Skocz do zawartości

4K UltraBox+ |G9| (ADB NCP-3670SF, JADA)


g0nz0s
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

40 minut temu, bgmnt napisał:

Brzydki ten soft strasznie, jak z pierwszych Mediasatów.

Ale nowe funkcjonalności zdecydowanie na plus.

Tragedia moim zdaniem. Wygląda jak podróba softu z boxa androidowego.  Tam to wygląda koszmarnie. Tutaj jeszcze gorzej. Z trzech wersji EPG jest tylko ta jedna,widoczna na screenach dostępna ?

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz po południu podłączyłem swój dekoder do prądu. Następnie wszedlem w ustawienia i tam jest aktualizacja dekodera . Przez chwilę szukał aktualizacji ale nic nie znalazł . Tam też pisze że dekoder szuka aktualizacji gdy jest pozycji standby . A ile czasu powinien stać dekoder w stanie standby by aktualizacją dla siebie znalazł ?

Wysłane z mojego RMX2111 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czegoś tu nie rozumiem  jak 3 lata temu po raz pierwszy odpaliłem swojego ultrabox-a i po kilku latach używania evobox pvr miałem wrażenie że obecne menu wygląda jak 8 bitowe gierki z lat 90 i dekoder nie ma podstawowych dla mnie funkcjonalności których szukałem prawie tydzień bo nie mogłem uwierzyć że ich nie ma a teraz mówicie że menu jest "za ciężkie...... " i że dekoder źle działa...... jest za ciężkie i mówiłem o tym od początku pozostaje mieć nadzieje że to poprawią a nie zostawią jak wifi box z menu które ledwo działa na tamtym hardwaru.  

Dobrze by było gdyby ktoś posiadający nowe oprogramowanie napisał jak wygląda układanie listy ulubionych i na których kanałach działa wsteczne epg. 

Edytowane przez _Artek_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łatwiej byłoby chyba je wypisać ale rozumiem że raczej będzie się to pokrywało z aplikacją c+online ciekawi mnie jeszcze jak wygląda przełączanie kanałów z sat na iptv w przypadku złych warunków atmosferycznych w ogóle fajnie by było zobaczyć jakiś film na yt z nowym oprogramowaniem ultrabox-a może redakcja satkuriera?;)

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku po aktualizacji nie ma zakładki z "siecią" i "info o usłudze" (tak jak na zdjęciach ma @cidik) przez co nie mogę się podłączyć przez wifi... Co ciekawe w diagnostyce jest informacja o tym, że jestem podłączony, ale dalej jestem offline i nie mogę korzystać np. z netflixa...

 

https://imgur.com/a/B25qYrr

Edytowane przez Gwyhyr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)
7 godzin temu, _Artek_ napisał:

łatwiej byłoby chyba je wypisać ale rozumiem że raczej będzie się to pokrywało z aplikacją c+online ciekawi mnie jeszcze jak wygląda przełączanie kanałów z sat na iptv w przypadku złych warunków atmosferycznych w ogóle fajnie by było zobaczyć jakiś film na yt z nowym oprogramowaniem ultrabox-a może redakcja satkuriera?;)

Nie ma takiej opcji. Możesz oglądać bez anteny treści na życzenie i replayTV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...