Skocz do zawartości

4K UltraBox+ |G9| (ADB NCP-3670SF, JADA)


g0nz0s
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Też jestem tym poirytowany... Jak do tej pory CANAL+ aktualizował ten sam model dekoderów w jednym czasie. Mam wrażenie, że w tym przypadku przestraszyli się ogromu własnych zmian i skali ewentualnych telefonów od klientów z pretensjami, gdyby w nowym oprogramowaniu coś nie zatrybiło ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dużej chmury mały deszcz, jak zwykle z resztą. Mieli okazję na zaprezentowanie się z dobrej strony, przed świętami dać abonentom nowy soft z nowymi możliwościami. A tak wyszedł nie wypał. Zgadzam się z przed mówcami, to śmierdząca sprawa że nikt z forum nie dostał aktualizacji. Może nikt nie dostał, a z tymi rzekomymi dwoma tysiącami „szczęśliwców” to ściema.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, ircios napisał:

I większość APS w PL do prezentacji sprzętu,  jaki on eh ah :-D

Jutro sobota, więc zakupy rodzinne w galerii a co za tym idzie trzeba udać się do punktu Canal+ przekonam się,  czy dziwnym zbiegiem okolicznosci tam mają nowy soft 😁 ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, wróciłem do domu właśnie, sprawdzam aktualizacje ręcznie i nic. No i już wszystko poczytałem, że to tylko część JADA i to bliżej nieokreślona dostanie. Wszedłem tu bo miałem nadzieję, że ktoś już wrzucił screeny, ale widzę, że nikt się nie załapał.

Edytowane przez andijaw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie Viaplay....No q..a gdzie ten Visplay?  :-D

 

 

16 minut temu, lakiman napisał:

Może już gdzieś przewinęła się informacja, ale zapytam.

Nowi abonenci dostaną już dekodery z nową wersją softu?

Tak. Soft z automatu sam się wgra w zapakowanym  dekoderze na półce. 

 

@andijaw screeny są ogólnodostępne. 

Edytowane przez ircios
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Ozzy666 napisał:

Zgadzam się z przed mówcami, to śmierdząca sprawa że nikt z forum nie dostał aktualizacji. Może nikt nie dostał, a z tymi rzekomymi dwoma tysiącami „szczęśliwców” to ściema.

Jeżeli to tylko 2 tysiące to wcale nie dziwię się,  że nikt z forum aktualizacji nie dostał.

 

Ja jutro odbieram nowy dekoder. Zobaczymy czy tam będzie aktualizacja,  chociaż wątpię w to. 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ircios napisał:

Pisałem. Sam się wgrał. Panowie, bądźcie poważni.

 

Jednym słowem, to ściema z tym nowym softem. Dostały go APS Canal+ i ich rodziny. Może redakcje branżowe do testów. Szkoda zaprzątać sobie tym głowy. 

 

2 minuty temu, ircios napisał:

Jestem zdruzgotany, bo konsul kłamał :-D

Jeszcze nie raz nas okłamie :D 

Taka praca. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, kamil2505 napisał:

@kingofsouth tak, jutro będę wymianial z WiFi Premiumbox+ na Ultrabox+4K. 

Ale nie wierzę,  że tam pojawi się ta nowa aktualizacja.  😀

Jak dostaniesz emalia to się pojawi :D 

Tak ktoś tu pisał, że wysyłają do wybrańców. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ircios napisał:

No właśnie Viaplay....No q..a gdzie ten Visplay?  :-D

 

 

Tak. Soft z automatu sam się wgra w zapakowanym  dekoderze na półce. 

 

@andijaw screeny są ogólnodostępne. 

Pewnie Twój tak się wgrał.

Mój dekoder wymagał aktualizacji zanim zacząlem z niego korzystać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, kamil2505 napisał:

@kingofsouth tak, jutro będę wymianial z WiFi Premiumbox+ na Ultrabox+4K. 

