Skocz do zawartości

4K UltraBox+ |G9| (ADB NCP-3670SF, JADA)


g0nz0s
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 21.02.2023 o 09:49, PawelTSW napisał(a):

 

 

Może to zależy od wersji dekodera? Może któraś partia jest podatna na problemy?

 

 

Też tak uważam. Skoro problem pojawił się tylko u niektórych użytkowników tego dekodera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, _Artek_ napisał(a):

Nikt nie wie od czego to zależy może np nie od partii dekoderów a od typu konwertera....... czynników  może być wiele.  

Jeden z kolegów tutaj podpinał dekoder pod różne konwertery (unicable i zwykły) i efekt był ten sam - pikseloza nadal się pojawiała. Także tutaj przyczyny bym nie szukał.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie pikseloza przed aktualizacją w ogóle nie występowała a po aktualizacji sporadycznie ale jest. Włączyłem po pracy TV 6 i strasznie pikseluje. Na bank to nie jest wina anteny. Nie wiem czemu jedni mają pikselozę a inni jej nie mają, widać dekodery różnie reagują na aktualizację.

Edytowane przez Ozzy666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę od speców od C+.

Proszę włączcie u siebie kanał C+ 4k, gdzie zaczął się właśnie film "Minuta ciszy" i powiedźcie jaki rodzaj fonii włączyć aby słyszeć dialogi na tym filmie.

 

Mam dźwięk puszczony optykiem na amplituner 5+1.
Do wyboru w opcjach dźwięku do filmu (klawisz OPT) mam: 
DD Polski
DD Oryginalny
DD Ad Polski
Jak włączam któryś z pierwszych dwóch, to w głośnikach mam tylko podkład muzyczny tego filmu.
Jak włączam trzecią opcję, to pojawiają się dialogi, ale głównie słychać kobietę, która opowiada co widać na ekranie.

 

Mam tak dość często.
Pomóżcie!

Edytowane przez Jacek3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.02.2023 o 15:33, sławek72 napisał(a):

Chyba sami nie wiedzą o co kaman, jednym piszą że wina pogody, innym że wina ustawień anteny, a jeszcze innym że wiedzą o problemie i nad nim pracują. Ilu "fachowców" w C+ tyle teorii...

Przecież to proste,ze chodzi o oprogramowanie soft ma błędy i tyle.Po pierwsze pixeloza jest inna niż przy braku sygnału u mnie na kilku sztukach w parku antenowym przy antenach 1.3 i 2 metrowych różnych konwerterach pixeloza jest.Po drugie procesor nie daje rady z grafiką reaguje czasami po 1minucie czy dwóch co ma antena do tego jeszcze na dysku nagrania nawet roczne tez na początku mi pixeloza brała.Co zrobili z miarę dobrego dekodera gównianym softem.Nagranie z dysku kasuje kilka minut nie wchodząc w niego nigdy a w cyfrze jestem od początku ponad 20 lat nie było tak spierniczone oprogramowanie.Kilka ultraboxów u mnie przy maksymalnym sygnale sprawdzonym na moim mierniku za 10 tys. i antenach 2 metrowych nie daje rady to samo router za 1tys. najnowszy sieje sygnałem cały rynek mojego miasteczka a kilka metrów ultraboxy szukają sygnału cały dzień tylko komunikaty jest nie ma wifi i tak w kółko czy to przypadek nie sądzę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...