Skocz do zawartości

4K UltraBox+ |G9| (ADB NCP-3670SF, JADA)


g0nz0s
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

59 minut temu, mikoko napisał:

Czas włączyć maksymalne oszczędzanie energii. Tak wiem włącza się dłużej

Opcja nieaktywna w usłudze multiroom.

31 minut temu, Paweł 68 napisał:

Przez rok zoszczędzi na 1 piwo.

Pewnie trochę więcej ale coś za coś ;) To już lepiej inteligentne gniazdko z harmonogramem założyć jak już ktoś tak pragnie oszczędzać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.


Dekoder 4k. 

Od dzisiaj gdy wyłączam dekoder i włączam ponownie włącza się zawsze na kanale Planete + i ekran ma z napisem i reklamą co teraz jest oglądane. Muszę kliknąć OK zamknij ekran znika i wtedy zmienić kanał.

 

Zawsze było , że jak włączam dekoder to się włącza na kanale na którym wyłączyłem. A tutaj zawsze na tym Planete się włącza z reklama np teraz "Polska z Góry i napisane kiedy i jakie odcinki idą"

 

Coś się przestawiło w opcjach czy NC+ coś zmieniło ? 

 

Opcja Strat wyłączona.

 

Proszę o pomoc.

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Pawel napisał:

Szukaj po tytule.Serial to bardzo ogólne określenie stąd tyle wyników. Można tez wyszukiwać po słowie kluczowym ale tutaj tez może być sporo wyników.

Slabo. Bo trzeba znać tytuł,a ja chcialbym wiedzieć co będzie o konkretnej godzinie na danym kanale za np 5 dni. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

obecnie posiadam PVR Pace i mam zamiar wymienić na inny dekoder i tu jest dylemat, 4K ABD czy Technikolor, a może na WifiPremium.

Możecie mi pomóc co wybrać. Mam telewizor bez 4K tylko full HD, czy na dekoderach 4K jest dobry jakościowo obraz na takim TV

czy może lepiej wybrać WifiPremium. Zależy mi wyłącznie na jakości obrazu inne wodotryski mnie nie interesują.

Proszę o radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.08.2020 o 21:48, Saturn45 napisał:

Witam wszystkich i proszę o pomoc,

dekoder ustawiony na Dolby Digital - Tak i podłączony kablem optycznym do kina domowego.

Co parę dni (4-5) dźwięk na kanałach nadających w DD jest zniekształcony. 

Reset dekodera z pozycji menu usuwa ten problem, ale tylko na parę dni.

Kabel sprawdzony, jest dobry. Proszę o sugestie w sprawie i dziękuję.

 

Może jakieś pomysły...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ultrabox 4k jest szybszy, w sumie bez znaczenia adb czy technicolor. Ich i tak jest już mało. 
Mam adb i działa bardzo stabilnie. 

Technicolor jest zdecydowanie szybszy na epg w opcji lista. Nawet podczas oglądania programu przewijanie pasków epg jest szybsze niż na ADB. Porównywałem z techicolor syna. Mam ADB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, mikoko napisał:


Technicolor jest zdecydowanie szybszy na epg w opcji lista. Nawet podczas oglądania programu przewijanie pasków epg jest szybsze niż na ADB. Porównywałem z techicolor syna. Mam ADB

Widzisz w tym jakiś poważny problem?

Może to tylko zależy od samego dekodera, niekoniecznie czy ADB czy technicolor.

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz ultraboxa 4K. Ja się przesiadłem z turboboxa, też telewizor FHD i nie zauważyłem różnicy w obrazie pomiędzy dekoderami. Obraz na pewno nie jest gorszy Jak wymieniać to na najnowszy model.Chyba, że wifipremium dostaniesz gratis a za ultraboxa zawołają 15 zeta to wtedy Twoja decyzja czy dopłacać aż tyle do abonamentu.

Edytowane przez Pawel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzy dni temu znikły mi wszystko nagrania VOD na dysku. Przez trzy dni, dekoder mielił dyskiem, nie wyłączył się ani razu i nie nagrał nic. Napisałem na czacie.

Ocenę wiedzy konsultanta pozostawiam Wam.

Cytat

Ty: Drugie pytanie: Trzy dni temu zniknęly nagrania VOD z dysku, jakie dokoder pobrał wcześniej. Od tej pory
dekoder miele dyskiem, cały czas pracuje ( a ustawone jest maksymalne oszczędzanie energii ) a w nagraniach
nie pojawia sie nic.


Joachim ********: Proszę przestawić oszczędzanie energii na normalne.
Ty: Dlaczego?
Ty: Ja chcę miec maksymalne


Joachim ********: Ponieważ dysk do pracy potrzebuje energii.
Ty: Proszę pana, niech pan nie robi ze mnie idioty
Ty: Dekoder pomimo tego że jest wyłączony pobiera 15-18 w enegi (jest podłaczony pod miernik)
Ty: Więc dysk ma wystajczająco dużo energii dostarczanej
Ty: Po to jest opcja Maksymalnego oszczędzania energii żeby z niej korzystać
Ty: Doczekam się jakiejś odpowiedzi?


Joachim ********: Pobór w trakcie pracy to 33W. Jeśli włączona jest praca dysku, to on też potrzebuje energii.
Ty: W takim razie mam uszkodzony dekoder po miernik pokazuje max 18 W w trakie działania dekodera i
odtwarzania filmu z nagrań


Joachim ********: Tak, przy oszczędzaniu energii.
Joachim ********: W przypadku dalszych problemów dekoder i dysk należy sprawdzić w Salonie Platformy
CANAL+. Adresy znajdują się na stronie https://pl.canalplus.com/mapa-salonow
Ty: Przykro mi ale sam Pan nie wie co pan pisze. W trakcie głębokiego uspienia - co zdarzałao się \NA TYM
DEKODERZE pobór mocy był 0,9 W
Ty: A nie 15W


Joachim ********: W trybie wyłączonego dekodera powinien być w granicach 5W.
Ty: Ok, dochodzimy do sedna. od trzech dni dekoder pomimo wyłączenia pobiera ~17W i nie nagrywa nic na
VOD. Lista jest kompletnie pusta


Joachim ********: Proszę sprawdzić dekoder i dysk w Salonie, jak już wskazałem wyżej.
Ty: Innymi słowy, w informacjach jakie podaje dekoder jest kłamstwo że w trybie uśpienia pobiera mniej niż 1W
energii?
Ty: Bo Pan napisał że 5W. Skąd Pan ma te dane?


Joachim ********: Taka jest specyfikacja techniczna tego urządzenia.
Joachim ********: Przepraszam, 0,5W
Joachim ********: I to nawet jest maksimum.
Ty: To dlaczego dekoder ani się nie wyłącza ani nie nagrywa VOD?
Ty: Skoro nie nagrywa to po co działa?


Joachim ********: Buforuje. Nie nagrywa, bo jest włączane oszczędzanie energii.
Ty: Szkoda gadać.....
Ty: Wcześniej było właczone oszczędzxanie energii
Ty: i dekoder jakoś se nagrywał VOD
Ty: Co buforuje????????????????
Ty: Miał Pan jakiekolwiek szkolenie?????????????


Joachim ********: Buforuje, aby zwiększyć wydajność działania.
Ty: O jezu......

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...