Ale nie wierzę,  że tam pojawi się ta nowa aktualizacja.  😀

A skąd pewność, że nie dostaniesz Technicolora ? ;)

 

Co do aktualizacji. W pierwszym artykule na SK pojawiło się zdanie "Jak zapowiada operator platformy CANAL+, 10 grudnia br. pierwsza partia dekoderów 4K UltraBox+ otrzyma aktualizację oprogramowania. Dotyczy to tylko niewielkiej części dekoderów ADB NCP-3670SF (JADA)" , więc od początku było wiadome, że nie wszystkich dotknie upgrade. Nawet jak by punkty sprzedaży dostały w pierwszej kolejności nowy soft to chyba nic wielkiego. Prędzej zgłoszą ewentualne błędy niż przeciętny Kowalski. Tym bardziej, że zapowiadają się znaczące zmiany interfejsu i funkcjonalności a nie "skórki" jak to było w czasie fuzji platform czy późniejszego "ciemnego",obecnego GUI.

 


 

Edytowane przez Pawel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Pawel napisał:

Nawet jak by punkty sprzedaży dostały w pierwszej kolejności nowy soft to chyba nic wielkiego. Prędzej zgłoszą ewentualne błędy niż przeciętny Kowalski....

Ty chyba żarujesz. Naprawdę myślisz, że w APS będą siedzieć i testować nowe oprogramowanie? Chyba, tylko wtedy jak dostali taki nakaz z góry,  że mają testować. Do takich testów to trzeba mieć chęci, czas, ciszę i spokój.  A w APS o to jest trudno.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Równie dobrze mogę zapytać jak przetestuje sprzęt przeciętny Kowalski którego wiedza ogranicza się do umiejętności podłączenia dekodera do gniazdka zasilania, bo z podłączeniem do telewizora bywa różnie. Sprzęt testują testerzy a nie końcowi użytkownicy. Tutaj bardziej chodzi o to czy podczas upgrade nie wywali się system, dlatego lepiej puścić aktualizację na 2000 i nie mieć ewentualnych problemów z wymianą niż uwalić kilkadziesiąt tysięcy dekoderów i zatkać punkty sprzedaży w okresie przedświątecznym.

 


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wierzysz w to, że wysłali aktualizację do 2000 klientów? I tak się złożyło, że żaden z nich nie ma dostępu do internetu, aby się pochwalić, że ją dostał...

 

Myślę, że wysłali do 20 - 30 znanych im osób i czekają na ich feedback.

Edytowane przez Jacek3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7.12 dostałem sms-a od c+:

"ROZWIJAMY SIE DLA CIEBIE! Jestes jednym z pierwszych klientow, ktorym 10.12 udostepnimy nowe oprogramowanie dekodera 4K"

 

Wczoraj dekoder dostał aktualizacje. Ogólnie soft działa sprawnie. Ciężko się przyzwyczaić na początku. Logo stacji mogłoby być większę. Na wiekszości kanałów jest możliwość cofniecia kilka h do tyłu.

 

Jedynie co irytuje to kontrolka na dekoderze, która cały czas miga na biało czerwono. Ktoś ma podobnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Whitebilly napisał:

7.12 dostałem sms-a od c+:

"ROZWIJAMY SIE DLA CIEBIE! Jestes jednym z pierwszych klientow, ktorym 10.12 udostepnimy nowe oprogramowanie dekodera 4K"

 

Wczoraj dekoder dostał aktualizacje. Ogólnie soft działa sprawnie. Ciężko się przyzwyczaić na początku. Logo stacji mogłoby być większę. Na wiekszości kanałów jest możliwość cofniecia kilka h do tyłu.

 

Jedynie co irytuje to kontrolka na dekoderze, która cały czas miga na biało czerwono. Ktoś ma podobnie?

 

@Whitebilly Widzę, że to Twój pierwszy post, dlatego witamy serdecznie na forum :)

Jesteś też pierwszą osobą z naszej społeczności, która dostała aktualizację, dlatego mam do Ciebie prośbę. Mógłbyś porobić parę screenów ekranu, żeby pokazać jak to wygląda w praktyce? Niby screeny zostały przedstawione parę dni temu pod artykułem na Satkurierze, ale nikt do końca nie wiedział czy po realnej aktualizacji, tak właśnie będzie się prezentował interfejs dekodera. Stąd ta gorąca prośba ;)

Mam też pytanie, jak długo jesteś abonentem CANAL+ i ile zostało Ci czasu do końca umowy? Ja usłyszałem na infolinii technicznej, że w pierwszej kolejności aktualizację dostali ci abonenci, którzy mają przed sobą najdłuższy okres trwania umowy, dlatego chciałem dopytać czy faktycznie tak to wygląda? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...