Skocz do zawartości

4K UltraBox+ |G9| (ADB NCP-3670SF, JADA)


g0nz0s
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 13.10.2022 o 07:52, axelmateuss napisał:

Czyli to zmiana poza samym softem, pewnie jakoś wymuszana sieciowo, podobnie jak było z czerwonym paskiem postępu audycji. W ogóle mam wrażenie - poprawcie mnie, jeśli się mylę - że na tym sofcie mogą robić pewne zmiany bez potrzeby podmiany całego softu, a jedynie podrzucając aktualizację launchera internetowo (może przez sat też?). Na Carbo tak nie było - widać, że ten soft jest napisany z inną logiką.


tak była o tym mowa przed wprowadzeniem Graphyne3. Soft pozwala na dokonowanie zmian wizualnych bez potrzeby wysyłania całego nowego softu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy u was dekoder się potrafi też zawiesić nagle w trakcie przełączania kanałów? Czarny obraz i nie reaguje na nic. Nie da się nic zrobić tylko odłączyć wtyczkę z gniazdka.

Już dwa razy mi się tak zdarzyło.

Edytowane przez Tomo21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Dr.STech napisał:

Jak jest w tym stanie i naciśniesz przycisk na pilocie to dioda na dekoderze miga? Jeśli nie to dekoder zawieszony, zrób factory, a jak nie pomoże to wymiana. Jak dioda miga to może kabel HDMI?

 

Nie ma żadnej reakcji. Dioda świeci na biało tak jak podczas normalnej pracy, nie miga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

od jakichś dwóch tygodni dekoder Ultrabox 4k strasznie zamula.

Czy tylko ja mam takie wrażenie?

Przełączanie kanałów, bałagan i strasznie wolne tempo w głównej aplikacji gdzie są nagrania itp.

Pytanie czy wpływ na to może mieć dekoder od multiroom?

Wymieniłem WifiBox`a na nowego Dualboxa 4k.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.10.2022 o 22:15, robertinow napisał:

Cześć,

od jakichś dwóch tygodni dekoder Ultrabox 4k strasznie zamula.

Czy tylko ja mam takie wrażenie?

Przełączanie kanałów, bałagan i strasznie wolne tempo w głównej aplikacji gdzie są nagrania itp.

Pytanie czy wpływ na to może mieć dekoder od multiroom?

Wymieniłem WifiBox`a na nowego Dualboxa 4k.

 

Mam identyczny problem. W menu dekoder nie sposób cokolwiek poprawnie włączyć bo zawsze jest jakieś opóźnienie i nagle jak chcesz włączyć jakieś odtwarzanie to wyskakuje coś całkiem innego. Dekoder mam od 2 lat, tak samo jak Wifibox do Multiroomu. A teraz zaczęły się takie rzeczy wyprawiać. Jest to strasznie irytujące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu w tym dekoderze obraz nie dopasowuje się automatycznie do formatu w jakim jest nadawany.  Oglądam coś w 4:3 z czarnymi paskami po bokach, jest przerwa na reklamę w 16:9 i obraz się nie przestawia tylko zostaje 4:3, pomaga przerzucenie na inny kanał i powrót do oglądanego a po reklamie trzeba znowu powtórzyć ten zabieg by obraz wrócił do 4:3. WiFi PremiumBox potrafi automatycznie dopasować format obrazu a ten nie potrafi czy ja nie potrafię czegoś ustawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od paru dni dek zaczął świrować- słabo reaguje na włączenie a jak już się włączy to czasami zaczyna migać dioda na biało-czerwono non stop. Wyłączenie nic nie daje.
Pachnie resetem do ustawień fabrycznych, choć mam go względnie od niedawna... Coś konkretnego się resetuje jak przywrócę ustawienia? Pewnie sieć, coś jeszcze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, utede napisał:

czasami zaczyna migać dioda na biało-czerwono non stop. Wyłączenie nic nie daje.

Wyjmij na parę sekund kabel HDMI obojętnie czy od strony dekodera czy telewizora.

Edytowane przez Polsat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...