Skocz do zawartości

4K UltraBox+ |G9| (ADB NCP-3670SF, JADA)


g0nz0s
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli to na 100% nie jest wina ultraboxa+? Nikt nie miał z Was takiego problemu? Znalazłem inny numer do serwisu Toshiba i się mają kontaktować celem umówieniu wizyty. Czasem nawet mi na 720p zjeżdża po wyłączeniu i ponownym włączeniu sprzętu.

Przywróciłem ustawienia fabryczne telewizora i teraz wcale nie da się ustawić 2160p jak na poprzednim kablu.

Zachciało się tureckiego Vestela.

Edytowane przez andijaw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kosztował 2200 zł rok temu. Nie mam możliwości oddania. Rozumiem, że coś nie ma jakości, ale skoro jest sprzedawany jako 4k to dlaczego nie osiąga 4k? Dałem się zwieść artykułami na hdtvpolska. 😕 Czyli niech przyjeżdża serwis i mi tego grata uruchamia w 4k.

2 minuty temu, maniek357 napisał:

@andijaw Próbowałeś wszystkich wejść HDMI w telewizorze ?

Nie nie próbowałem innych. Podłączam do HDMI1. Ma to znaczenie?

Edytowane przez andijaw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Dr.STech napisał:

Ponownego uruchomienia, czy w trakcie pracy mruga i zmienia?

Różnie jest, ale najczęściej działa, a jak wyłączę i włączę to już jest 1080p.

Nie ma takiego objawu, że miga. Czasem jak wyłączę i włączę to jest 2160p, ale najczęściej wrzuca 1080p.

Edytowane przez andijaw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu wymieniłem turbodekoder na ultraboxa+ z dyskiem. 
Dekoder, jako coś zawsze ciepłego,  od 2009 był ulubionym miejscem wylegiwania się mojego kota.
 

Oczywiście na ultraboxie też się kładzie, ale ma o tyle niewygodnie, że dekoder stojący na dysku kolebie się na wszystkie strony. 
I dla kota jest to niewygodne i dla dysku niezdrowe.

 

Czy ktoś z Was znalazł jakiś estetyczny patent na pozbycie się problemu z kiwającym się dekoderem?

Myślę o jakichś czarnych paskach gumy (wysokich na ok. 3 cm) do przyklejenia pod spodem dekoderem po jego bokach.

A może ktoś oferuje zamienne wysokie nóżki do dekodera stojącego na dysku?
Chodzi o to by znajdowały się bliżej krawędzi dekodera niż nóżki dysku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Dr.STech napisał:

@Jacek3 ja kupiłem przedłużacz esata i postawiłem dysk daleko od dekodera: https://www.spam.org/delock-przedluzacz-power-over-e-sata-m-f-323919/


Świetny pomysł!
Wystarczy mi 10 - 20 centymetrowy przedłużacz, aby dysk powiesić w pionie na tyle szafki, na której stoi dekoder. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Dr.STech napisał:

@Jacek3 ja kupiłem przedłużacz esata i postawiłem dysk daleko od dekodera: https://www.spam.org/delock-przedluzacz-power-over-e-sata-m-f-323919/

 

Z tym przedłużaczem nie jest tak różowo. Ten, do którego dałeś link mieli w Morelach ostatnio 3 lata temu. Od tej pory jest niedostępny. Szukałem u innych polskich sprzedawców... nikt z nich go nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, dawno nie było mnie na forum, ale takie życie. Mam prośbę, bo uważam że znajdzie się wśród Was, ktoś zorientowany w temacie. Mój stary Pace zepsuł się i wymieniony został na 4K Ultrabox JADA, moje pytanie to czy lepiej mieć ITCA, bo na tym Jada to obecnie widzę, że kolory są zbyt jaskrawe, a że mam tv plasma Panasonic GT-60 , to trochę mnie to denerwuje, więc jak myślicie czy jeśli uda mi się odmienić na ITCA to będzie lepiej czy gorzej ? Plasma ta dobrze pokazuje niedoskonałości jeśli mogę tak napisać, w przesyle nadawanych obrazów. Filmy z BR wymiatają i tutaj nie mam zastrzeżeń.

Kabel hdmi mam klasy premium za 400zł nie jakaś biedronkowa tandeta czy też lidlowa. Sprzęt podłączony do kondycjonera.

Jeśli ktoś ma zamiar pisać, że wystarczy przedłużacz zasilający z biedronki, to lepiej niech zamilknie.

Pozdrawiam i z góry dzięki za pomocne odpowiedzi.;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...