Skocz do zawartości

4K UltraBox+ |G9| (ADB NCP-3670SF, JADA)


g0nz0s
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie kontaktowałem się z infolinią CANAL+ i konsultant powiedział mi, że część dekoderów Ultrabox+4K (ADB) będzie miała aktualizację dzisiaj, ale taka główna akcja aktualizacji dla reszty tej serii dekoderów będzie miała miejsce jutro. W związku z tym, że niektórzy podważają tutaj informacje podawane przez konsultantów z tego tzw. "pierwszego frontu", to poprosiłem go, żeby dla pewności przekierował mnie na infolinię techniczną. Tam, z kolei, uzyskałem już nieco bardziej powściągliwą informację. Mianowicie, że oprogramowanie zostało wysłane do pewnej grupy klientów posiadającej ten dekoder - konkretnie do tej grupy abonentów, których umowa na ten czas obowiązuje przez dłuższy okres. Konsultant techniczny wyraźnie nie chciał deklarować, kiedy reszta abonentów otrzyma oprogramowanie. Powiedział, że wszystko będzie zależało od tego, jak testy wypadną u tej pierwszej grupy, która już to nowe oprogramowanie dostała. Dopytywałem czy może będzie to jeszcze grudzień czy styczeń, ale brak jakichkolwiek konkretów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

@kocik89pierwszy kwartał to też styczeń i luty. Sukcesywnie będzie udostępniane już w styczniu. 

 

Mamy też pierwszego szczęśliwca - komentarz spod artykułu SK:

 

Cytat

Ja dziś dostałem to oprogramowanie. Śmiga, aż miło :)

 

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Krzysiek11:) napisał:

@kocik89pierwszy kwartał to też styczeń i luty. Sukcesywnie będzie udostępniane już w styczniu. 

 

Mamy też pierwszego szczęśliwca - komentarz spod artykułu SK:

 

 

Pod którym artykułem? Pod tym https://satkurier.pl/news/211503/canal-nowe-oprogramowanie-dla-dekodera-4k-ultrabox.html nie widzę żadnego takiego komentarza...

 

Edytowane przez Jacek3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Krzysiek11:) napisał:

@kocik89pierwszy kwartał to też styczeń i luty. Sukcesywnie będzie udostępniane już w styczniu. 

 

Mamy też pierwszego szczęśliwca - komentarz spod artykułu SK:

 

 

Jeden komentarz 🤣 To wszystko jest słabe i żenujące. Jak można zrobić taki numer ? Może mi to ktoś wytłumaczyć?

Jestem w 99% przekonany,że te 2000 dekoderów to konsultanci i ich znajomi znajomych😁

Były gdzieś zapisy na te ich beta testy?

 

Ilu jest nas na forum czynnych userow ? Nikt nie ma tego dekodera ? Dziwna sprawa ;)

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ircios, nie bym robił aferę,  ale to takie wszystko mocno naciągane. 
Jest oprogramowanie dla wybranych i tyle wiemy. 
Znając forumowe życie w dniu dzisiejszym dziwnym trafem pojawi się jakiś nowo zarejestrowany user z tym dekoderem będzie on nas przekonywał o super świetności nowego oprogramowania i będzie nam pisał,  że jest zwykłym Kowalskim , a nie konsultantem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...