnia (TVN) - 11 głosów
Odwróceni. Ojcowie i córki (TVN) - 7 głosów
Żmijowisko (CANAL+) - 10 głosów

 

FILM
Boże Ciało - 15 głosów
Kurier - 16 głosów
(Nie)znajomi - 8 głosów
Obywatel Jones - 2 głosy
Tylko nie mów nikomu - 16 głosów

 

PROGRAM ROZRYWKOWY
The Voice of Poland (TVP2) - 20 głosów
Love Island. Wyspa Miłości (Polsat) - 2 głosy
Ninja Warrior Polska (Polsat) - 14 głosów
Mam Talent! (TVN) - 9 głosów
Big Brother (TVN7) - 12 głosów

 

TELETURNIEJ
Jaka To Melodia? (TVP1) - 9 głosów
Jeden z Dziesięciu (TVP1) - 26 głosów
Familiada (TVP2) - 4 głosy
Koło Fortuny (TVP2) - 6 głosów
Milionerzy (TVN) - 12 głosów

 

DEBIUT
Sanatorium Miłości (TVP1) - 11 głosów
Dance Dance Dance (TVP2) - 3 głosy
Ninja Warrior Polska (Polsat) - 28 głosów
My Way (TVN) - 1 głos
Gra Muzyka (TV Puls) - 14 głosów

 

POWRÓT
Czar Par (TVP2) - 7 głosów
Europa da się lubić (TVP2) - 6 głosów
Szansa na sukces (TVP2) - 17 głosów
39 i pół tygodnia (TVN) - 7 głosów
Big Brother (TVN7) - 20 głosów

 

AKTOR
Bartosz Bielenia - 8 głosów
Tomasz Karolak - 16 głosów
Philippe Tłokiński - 5 głosów
Robert Więckiewicz - 22 głosy
Wojciech Żołądkowicz - 6 głosów

 

AKTORKA
Eliza Rycembel - 9 głosów
Kasia Smutniak - 18 głosów
Patrycja Volny - 4 głosy
Daria Widawska - 11 głosów
Julia Wieniawa - 15 głosów

 

REŻYSER
Agnieszka Holland - 6 głosów
Jan Komasa - 19 głosów
Władysław Pasikowski - 13 głosów
Tomasz i Marek Sekielscy - 17 głosów
Tadeusz Śliwa - 2 głosy

 

SPORTOWIEC
Paweł Fajdek - 12 głosów
Dawid Kubacki - 10 głosów
Wilfredo Leon - 7 głosów
Krzysztof Piątek - 22 głosy
Bartosz Zmarzlik - 6 głosów

 

MUZYK
Męskie Granie Orkiestra - 6 głosów
Dawid Podsiadło - 17 głosów
Muniek Staszczyk - 6 głosów
Roksana Węgiel - 12 głosów
Daria Zawiałow - 16 głosów

 

ODKRYCIE
Ronnie Ferrari - 8 głosów
Viki Gabor - 34 głosy
Hubert Hurkacz - 7 głosów
Wilfredo Leon - 2 głosy
Malwina Smarzek-Godek - 6 głosów.

 

Dziękujemy wszystkim za udział w naszym plebiscycie, zachęcamy do skomentowania wyników w tym temacie, będzie on otwarty jeszcze przez jakiś czas, właśnie w celu umożliwienia komentowania :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...